Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oj ona wiedziała że się nie będzie mógł skupić na widoku dlatego tak powiedziała. A teraz już się intensywnie nim zajmowała. Mocno go ssala, lizala i wsuwala głęboko w gardelko. Była cholernie napalona, ale też.. Kochała go i chciała jak najlepiej dla niego. Jakby chciał to codziennie by mu mogła obciagac.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ahhsah nie musiała codziennie xd
Byli mu bosko ale jednak nie.. przyciągnął ja w końcu w górę.
-też tu sobie ten widok podziwiaj-powiedział i ja obrócił tyłem do siebie.odsunela je majtki i wszedł jej cipke od tylu mocno
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oparła się mocno rękoma o tą wielka szybę, wypieła tyłek w jego stronę i zawyla jak w nią wszedl..
-Ooo matko..-jęknęła głośno i zaparła się mocniej.
-Oo tak, kochanie. Bosko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

złapał ja mocno za biodra i przytulił się nieco do jej pleców.
-i ja tam widoki ? -zapytał i przygryzl jej uszko.poruszal szybko buidrsmi wpijajac się w nią po same jaja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Cu-dow-ne... - wydukała przy każdym jego mocniejszym pchnięciu i przygryzla wargę..
-ahhh. Skarbie.. Bosko.. - wyjeczala znów.. - Bierz mnie.. - westchnęła. Była mega nakręcona.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pocalowal ja jeszcze A potem mu? Sie podsunął od niej.strzelil jej klapsa i ppsuwal ile sił.on był tak cholernie napalony że czuł że mógł skończyć e każdej chwili kiedy chciał.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona też już była mocno napalona więc już zaczęła pulsować mocno aż w końcu zacisnela się mocno na nim a jej całe cialo zdarzało..
-Ooo fuck! Matt! Ahhh! - drżała niesamowicie.. Aż zastygła w bezruchu. Mocno zaciskala dłonie na jego dłoniach.. I wypieła się jeszcze bardziej. Bosko!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Chwilę po niej i on doszedł głośno sapiac .zacisnal mocniej dłonie na jej biodrach.
-mamy... mamy mieszkanie... ochrzczony.. - zasmial się i wyszedł z niej.przycisgnsl do siebie i pocalowal długo i czule.a potem się pewnie ubrali..A raczej poprawili itp
- to co? Spadamy?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Chyba spadamy..-powiedziala oddychając jeszcze głośno. I cóż. Wyszli z sypialni. A potem zamknęli wszystko, wsiedli do auta i pojechali do domu? Czy coś zjeść?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Matt pzyszedl do sypialni.Rozberal sie rzucajac gdzies tma po drodze ciuchy na podlodze no i walnal si do lozka.Od raz zasnal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszła do pokoju, pozbierała te jego ciuchy porozwaslane.. A potem przebrała się w koszulkę i położyła do łóżka. Zasnęła zaraz pewnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wstal w srodku nocy by sie odlac ale zaraz wrocil do lozka i usnal dalej.Zalatwil se wolne next day wiec nie musial rano wstawac to spal do oporu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona też w nocy trochę chodziła sikać.. No i rano to już wstała sobie, cmoknela go skoro miał spa do oporu. Ubrała się i poszła do kuchni zrobić sobie coś do jedzenia.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to skoro go nie budziła to jeszcze z jakiś 40 min spał zanim się obudził i stwierdził że jednak wypadałoby wstać.do tego suszylo to wiec wstał i poszedł po jakieś picie. Po drodze się ubrał w jakiś dres i koszulkę.
-Justine? Honey.. jesteś gdzies?4-zawolal schodząc na dol
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszła do sypialni i położyła sie na łóżku i tutaj czekała na Matta, aż skończy. Leżała i głaskała swój brzuch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”