Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Aha..imprezowanie..dobra..dla mnie mozecie isc..grzecznie pimprezowac ale potem my z chłopakami robimy meski wypad... - zasmial sie Ian.No wiaomo ze jak to faceci..oni jak pójda chlac to na calego nie to co laski haha
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Sarah zaśmiała się na te ich potyczki słowne.
-A coś tam podjadam kochanie...- powiedziała miło do swojego męża.
-Jakby coś to ja na babskie wyjście też się pisze...- powiedziała wesoło. Co prawda przyjaźniła się z Mattym, ale why not. Chętnie pójdzie z dziewczynami się pobawić.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-O już.. a kto mówi, że wy też będziecie mieli wychodne? - zaśmiała się do Iana. Cmoknęła sobie jego usteczka, bo sobie ofc żartowała. Bo oczywiście z dziewczynami by go nie puściła. Szczególnie z Jade xD
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Jadę skończyła karmić Liama.. a potem w końcu pojawiła się opiekunka i zabrała młodego do domu, bo już było koło 20.
-No.. młody do spania a starzy do zabawy...- zaśmiała się.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine w sumie poszła też położyć dziewczynki spać, bo jednak zmęczone były, pewnie kogo zgarnęła sobie do pomocy, a co.
A potem wróciła do gości. Lucas z Ablem polecieli już do domu grać na konsoli, wiec mieli chwilę luzu od dzieci..
-jezu, jaką cisza.. - zaśmiała się. Bo niby oni głośno, ale jednak bez dzieci to inaczej.
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

Erica sobie popijała drinka i w sumie dobrze się bawiła. Mogła już bardziej wyczilowac, jak mlody poszedł do domu.
Pokręciła tylko głową na teksty chłopaków, że potem oni idą pić. Ale No babski wypad, fajna sprawa.

Kończymy tu powoli?
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-ja do dzieci to niekoniecznie...- zaśmiał się..I pokręcił głową..
-dopiero gdzieś za 10 lat będę mógł się nimi zajmować...- wyszczerzył się.
-Wiec póki co masz wolne, J...- zaśmiał się do siostry..
-A meski wypad można zrobić u nas w klubie...- wyszczerzył się do chłopaków.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

DObra to zakonczymy to spotkanie xD

Poumawiali się wszyscy, dziewcyzny na babski wypad a chłpy na spotkanie meskie w SOA.bez jakis konkretnych jeszcze terminów.
Posiedzieli, pogadlai, posmaili sie...pojedli, popili..moze nawet se pograli w jakies kalambry czy cś z ebylo smiechu co nemiara az w koncu wszyscy pomalu zaczeli sie zbierac do domów.Az gospodarze zostali sami..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine więc posprzątała wszystko po imprezce. Wiadomo, dziewczyny jej tam na koniec pomogły ponosić wszystko do kuchni, a ona teraz pochowała resztki do pudełek i nastawiła zmywarkę itp.
-Matttttt! Ja już skończyłam. A ty? - zapytała go jak tu wróciła..
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Co ja?A ja...? - rozejrzal sie dookola.
-W sumie jeszcze te krzesla - powiedzial .Bo grill wylaczyl, poogarnial wszelkie zabawki dziciaków jakie zostlay, podoswula krzesla ale czesc musial zaniesc gdzies tma na ich miejsc ebo byly dostawiane do sotlu, na codzien ne bylo tyle tu krzesel.
-I co tak krzyczysz?zaraz pol domu obudzisz - zasmial sie i cmoknal ja przechodzac obok
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dzisas.. nie zauważyłam Cię jak się schyliłeś. - zaśmiała się.
-A no dobra.. to dawaj te krzesła do garażu i idziemy do łóżka.. padam na twarz...- powiedziała do niego. Na szczęście dzieci się już w nocy nie budziły. Poczekała na Matta i poszli razem do swojego pokoju.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli sobie z dziećmi na ogród, one pobiegły ofc się bawić, Luca z nimi, a oni sobie siedli przy kawce..
-Wiec.. co myślisz o moim powrocie do pracy? - spojrzała na niego uważnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”