Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Occhhh.. -mruknęła i spojrzała na niego, pomiędzy swoje uda.. Uśmiechnęła się pod nosem i ujęła w dłonie swoje piersi masując je i ściskając..
-Oooch, Matty... -wydyszała, nakręcona.. Poruszała nieco bioderkami w jego rytmie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Sam juz sie cholernie na nia nakrecil.Jego chuj był niemalze w pełnej gotowosci.Chwile jeszcze wiec ja piescil, reka sobie masujac cuja a potem sie uniosl i w nia wszedl.Wszedł gładko jak w maselko;P
-Acchh..bosko - wpil sie w jej ust
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się i jęknęła cichutko jak w nią wchodził, patrzyła w jego oczy, a potem pocałowała go czule..
-Uwielbiam Cię mężu.. -powiedziała i zarzuciła nóżkę na jego biodro, przyciągając go do siebie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj co jak co ale byli para idealna..a przynajmniej Matty tak wuazał;p
Poczatkowo bylo dosc..spokojnie ale z kazda chwila nabieral na ia wiekszej checi weic w koncu z nie wyszedl.
-Wypij ten sexy tylek - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i szybciutko poderwała się z pościeli, żeby stanąć na czworaka i wypiąć tyłek w jego stronę..
Jęknęła głośniej jak znów w nią wszedł i oparła się dłońmi o zagłówek łóżka. Uśmiechnęła się błogo, gdy ją tak posuwał, coraz mocniej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wiaodmo..dzieci za sciana to staraisie nie robic wielkiego hałasu xD Ale ochy i achy co chwile wydobywaly sie z ich ust.Posuwal ja juz konkretnie, sciskal i masowla jej tyleczek.Czasem scianl jej piersi..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo fuck, tak! -wydyszała, cholernie już nakręcona, oparła się dłońmi mocno o zagłówek i wychodziła mu naprzeciw swoim bioderkami..
-Ooch, Matty, tak! -jęczałą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Bylo mu bosko..czul, że i jj dobrze i z ejes tblisko.Zjechal reka z piersi na jej łectaczke tarmoszac ja by mocno doszła.Cały czas nie zwalnial, beda juz tez na skraju orgazmu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W końcu więc poczuła jak orgazm wstrząsa intensywnie jej ciałem.. Święta się mocno i aż cała zadrżała, a w szczególności jej miednica.. Przygryzła wargę i odchyliła głowę do tyłu.. zawyża głośno dość .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poruszał sie cały czas by dac jej jak najwiecej doznan i po chwili sam tez doszedł.Wpil sie w jej usta przyciagajac ja do siebie.
-Kochana moja.. - wydyszał po czym z niej wyszeł i padł na łlozko duszac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A ty mój.. -powiedziała i wtuliła się w niego, uśmiechnęła się pod nosem. Dawno nie była tak bardzo szczęśliwa. Chwilkę tak leżeli w milczeniu, a potem już się odezwała.
-Chodźmy spać.. -powiedziała, bo już późno, no i tak zrobili.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No a rano wstali..ona wczensiej bo do dziewczynek nakarmic a potem dzien jak codzien..chwile pogadal z Luca o tych jakis noo..obozach wiec w sumie mlody chcial jakis pilkarski hehe wiec mieli szukac..a popoludniu poszeld do pracy ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A jeszcze przed jego wyjściem pojechali do kościoła żeby ustalić datę ślubu. No i zarezerwowali przyszły rok, jakoś lipiec xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

I po tym cudownym seksie poszli do sypialni, ogarnęli się szybko w łazience i już ładnie ubrani w pidżamy xD poszli spać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..ale dlugo nie pospali bo dziewcyznki sie obudziły wiec trzebabyło je nakarmic.Ale sie wycwanili i skoro Luca juz ma 7 lat to duzy chlopak wiec poprosili go by si z godzinke ejszcze zajał dziewczynkami..w sensie pobawil..bo pojedzone, przewiniete wiec git.A oni sobie mogli ejszcze dolezec chwile
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”