Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa Video z Maze

-Heejjjj.. - cmok cmok do ekranu ;)
-A bo kurcze..mialem dzis ciekawe spotkanie..tzn w sumie pozytyne ale szok - dodal weoslo.
-No jasne..w kazdej minucie - odpowiedział
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video od Maze!

Spojrzała na niego pytająco..
-Ciekawe spotkanie? Z kim? - zapytała miło i uśmiechnęła się.
-To dobrze.. Ja dziś miałam pierwszy dzień zdjęć do tej sesji.. Więc jeszcze kilka dni i się zobaczymy w domu.. Już się nie mogę doczekać.. A zdjęcia będą petarda.. - powiedziała z uśmiechem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa Video z Maze

- Z Justine.Mja ex Justine - powiedzial.
-Spotklaismy sie calkiem przypadkiem na lazy.Kurde..myslalem ze padne na zawal widzac ja - powiedzial.
-W sensie noo..ze zagadala ale ze kurd.e.laska w ciazy..nieldugo rodzi, hajta sie..wgl to mowi ze bliźniaczki..daj spokoj... - no dalej to przetrawial xD
-Oo no to super..chce pierwszy je zobaczyć - dodalz usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-No nieźle.. Człowiek wyjeżdża na tydzień czy dwa a ten już się spotyka ze swoją eks.. - zaśmiała się i spojrzała na niego..
-Wow.. To nieźle.. Miałam pytać czy mam się o co martwić.. Ale skoro w ciąży i się hajta to chyba spoko, co? Chyba że te bliźniaczki są Twoje.. - gapiła się na niego z lekka niepewnością..
-Na pewno zobaczysz.. Są nagiqe to akurat będziesz mógł je rozesłać po internecie.. - powiedziała nieco wrednie. Dobrze że Sophii nie spotkał xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa video z Maze

- OJ bez przesady..Al w.zazsrosna?4-zamachal brwiami wesoło.
- na szczęście nie.. Ale też kurwa o to spytałem.. Bo kurde..mógłby być.. -odetchnąć z ulgą.
-ha ha ha.. Al w śmieszne.. -wytknal jej język.
-w dupe dostaniesz za to jak tylko wrócisz-pokiwal jej palcem.
-nie mniej.. zaprosiła nas..do nich...-dodał.
- co ty na to?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-Może trochę.. - wzruszyła ramionami. Patrzyła na niego.
-Co kurwa? Serio? Jak to? - zapytała bo tego się nie spodziewała w ogóle.
-Nie boję się Ciebie.. - powiedziała. I kolejny zonk.
-Serio? A ty co na to? - zapytała bo co tu sie kurwa dzieje..
-I jej facet nie ma nic przeciwko też? - No dziwne!
-Charlie.. To trochę pojebane.. Nie sądzisz?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-Może trochę.. - wzruszyła ramionami. Patrzyła na niego.
-Co kurwa? Serio? Jak to? - zapytała bo tego się nie spodziewała w ogóle.
-Nie boję się Ciebie.. - powiedziała. I kolejny zonk.
-Serio? A ty co na to? - zapytała bo co tu sie kurwa dzieje..
-I jej facet nie ma nic przeciwko też? - No dziwne!
-Charlie.. To trochę pojebane.. Nie sądzisz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa video z Maze

-MIle - zaśmial sie.
-A no byl taki jeden raz..patzac czasowo to wies.z.pasowaloby ale na szczescie..wiec nie ma co tam juz sie nad tym rozwodzic - dodal.
-To chyba powinnas - pokiwal jej palcem.No co za kobieta!
-A bo ja wiem? ja go znam tlyko ze slyszenia..bo to jej wieloletni przyjaciel. - powiedzial.
-I no dziwne..jakos czuje z ebyloby w chujdretwo ale..no powiedzialem ze ogadam z toba i sie jakos tam zdzwoonimy wiec wies.z.to nic..pewnego - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-Chryste Panie, jeszcze jakieś rewelacje?-zapytała, bo serio. Za dużo tego na raz.. Gapiła się w tą kamerkę. Liczyła na sex przez telefon, a teraz to.. Ehhh. Cycki jej opadły..
-No dobra, to nie wiem.. Jak uważasz, w końcu to twoja była, więc bardziej twoja sprawa, czy się z nimi zobaczymy.. Ale serio.. Nie wiem, czy chcę..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa video z Maze

-Nie no juz koniec z nowinami.tak to u mnie p staremu i sie nudze i tesknie - powiedzial wesolo.
-Wlasnie nie moja..tzn moja ale nie tlkyo.Ja sam nie wiem..no zskoczyla mnie tym wiec..moge tam wpasc na piwko..choc wiem ze ebdzie dziwnie..no ale..zastanow sie na spokojnie Maze - powiedzial.
-I daj znac..w koncu na razie i tak cie nie ma wiec mamy czas..a jak nie chce to seiro..nie ebd emial do ciebie pretensji czy cos - dodal by nie bylo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-Dobra.. Więc zastanowimy się nad tym jak już wrócę do domu.. - powiedziała i spojrzała na niego. Nie chciała wyjść na jakąś wredna ani nie koleżeńska.. Ale no kurwa!
-Hmmm. No to lepiej siedź na dupie w domu bo nie wiem ile masz byłych ale lepiej żebym nie musiała iść do kolejnej na spotkanie.. - zaśmiała się.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa video z Maze!

-jasne..na spokojnie i bez presji Kochanie.Jak mowie..wiem,, że bedzie dziwnie..ale..ja moge isc..a moge nie.. - dodał na koniec a potem sie rozesmial w glos.
-No tak..w sumie fakt..wiec od dzis tlyko praca i dom.. - puscil jej oczko.
-niemniej..koniec juz o pierdolach.. poza sie zajac powaznymi tematami... - dodal.
-Zdejmuj ciuszkik.. - zamachal brwiami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-Okej..-powiedziala.. - W razie czego możesz też iść sam.. - dodała. Ale niech tylko spróbuje to zrobić..
-No i bardzo dobrze.. - wyszczerzyła się do niego..
-A spadaj.. - powiedziała i wytknęła mu język.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozmowa videa z Maze!
-O nie nie nie..w takie cos to ja sie nie zamierzam pakowac.. - zasmial sie krecac glowa.Tzn no..on sam i Justine sama to jeszcze ok..ale on i oni? No fucking way!
-Eh serio?No to sie rozlaczam....niedobr akobieto! - tez jej wytknal jezyk a potem zdjal koszulke z siebie swiecac swoja klata i szeciopakiem ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozmowa video z Maze!

-No to jak już chcesz.. Ale no.. Ja nie mam nic przeciwko.. - powiedziała i wzruszyła ramionami..
Patrzyła na niego jak się rozbierał..
-Proszę dalej.. - powiedziała. Wygodnie sobie Usiadła na kanapie i postawiła tabletka tak żeby go widzieć i żeby on ją widział całą. Uśmiechnęła się figlarnie..
ODPOWIEDZ

Wróć do „KOMÓRKI”