Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

usmiechnal sie kacikowo widzac jej mine..jej pragnienie, że go chciala.
-Juz - odparl i jeszcze raz liznal jej cipke a potem wstal, nakierowal sie i juz po chwili w ia wszedl.jeknal z przyjemnosci jaa byla gorac ai mokra.Złapał ja za biodra i nabjał na siebie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A ona była cholernie napalona więc jak w nią wszedł to jęknęła głośno i już w sumie poddawała się temu co robił bo na ten huśtawce to nie za wiele mogła.. Kołysała się w jego tempie i on mocno ja na siebie nabijał..
-Oo tak.. Bosko.. - jęczała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No owszem..ruch jednostajny prostoliniowy xD Po chwili jednak zmienil lekkko taktyke..wychodzil z niej clay i potem znow clay sie w nia zaglebial pojekujac przy tmy zprzyjemnosci.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oochhhh.. - jęknęła jak tak zmienił tą taktyke.. Bardziej ją rozbujał to z większym impetem w nią wchodził..
-Ahhh! - krzyknęła jak się tak obił jakami o jej tyleczek..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..wiec przez jakies kilak chwil tak ja pieprzyl ale w koncu zapragnal by bylo mocniej i szybciej.Wiec znow ja mocno złapał za biodr ai jzu ostro w nia wchodzil.Pochylil sie i wpil w jej usta apotem dossal do jej cycków na przmeian peiszczac i ssajac jej twarde sutki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak.. - jęknęła i objęła go tam trochę nogami żeby bardziej się zapierać.. Wolała takie ostrzejsze tempo..
-Yhmm kochanie.. - mruknęła jak dobrał się do jej piersi.. I pewnie już w takiej pozycji i przy takich bodźcach doszła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..on tez..a sam tn pokoj go nakrecal..i ona wie cjak doszla i sie an nm zacisnela to po kilku chwilach i on doszedł.
-Bosko Babe...jak zawsze... - pocalowla ja dlugo i czuje ejszcze w niej siedzac xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się i głośno oddychała.. Cały czas uwięziona w tej huśtawce..
-Yhmm. To prawda.. - powiedziała i pocałowała jego usta zaborczo.. - Uwielbiam jak jesteś taki napalony.. - mruknęła.. W końcu z niej wyszedł.. A ona się tam trochę przekręciła na huśtawce i odchylajac głowę do tyłu wylizała jego chuja jeszcze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach..normalnie..musis zsotawic kropke nad i co - zasmial sie na jej pczynanie a potem pomogl jej zleźc z tej hustakwi.
-Noo..wiec jak tam sadzisz?Myslisz ze sprostam zadaniu posiadana dzieci - zamachał brwiami. i wlanal sie na lozko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhmm lubię.. Choć.. Myślałam że ty też.. - powiedział i zaśmiała się.
-Jasne.. A czemu miałbyś nie sprostać.. - zapytała.. Położył się na brzuchu to ona siadła sobie na nim i robiła mu masaż taki przyjemny używając olejków.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-OJ ja wszyskto lubie w twoim wykonaniu - zasmial sie.
-Oo no prosze..ale mi sie trafilo - zamruczał z przyjmenosci bo bylo to super.
-Nie wiem czy zaraz sie nie jspie przez to - zasmial sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Jak zaśniesz to trudno.. -powiedziała j w sumie sobie gk tam na spokojnie masowała. Na pewno było to dla niego przyjemne..
I co? Zasnął. XD ale skoro tak to ona poszła się szybko ogarnąć też i wróciła tam do łóżka.. Wtuliła się w niego i tutaj sobie spali.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No jasne, ze zasnał.Nie dało sie nie haha
Ale rnao wstali..poslzi na gore sie ogarnac, sniadnako no i do pracy..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Margot posprzątała i przyszła na dół..
Uśmiechnęła się na widok swojego faceta z wyraźnym wzwodem w spodniach.. Czy bokserkach? Bo pewnie już wyskoczył z ciuchów xD
-Wiec.. Panie Chambers... Czym mogę służyć? - zapytała robiąc niewinna minkę. Ale daleko jej było do niewinności. Jej oczy błyszczały podniecone.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ach..wrer! - warknał z podniecenia.Oj tak..jego chuj juz sie prezyl w bokserkach.Podszeł do niej i objał ja mocno w pasie przyciagjac do siebie i wpil sie w jej usta zachlannie!Wrecz brutalnie!
Scisnał rekami jej tylek mocno.
-mam nadzieje ze lubisz lanie - powiedzial w koncu odrywajac sie od niej.Poprowadzil ja do kajdanek tkach skurzanych wiszacych z gory z sufitu.
-Daj rece - powiedzial i juz po chwili jej je przypinał.
Na dole pewnie tez do podlogi byly takie przymocowane na nogi ;p[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”