Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem, wiem..ale chyba po cos masz ten pokoj..wiec znaczy z elubisz..inaczje by tu tego nie bylo - dodał.
-jasne..poza tym..jestem dorosły..jakbym sam nie chcial to bym tego nie zorbil..wiec noo..ciesz sie bo pewnie dluuugo nie ebdzie takiej powtórki - rozesmial sie i cmoknął ją.
-Wiem..ja ciebie tez..i ne martw sie - powiedzial po czulym poclauku.
-ja jak czegos nie chce to eni zorbie..jestme dorosly i nawet to ze cie tka uwielbiam nie zmusi mnie do czegos cego sam nie zaakceptuje - zasmial sie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Okej...-powiedziała, jak jej to wszystko powiedział i uśmiechnęła się.. Pocałowała go znowu czule..
-Po prostu nie chcę żebyś się zmuszał, lub myślał, że ja próbuję coś wymusić takim wdziankiem czy coś.. -dodała..
-Niemniej dobrze wiedzieć, jak na Ciebie działa.. -pomachała brwiami, pocałowała go nieco ostrzej..
-Prysznic? -zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..bede pamietał.. - pokiwał głowa.W sumie pewnie mu przeszło przez mysl, ze te przebiernaki to by noo..zaszalec tutaj ale tak no na 3 sekundy mysl haha
-Kochanie..ty zawsze na mnie dzialasz..w przebrnaiu czy nie - zasmial sie.
-Yhm..mialme to proponowac cy spadamy stad - dodal i poslzi sobie na gore juz do swojej laziki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ojojo ale ich danwo tu nie bylo! <malzenstwo>
Ale w koncu przyszli.Przyniósł ją przecież..dżentelm,en w kazdym calu ;)
-Ach..moja ulubiona zabawka - powiedzial bo lubil hustaweczke.Bylo w koncu to cos inego troche.Niby pozuycja ta sama w sensie od tylu czy normlane ale jednak z bujeniem i troche inne ulozenie osoby a hustace i juz bylo..fikusniej.
-Właź - powiedzial i pomogl jej sie tam wdrtapac, przypiac czy cos
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Może trzeba było ją w sypialni przypiąć.. -powiedziała z rozbawieniem ale jak ją wsadził tam, to nie za bardzo mu mogła pomóc..
-Rozbieraj się.. -powiedziała i pomachała brwiami, patrząc na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Moze..ale..jednak to tutaj..przynajmniej mamy powod by tu schodzic - powiedzial.
Wiec kiedy juz sobie tam wisiala na tych linach xD rozebral sie do naga.Ona to chyba jzu w samych majteczkach?Albo i tez zdjela je szybko.
Podszełd do niej, złapał za liny i przyciagnał do siebie wpijajac sie w jej uta a potem kleknal przed nią i dobra sie do jej cipki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To prawda.. -powiedziała śmiejąc się. Ale fakt jest taki że mają tu więcej fajnego sprzętu.
-Fuck.. Ahhh! Ian! - jęknęła głośno gdy dobrał się do jej cipki.. Była już mocno napalona i to sprawiało, że płonęła cała..
-Ahhh, skarbie! - zawyła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ach..bosko smakujesz Maleńka - wydyszał i strzleil klapsa w jej cipke a potem znów naparł na nia jezyczkiem i ustami.Rekami sobie scikał jej tyłek wczuwajac sie w super minetke.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh! -zawyła i ścisnęła uda do siebie, normalnie doprowadzał ją do ekstazy..
-Ochh Ian, proszę.. włóż go.. -wydyszała, chciała go już czuć w sobie, ta frustracja ją nakręcała do potęgi.. -Proszę.. -wyjęczała, czuła jak już jest blisko, ale chciała zacisnąć się na nim..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wstał wiec..i juz nie czekajac złapał ja za biodra, nakierowal sie i wszeldw nia mocnym pchnieciem po same jaja.Byla tka mkra, ze nie sprawilo mu to zadnego problemu.
-Achhh...o tak.. - zaczał ja ostro ppsuwac[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooochhh!-zawyła głośno i aż nią wstrząsnęło.. Spojrzała w jego oczy, czując jak jej dobrze.
-Fuck me.. -wydyszała, śliska była na maska, więc wchodził w nią jak w masełko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

O tak..głodziutko wiec pieprzyl ja mocno wchodzac w nia po same jaja.Hustawka i te ruchy bujania byly idealne.Wuchodizl z niej niemalze cały a potem ostro sie w niej zagłebial.Dyszał z przyjemnoci glosno.Patrzyl ajaj jej boskie cycki faluja przy kazdym jego "uderzeniu"
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jego ruchy były doskonałe, a ona podniecona do potęgi. Jedną dłonią masowała swoje cycki i ściskała je, a drugą zjechała na swoją cipkę i tarmosiła łechtaczkę, aż w końcu zacisnęła się na jego chuju mocno..
-Aaahhh! Ian!- krzyknęła gdy cała drżała z rozkoszy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Patrzyl na nia z uwielbieniem w oczach.Jak doszla usmiechnal sie.
-O tak Bejbe...o to chodzii - wydyszał czujac jak sie na nim zaciska.Ani na moment nie zwolnil i po kilku chwilach, mocych ruchach..chwilke po niej i on doszedł zalwajac jaj cipke obficie swoim nasieniem.
-Achhhh!ach!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uspokoiła się trochę w końcu i uśmiechnęła błogo do niego..
-Uwielbiam Cię mężu.. -powiedziała wesoło i podciagnęła się do niego, żeby pocałować jego usta zaborczo..
-A teraz mnie stąd ściągnij.. Nie mogę pozwolić, by wszystko ze mnie wyciekło.. -zaśmiała sie. W końcu robili dzieci xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”