Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Skoro tak żona mowi to nie mam wyjscia - powiedzial i puscil jej nozki i przysunal sie do niej i wpil sie w jej slodkie usteczka calujac ja czule bardzo.
-Kocham cie Maleńka.. - reka poglaskal jej brzuszek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ja ciebie też.. - Usmiechnela się i puściła mu oczko.
Spojrzała na niego. Westchnęła..
-Może chodźmy do sypialni, co? - zapytała miło. W końcu należałoby skonsumować małżeństwo xD choć chyba dziś nie ma już na to siły. :(
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechali wiec szczesliwie do domu.Matt to jechal jakism zólwim tempem tym vanem xD
-Dobra..to ja wszyskto ownosze..ty idz drziw otworz - powiedzial jak wusysiadl z auta a potem najpierw wzial dziewcyznki.
-OK..to gdzie je zanosimy?Do ich pokoju?Do salonu?Do sypialni? - zpaytal.
-Hmm..w sumie fjanie..bede cwiczyl rozno obie rece - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie chyba do sypialni od razu i nie wiem.. Łóżeczka stoją u nich w pokoju.. Ale nie wiem czy ich nie przeniesiemy do nas na razie.. Co myślisz? - zapytała. Bo w sumie to będą w nocy musieli oboje je ogarniać.. A przynajmniej na razie póki on nie pracuje.
-Ahhh tak. Świetnie.. - pokręciła na niego głową. I otworzyła drzwi i poszli do środka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to tak jak sie umowili to przyjechal nastenego dnia ale popoludniu.
Zadzownil dod rzwi czekajac az mu ktos otworzy..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc ktoś mu pewnie otworzył..
-Hej przystojniaku.. Ulala jaki opalony.. - powiedziała wesoło i wpuściła go do środka. Dziewczynki śpią póki co.
-Kawka..? Piwko?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej serio?No nieee....taka zniewaga - zasmial sie na to ze dziewczynki spią.Ej ile one juz maja xD
?
-Piwko..na kawke za cieplo.. - powiedzial zarzucil jej na szyje ten wieniec z kwiatkow hawajki.
-Dla nich tez mam - zasmial sie machajac takimi malutkimi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No cóż.. Nie wiedziała k której przyjdziesz.. Ale nie martw sir.. Pewnie Sztaba niedługo.. - zaśmiała się. Urodziły się 19.04.
-Ok. TK poszła dk lodówki wzięła mu jakieś takie zwykłe a sobie Karmi bo to podobno dobre na laktacje xD
-Uuu ale będziemy wystrojone.. Dzięki.. - uśmiechnęła się.
-A gdzie twoja dziewczyna? - zapytała miło i pomachała brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pewnie sie umówił wczesniej z Justine przez tel ze wpadnie na pol godiznki wieczorkierm.Wiec pewnie bylo ok 18 jak sie pojawił.
Zadzownil i czekal az mu ktos otworzy

Otworzył mu Matt...akurat przechodzil koło drzwi.
-hej..właź..Jutyrine uspia dziewczynki wiec zaraz zejdzie - powiedział miło.
-Piwko?kawka?Sok? - zaproponował miło jak szli do salonu jak Ian sie worzebral.


-Nie no zaraz ebde wracal do domu..wiec..sok moz ebyc.. - usmiechnal sie Siadajac na kanapie w salonie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

LUTY 2021
Matty był w trasie. Miał wrócić za 2 dni ale..udało mu się ogarnąc wczesniej więc..
-NIESPODZIANKA!!!! Jest tu ktos?! - zawołał wesoło wchodząc do domu i kładac torby na podłodze.Rozejrzał sie za rodzinką
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oni siedzieli pewnie w salonie i się bawili, ale jak usłyszeli jego głos to pierwszy Przyleciał Luca i się mu rzucił na szyję.
-Tata! - No i się tulili. Zaraz za nim pojawiła się Justine z bliźniaczkami na rękach..
-Heeeeej! - powiedziała z widoczna ulga. Uśmiechnęła się słodko do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo..to jest powitanie - złapał syna w objecia sciskajac go.A potem przyszłą J z dziewcyznkami.Odstawil Luce na ziemie i podszeł do nich.
-Czesc... - pocalowal czule Justine apotem wzial dziewczynki by j wycalowac.No i pewnie poszli do slaonu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wrócili z ta całą hałastrą do domu.Dziewczynki im usnęły juz w samochodzie..
Ok..idziemy je zaniesc a ty Luca tez sie szykuuj do spania.. - dodal Matt i poslzi wszyscy na góre .Matt z Justine jeszcze w kurtkahc i butach bo nieśli dziewcyznki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wrócili do domu po weselu, od razu zapłaciła opiekunce i zamknęła za nią drzwi.. uśmiechnęła się do męża..
-Mam nadzieję że pośpią chociaż trochę...- powiedziała i cmoknęła swojego przystojniaka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jest jeszcze abrdzo wczesnie wiec mysle ze spokojnie - powiedzial Matty i pocałował ją.potem zszedl pocałunkami na jej szyjke.Rekoma juz ja zaczał rozbierać.Odnalazł suwak sukienki i go rozpial.Sukienka natychmiast opadła.ZAczał całowac jej piersi.
-Zdarzymy sie rpzeleciec i jeszcze moze troche nawet wypac - odal i zassał jej sutek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”