Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..wiesz rano wiaom..mniej roboty bo to bardziej szykowanie na wieczór, uzupelnianie towaru itp itd..dopieor popoludnu troche obsluga...i no nie wiem..ale zapytac moge.Poza tym..jak nie to nie..łaski bez - powiedział.
-ZAwsze moge sobie umowic jakas trase..miesiac mnie nie ebdzie w domu ale otem spokoj na kilka miechów.Poza tym..kaska zawsze i tak wplywa - wiaodmo z plyt i wszelkiego rozaju tam innych rzeczy itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No ja to rozumiem, kochanie, ja też pracowałam w barze.. -powiedziała z rozbawieniem..
-Ale to jak uważasz, dla mnie nie ma problemu.. -uśmiechnęła się.
-Ahhh, serio? Znowu miesiąc? -zapytała i skrzywiła się.. Ale wiedziała, że wtedy i kasa lepsza i w ogóle..
-No dobra.. Jak mi zafundujesz ładną suknię ślubną... To możesz jechać i na dwa.. -zaśmiała się i pocałowała go sobie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach..chce ci dogodzic a ty utrudniasz..dobr.a.ne to nie..pracuje jakz awsze - zasmial sie.
-Wies.z.jeszcze nic nie gadalem w zwizku z trasa..ale wakacje..cieplo..mozna by cos ogarnac..zarobic specjalnie na jakis..fancy slub - powiedzial.
_w koncu nie hajrtasz sie z byle kim - zazartowal puszczajac jej oczko.
-ale to wies.z.musimy sobie poplanowac wszyskto - doal.
-Bo wlasnie..wakacje..dziewczynki uz nie tkaie male wiec gdzies by mozna choc na tydzien czy dwa pojechac jednak..niedalko - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem wiem.. ale teraz to już nie ma tragedii, jakoś ogarniam je i Luce.. więc chyba nie ma potrzeby.. ale jeśli chcesz być z nami więcej to ci nie bronie.. a wręcz się cieszę.. - uśmiechnęła się.
-Jesli na fancy ślub to zdecydowanie musisz zarobić.. - zaśmiała się..
-ale.. hmm.. ty tak serio? - zapytała bo trochę zwatpila.. Ona nie była typem księżniczki że lubiła w kieckach i być w centrum zainteresowania..
-Kurde.. ale nie wiem.. będziesz musiał potem jakieś zdjęcia dać do gazet? Czy coś?
-a wakacje.. no możnaby.. w końcu mamy duże auto.. więc można jechać z danymi manelami.. zobaczymy jak nam pójdzie.. a jak będzie źle to po dwóch dniach wrócimy.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A widzisz..to trzebabylo mowic rok tmeu bym tka pokombnowal.Jak widzisz..mi to az rok zajelo by na to wpasc - zasmial sie.
Ale t na razie skoro ne ma potrzeby to niech jest jak jest..jak cos to ebde kombinowal - dodal i ja cmoknal.
-Oj nie no nie wiem..spokojnie - powiedzial od razu widzac jej mine.
-Zrobimy tka by sie i tobie i mnie podobalo..po prostu chce dac ci wszystko czego zechcesz - powiedział.
-Iszczerz.e.no chce cie , cholera, zobaczyc w tej slicznej białej kiecce - dodał.
-Słuchaj..ja nic ne musze..wiesz..moge..ale nie musze wiec jesli nie chcesz..prasa i tak juz wie ze mam zone dzieci..wiec spokjnie - dodal milo.
-No skoro chcesz wracac po 2ch dniach to nie wiem..wakacje w Newport - zasmial sie.Bo to blisko hih
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj, wtedy jakoś sobie musiałam radzić, ale i tak nie było tragedii, jak się okazuje jestem chyba całkiem zaradną matką.. -powiedziała do niego..
-Yhm, no dobra.. -powiedziała i zaśmiała się..
-I zobaczysz, żaden problem.. -puściła mu oczko i pocałowała go mega czule..
-Też chcę tego ślubu.. -dodała z uśmiechem.
-Trochę to przerażające.. -powiedziała i wyszczerzyła się do niego. Mówiła o tej prasie i że wszystko wiedzą itp.
-Oj, weź.. -zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Owszem.Jestes cudowna matką.i zoną..i wszystkim - powiedzial szczerze.
Odwzajemnił.No kochał ja jak wariat <3
-Bedzie dobrze..zrobimy tka jak chcemy a prasa itp..to sie pomysli pod koniec czy zaprosimy jedna redakcje na kilka oficjalnych fot i tyle - dodal.
-No wiec wies.z.pomysl gdzie..by ci pasowalo.. - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Cieszę się że tak uważasz...- powiedziała i uśmiechnęła się szeroko.
-W sumie coś takiego by mogło być.. jakąś sesja jedna i narazie..- powiedziała miło.
-No nie wiem... trzeba popatrzeć na necie.. może jakiś domek wynająć czy coś.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo..wic widzisz..wszyskto sie da ogarnac.. - usmiechnal sie.
-No w sumie domek by byl najlepszy z ta nasza banda..bo pokoje by chyba rozniesli - zasmial sie.
-Ale noo..to cos oszukasz w wolnej chwili..a teraz..ach..starczy rozmow - powiedzial i wpil sie w jej usta..potem w szyjke..reka przejechal po jej udzie, tali..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Pewnie domek też rozniosą.. -powiedziała śmiejąc się. Ale na to to już nic nie poradzą, skoro chcą jechać z dziećmi to zawsze tak będzie.
-Może Luca by chciał pojechać też na jakiś obóz z dziecmi w jego wieku.. -powiedziała też, bo co to dla niego za rozrywka z młodszymi siostrami..
Zaśmiała się i odwzajemniła jego pocałunek z uśmiechem..
-Ahhh, mój przystojniak.. -powiedziała i też sobie macała już jego seksi ciałko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O widzisz.. w sumi dobry pomysl.Jutro z nim pogadam..i jak ebdzie chcial to cos sie poszuka..bo czemu ne - powiedzial milo.Cieszyło go to, że Justine tak zaakceptowała jego syna.
-MOja Piekności - powiedzial weoslo.
-Nie wiem po cos to ubierała - dodal i po chwili pozbyl sie jej koszulki do spania a potem juz dobrał sie do jej boskich piersi.Sciskajac i ssajac jej sutki na przemian.Ocywiscie delikatnie bo jednak troche ejszcze czasem karmila piersia wiec...nie chcial dziewczynkom mleka wypijac xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Na jakiś sportowy, czy językowy też można by.. -powiedziała miło, a potem już nie rozmawiali o dzieciach.
Westchnęła gdy dobrał się do jej piersi, miała je takie tkliwe, więc... Było to cholernie przyjemne, wplotła dłoń w jego włosy i mruknęła z przyjemności..
-Założyłam, żeby Cię nakręcić.. -zaśmiała się i puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..dziekuję wiec - odparl miedzy pocalunkami.Chwile ejszcze piescil jej piersi sobie a otem zszeld nizej na jej brzuch i talie macajac rekami i obsypujac pocałunkami.Rekami wsunal w jej majteczki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ahhhh..-Jęknęła czując wszystkie te jego pocałunki i dotyk... przymknela oczy i coraz głośniej oddychała czując jak ją nakręca.. oddala się temu zupełnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Chwilę masowala jej cipke paluszkami A potem zdjął z niej majtki i dobra się do jej cipke ustami i języczkiem pieszczac najlepiej jak umiał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”