ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli sobie spacerkiem pod BIG Bena..
-wysoki.. - zaśmiała się i puściła mu oczko. Złapała jego dłoń.
-i piękny.. Może idziemy na London Eye?-zapytala i pociagnela go w stronę diabelskiego młyny bo to blisko od BB.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-E serio? - zasmial sie z tego stwierdzenia.
-Boze kobieto..3 sekundy popatrzyla i juz jej nie ma - no polecial za nia a co mial zorbic.
-Ale fakt..totalnie o tmy zpamnialem wiec...owszem..to bedzie fajne - oj bedzie sobia mogl ja wiecej cos poprzytlac i do trgo fajne widoczki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Cicho bądź.. - zaśmiała się.
No i poszli na London Eye. Chwilę stali w kolejce i jak już zamknęli się w tym wagoniku to pojechali na górę.. Oczywiście milion zdjęć na tle BB. I się poprzutulali. Chwilę trwała ta podróż.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A potem jeszcze cos sobie tma zoabcyli..moze do palacu a raczje przed na fotki i pmalu sobie juz mogli wrocic do hotelu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to przyszli sobie do muzeum figur wojskowych najpierw.
-nic się nie boj, nie zrobię Ci krzywdy, Matty.. - powiedziała milutko.
-Wow, ale czad.. - zaśmiała się Justine gdy robili sobie kolejne zdjęcia z Ronaldo, królowa brytyjska itp.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja tam nie wiem, nie wiem - zasmial sie
No tak..
-Noo bwiesz bylem tez w jakis innych takich muzeach ale to takie wies.z.male lokalne..i kicha..tu faktycznie widac podobenstwa itp - powiedzial i zwiedzali.No David Beckham to obowiazek xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła sie do niego miło no i sobie tutaj zwiedzali z godzinkę.. A potem wyszli i poszli jeszcze do jakiegoś jednego muzeum.. Nauki może.. Bo tam ciekawie.
A potem już koło popołudnia wyszli bo to jednak dużo czasu im zajęło..
-To co? Jakiś obiad? Czy już w hotelu?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Moze w hoterl zjedzmy..i potem jzu chwile dychniemy i sie wyszykujemy na imprezke na spokjnie - powiedzial i pojechali taxi do hotelu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przylecieli z Paryża do Londynu.Oczywiscie zakwaterowanie na bogato.Zwiedzili oczywiście..Big Ben z Pałacem Westminsterskim, London Eye, Buckingham Palace oraz Hyde Park, Tower of London i Tower Bridge.
Nie obeszło się też by pobyc chwile Trafalgar Square oraz obkupić się na Oxford Street.
Po kilku dniach polecieli do...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Brytania”