Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

<33
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Prowadzę ją z moim bratem.. - powiedziała i spojrzała na niego jak ruszył za nią. No i po kilku minutach dotarli do ich kancelarii. Nie miała już żadnych spotkan ale musiała być w biurze.
Weszli do jej biura. Szybko zasłoniła żaluzje i spojrzała na niego..
-Potem pozwiedzasz.. - powiedziała i pchnela go na kanapę. Podsunela swoją sukienkę w górę i siadla na jego kolanach okrakiem..
-Potrzebuje Cię teraz.. James.. - przygryzla jego wargę i ujęła w dłonie jego twarz.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..- powiedzial na to ze z bratem a potem no za wiele to nawet owszem nei zobacyzl bo juz polecial na kanapa a ona byla na nim.
-Jezu Erica - westchnal.Z jednej strony nie chcal tego..bo mieszala mu przez tow glowie ale..nie umial sie jej oprec.PRagnal jej kazda komorka swojego ciala.Odwzajemnil poclaunek poglebiaja go i wydluszajac.Rekami scisna jej piersi a potem tylek wsuwajac reke pd jej majtki i juz paluszkiem draznac jej dziurke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Calowala jego usta zaborczo i namiętnie.. Czuła jak bardzo jest na niego nakręcona. Chyba ta jego klientka tak na nią zadziałała. Była mokra już i pragnęła go w sobie.. Uwolniła ze spodni jego kutasa..
-Yhmm. Będę delikatna.. - powiedziała. Choć nie. Nie miała zamiaru go oszczędzać. Chwilę go piescila żeby stanął.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

N emusiala dlugo bo przy niej on zawsze byl prawie od razu gotow.Wiec kilka ruchow jej reki i juz stal i sie prezyl.Uniosl jej bioderka wiec w gore i nabija ja na siebie.Westchnal glosno bedac w jej mokrym wnetzu i znow sie wpil w jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemnila zaborczo jego pocałunek i zaczęła się na nim ostro poruszać. Wsuwala go w siebie do końca i jeczala głośno. Cholernie była napalona, nawet nie wiedziała jak to możliwe że on tak na nią działa. Ale fakt. Zawsze tak na nią działał.
Dłonie wsunela pod jego koszulkę i zaraz się jej pozbyła. Chciała patrzeć na jego cialo.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to skoro tak..to on tez sie pozbyl jej sukienki.Calowal jej piersi..rekami sciskal mocno jej poladki.Dszal glosno czujac jak jest w niej gleboko i jak szybko sie na nim porusza
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- oooch.. James... - zawyła. Jedna dłonią się go trzymała, druga mocno sciskala swoje piersi. Coraz szybsze tempo obrała.. Chciała go czuć w sobie i mieć go tylko dla siebie. Przynajmniej w ten kwestii.
Calowala co jakiś czas jego usta. Było jej cudownie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj i dla niego to byla dobra wiaodmosc..tzn bylaby gdyby to glosno powiedziala haha
-Coh tak jedzies malenka - wychrypial swoim super sexy glosem xD
Złapał ja mocno za biodra i pomagala sie jej na sobie poruszac...Czul ze jest blisko bo z nia i tak nagle..oj bno Aniol a nie kobieta..albo Diabel xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie zatrzymała się ani na chwilę. Jej biodra mocno pracowały i ujezdzala go intensywnie, aż doszli oboje.. Zacisnela się na jego chuju mocno i opadła zdyszana na jego tors.. Wpiła się jeszcze zaborczo w jego usta.. Była spocona i rozgrzana ale cholernie szczęśliwa i zaspokojona.
-James.. - mruknęła mu do ucha.. Ale nie odkleiła się od niego. Jeszcze nie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oddychal glosno i szybko.Jak na niego opadla tulil ja mocno do siebie..cmoknal jej szyhjke jak tak lezala...
-Erica...kocham Cię...i jestes dla mne calym swiatem... - wyszeoptal jej do uszka.Jedna reka mocno ja obemowal w pasie a druga opuzkami palców mizial jej plecki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Musiałaby go zakneblować, bo ten jego głos doprowadzał ją do szaleństwa..
-Ciiii..-powiedziała tylko do niego, nie chciała się oderwać od niego.. Ale po dłuższej chwili to zrobiła.. Spojrzała w jego oczy.. Pocałowała czule jego usta..
-Przepraszam..-powiedziała i wstała z niego.. Wytarła się nieco chusteczką i założyła z powrotem swoją sukienkę.. Zapięła suwak i poprawiła włosy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- za co?- zapytał nieco nieogarnoajac.
A skoro ona się ubierają to on też to zrobił.
-chcesz iść coś zjeść? -zapytał miło i podszedł.do niej.pbjal ja jedna ręka w pasie A druga Sopot i w jej włosy i ja pocalowal czule.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Za to że cię tu zaciągnęłam.. I za to że mące ci w głowie.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy. Odwzajemnila jego pocałunek namiętnie i westchnęła..
Pokrecila głową..
-Muszę popracować.. A potem jestem umówiona.. - powiedziała i spojrzała na niego..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Cyzli co?Mam rozumiec ze mnie sobie wykorzystalas sexualnie a teraz ma spadac? - ni to sie usmiechnal ni skrzuywil.Bo z jednej str plakac nie edzie z takiego wykorzystywania ale..
-No ok..to co? Jutro kolacja?Drink? - zaopytal.Choc juz przeczuwal jaka bedzie odpowiedź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mendoza & Callahan”