Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to chyba musisz wynając prywatnego detektywa albo porozmawiac sobie porzadnie z nasza policją...moze jak bedziesz cały czas nie dawac im spokoju to sie bardziej postaraja
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No tak Hales się zdecydowanie bardziej interesują sobą niżeli siostrą. I tak Quinn ukrywa przed nią wiele rzeczy więc nie zdziwiłabym się gdyby rzeczywiście nie powiedziała jej o napadzie.
- Muszą - stwierdziła zdecydowanie - Bo zaczniemy ich wszyscy dręczyć - dodała.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

O napadzie mówiła jak Nathan i Hales ją odwiedzili w domku na plaży.
-bez przesady , nie będę latała za policją , mam inne rzeczy na głowie -powiedziałam wzruszając ramionami. Z pewnością nie miałam ochoty latać za policją i mówić im co maja robić.
-chyba będziemy się zbierały -powiedziałam patrząc na zegarek w komórce.
-Lydia zaraz będzie głodna i zrobi popis swoich umiejętności wokalnych-powiedziałam śmiejąc się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne.Gdyby jednak pojawiły sie jakies nowe wieści w tej sprawie..daj znac Q - powiedziałem-No tak..niiestety nie mamy nic do jedzenia dla takich szkrabów...chyba, że Hales cos przygotuje - dodałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Możecie zostać - powiedziała do Quinn od razu - Na pewno znajdzie się coś dla Lydii. - stwierdziła. Hales na pewno byłaby wstanie coś sporządzić do jedzenia dla małej.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o jedzenie się nie martwię , tylko , że po jedzeniu Lydia kładzie się spać więc sami rozumiecie, ale możemy się umówić na przykład jutro...wpadniecie do mnie zrobimy grilla co Wy na to?-spytałam i uśmiechnęłam się do nich.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ooo w sumie całkiem fajny pomysł.Weźmiemy Jamiesgo, pobai się w małą..bedzie fajnie - zgodziłem sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- To bardzo dobry pomysł - też przyznała i pokiwała głową - Mam nadzieję, ze zadzwonisz też po swojego chłopaka - zaśmiała się bo słowo 'chłopak' dziwnie brzmiało.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-postaram się go sprowadzić na jutrzejszego grilla obiecuje -powiedziałam i uśmiechnęłam się...-może jeszcze chwilę zostanę , dala byś mi trochę przegotowanie wody -powiedziałam i wyciągnęłam z torby butelkę gdzie było mleko do zrobienia dla Lydi.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo to moze byc całkiem ciekawy grill - pokiwałem gową.-A w ogole..jak on zapatruje sie na wielkie ujawnienie? - wyszczerzyłem sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się szeroko gdy Quinn obiecała, że postara sie namówić jej chłopaka na grilla jutrzejszego dnia. Była pewna, ze się zgodzi, w końcu kto by się oparł urokowi jej siostry.
- Jasne. Daj, zrobię małej jedzenie - powiedziała wstając i podając Lydię Quinn. Wzięła to mleko i poszła zrobić jako dobra siostra.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wzięłam Lydie na ręce...-oj nie przesadzaj to przecież nie jest jakaś narodowa tajemnica-powiedziałam śmiejąc się. Lydia juz trochę marudziła bo była głodna i zmęczona...-a Wy kiedy ogłosicie , że macie kolejne dziecko w drodze ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No póki co to chyba jest - zasmiałem się.-mam nadzieje, że juz niedługo.W końcu jestemsy rodziną więc..nie powinno byc tajemnic - dodałem.-Hmm...najpierw trzeba zajśc w ciąże Quinn.CHyba o tym wiesz co - wytknęłam jej język.CO jak oni sami dopiero sie dowiedzieli kilka godzin temu, że Hales jest prawdopodobnie w ciązy więc...musieli jeszcze potwierdzic u lekarza
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mam nadzieje , że już niedługo będziecie mieli świetną nowinę -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego...-musisz się bardziej postarać Nate- powiedziałam śmiejąc się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Hales po chwili wróciła do salonu.
- Quinn dowiesz się jako pierwsza jeśli będę w ciąży - obiecała jej z uśmiechem i podała mleczko
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Haley & Nathana Scottów”