Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie..nie mialam takich znajomych by sie wgl nad tym zastanawiac - powiedziala.
-Wiec kurde..ale znajmi czy nie mnie to chyba nie kreci..wiec wybaczcie.. z emusialam was rozczarowac - zasmialamsie.


-Ze znajomymi chyb nie mialem takich akcji..ale z obcymi..no wszelkie trojakty owzem..tzn nie sory nie wszelkie...bo nie z faetami ale noo..zreszta kurde..co to za temat przy jdzeniu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Maze uśmiechnęła się miło do Sav.
-Nie wszystkich to musi kręcić.. Więc wiesz.. Spoko. Skoro oboje macie takie same podejście.. - powiedziała o nich.
-Oj. A co za różnica czy przy jedzeniu czy nie.. - zaśmiała się..

- Hmm. No mamy takie same.. Więc dla nas spoko. Wy macie też takie same więc też spoko.. - uśmiechnął się do nich.
-Tooo co? Zmieniamy temat na piłkę? - zaśmiał się..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Otóż to. Ale wiesz.nie bym potępiałą czy coś kogos kto to lubi.. - dodała od razu.
-No ja mam nadzieje... - zasmiala sie do Marka.Jakby jednak sie okazało, że on ma inne to coż..albo by musiał z nich zrezygnować albo by sie rozsali i tyle Bo ona sie dzielić nie ebdzie xD
-No no..pogadajcie sobie..ja co najwzyej moge powiedziec ze co?Jakieś flagi na policzkach malujemy? - wyszczerzyla sie


-A no mamy jak widac podobne podobania.. - zasmail sie Charlie.
-Nooo meczyk..bedzie super..a do tego jeszce mamy napawde fajne miejsca wiec wiecie.. - powiedzial.
-Jasne..mnie to mozesz calego wymalowac - zamchał brwiami glpio
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No i to najważniejsze.. By mieć takie same upodobania.. - uśmiechnęła się do nich..
-Spokojnie Sav, nawet jak byś mnie potepiala to nie przejęłabym się tym Za bardzo.. - zaśmiała się.
-No flagi można.. Ale to kluby maja flagi? Czy po prostu jakieś barwy walniemy by do koszulek pasowało?

- Miejsca są super, będziemy musieli uważać Żeby piłka nie oberwac.. - zaśmiał się..
-Całego? I nagi pójdziesz? - zaśmiał się do kumpla. Potem jeszcze pogadali o pierdolach, zjedli spokojnie. No i w końcu poszli zwiedzać..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Domyslilam sie Maze..wiec spoko luz - bo w bkkoncu ledwie sie zaly i przyjaciolkami to nie byly xd
-ja nie wiem..nie znam sie..tak se powiedzialam - zasmiala sie.


-A co? Namaluje mi wiarygodne branie i bedzie - zasmial sie.
A potem faktycznie mieli jakies tam plany czy rezerwacje to zwiedzili kilka fajniejszych miejsc a pod wieczor sobie juz wrocili do hotelu by sie przygotqac i chwilke dychnac[/color]
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechali wiec do centrum i znaleźli jakaś knajpa gdzie było i jedzenie i drinki i piwko.zajeli wolny stolik choć noo..
-kurczę.. sporo ludzi..kibiców- zasmiala się bo pewnie nie jako jedyni byli w koszulkach.


A no.. Ale fajnie.. widać że pół Barcelony żyło tym meczem - zasmial się Charlie i zamówił sobie piwko i coś do jedzenia. Nie była to jakaś restauracja wiec pewnie jakieś udało z frytkami itp.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No kurde.. Jakby u nas była taka dobra dużyna w jakiejś dyscyplinie to pewnie też całe miasto by żyło takim meczem.. - powiedział i uśmiechnął się.

- W sumie.. U nas grają w jakiś football amerykański.. Więc co? Nie ma takich dobrych drużyn? - zapytała i też sobie wzięła jakieś pinchosy na przegryzke.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- no mnie to nie pytajcie bo ja tam nie wiem kto gra i w co..tzn nie no wiem że fottobal i koszykówka i to ale noo.. kibic że mnie żaden.. - zasmiala się

-no u aż raczej... kilka można to tak nie bardzo... Ale no kurde.. jest super bowl... to chyba każdy zna -dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No ale w Tree hill nie ma żadnej takiej dobrej drużyny.. Bo wiadomo.. Mamy futball amerykański, baseball no i koszykówkę.. Ale jakoś w mieście to chyba średniej jakości.. - zaśmiał się.

- No ja się właśnie na nożnej trochę tam znałam.. Ale na tej reszcie to niekoniecznie.. - zaśmiała się. - Bo tych drużyn to pełno wszędzie.. Choć fakt.. Nie za dobre.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj narzekacie..nie w Tree Hill ale wiecie..sa wieksz emiasta to mozna pojechac..u nas w Stanach..wiec latwiej i taniej anizeli do rauz na inny kontynent - powiedziala Savi i ajdla sobie

-No n.o..mozna..czemu nie - usmiechnal sie Charlie kiwajac glowa.
-Niemniej noo..bylo super i sper ze sie wam, dziewcyzny, tez podobalo - dodal milo z usmiechem i zajadali sobie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w takim razie następnym razem jedziemy na jakiś mecz w Stanach..-powiedział z uśmiechem i spojrzał na Sav. Choć pieniądze nie były problemem chyba dla żadnego z nich..

-Może w LA są jakies fajne drużyny, to jak wpadniecie to pójdziemy na jakiś mecz..-powiedziała Maze z uśmiechem. Sobie jedli i pili i gadali o pierdołach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-po i widzisz..super pomysł.. na bank sa..nie wiem czy nie czasem LA Galaxy.. chyba nawet Beckham tam grał.. czy coś.. al W nie wiem.. mózgów się mylić4-zaamial się Halrir.

-no jasne..będzie fajnie.. -powiedział miło.
No i gadali i zjedli no ja końcu trzebabylo się zabrać do hotelu bo jutro wylot
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Taaa..no coż..trafili i tutaj.Więc najpierw zajeli sie zwiedzaniem..wszekie atrakcje Barcelony i Costa Brava.Potem skoczyli do San Sebastian i Segowii.Do tego Sewilla i Santiago de Compostela. Bylo milion rzeczy, które chcieli zobaczyć ale no czasu brak..a, że byli w Hiszpani..to na końcu Madryt i by nie przeginać to umówil sie z rodzicami jedynie na wspólny obiad by poznali Sophie xDDD Ale by ne musili siedziec tam nie wiem ile wiec..kilka mily chodzin i tyle..zawineli się wieczorem juz do hotelu bo rano mieli lot do domu - Tree Hill
Awatar użytkownika
26 lat
163 cm
Cały świat
aktorka/ modelka
w związku
Clive Teller
Kalifornia/San José

Post

Kiedy się ogarnęła wsiedli na motor i jeździli sobie po miasteczku trochę zwiedzając trochę, spacerując.
-wracamy na kolację do hotelu czy tu coś zjemy ?-spytałam kiedy siedzieli na jednym z deptaków.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Mozna zjeść na mieście.. nie będziemy się żywić w hotelu skoro tutaj jesteśmy...- powiedzial wesoło. I zaszli do jakiejś knajpki i zajęli sobie miejsca na podwórku przy stoliku..
-Na co masz ochotę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”