Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to tma kilka dni później pewnie sobie popoludniu siedzieli milo na tarasie..byla nieco ladniejsza pogoda ale noo.. mieli kocyk cieplutki i herbatki czy kawki.
-Wiec jak z tmyi imionami? Ja sie nie znam i nie wiem ale..no niehc bedzie, że moje propozcje to Ameila, Emmanuelle, Madeleine i Rose..- powiedzia.
-Nic wyszukanego - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Hmmm. No moje to Agnes, Charlotte, Juliette i Rebeccah..-powiedziała uśmiechając się do niego.. - Wszystkie z nich są tez popularne we Francji.. - powiedziała i złapała go sobie za łapkę.
-Twoja Madeleine mi się podoba.. I Amelia w sumie też.. Emmanuelle tak nie do końca. Rose też ok.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to wcale nam tego nie ulatwilas..- zasmial się.
-Ale to.. może finałowa 4 to.. Madeleine Amelia juliette i Charlotte-powiedział po namyśle..
-Więc nieeiem co nam to fslo i jak to wybierzemy4-zaamial się.
-ewentualnie będziemy się szybko starać i potem jeszcze kolejne 3 córki i będzie po sprawie -dodał weoslo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No i jeszcze kurde wszystkie pasują do twojego nazwiska.. Więc też nie wiem.. - zaśmiała się i puściła mu oczko.
-Ooo pewnie.. - zaśmiała się i cmoknęła go. - Nie ma starania się przez co najmniej rok.. - powiedziała i wyszczerzyla się. Już jej było coraz ciężej itp.
-Szczerze mówiąc. M to chyba mi się ta Madeleine najbardziej podoba.. - powiedziała po chwili.. - z reszta to była twoja pierwsza myśl.. I ładnie się zdrabnia..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial sie.-\A wlasnie... co z nazwiskiem?Po slubie chcesz moje czy swoje czy podwojne? - zapytal.Wiaomo ze bedzie mu milo jak przejmie jego ale nie ebdzie nalegal..mogla miec i podwojne xD
-Oj zartowalem.. - cmoknal ja.A moze im zorbimy bliźniackzi..przeciez sa przypadki ze do samego produ nie wiaodmo a tu mozna ze wtym badanu by sie oakzlao buhaha
-Serio? Wiesz ja tma ci wszyskto zdrobnie..Madie, Julia, Ami, Lottie.. - zasmial sie.
-No ale..dopasuje sie..mozna wstepne uznac Maddie.. ale to nie jest takz ene mozmey tego zmeinic - powiedzial.Dopil kawke i odlozl kubek na stolik.Objal ja sobie i masowal jej brzuszek..
-A moe jej zapytamy, hm?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Myślę że zmienię na Twoje.. - powiedziała z uśmiechem i spojrzała na niego. - Skoro już dziecko będzie miało twoje nazwisko to by wypadało żebym też takie miała.. - powiedziała miło i cmoknęła go.
Hahahah xD można by! ❤️ Byłoby zabawnie! Ale może wyjść to na którymś usg dopiero xD
-Okej to w takim razie jej pytaj.. - powiedziała śmiejąc się i spojrzała na jego dłoń. Oparła sobie głowę o jego klatę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to super - uśmiechnął się.-Choć wiesz, że nie wymagam -dodał.
No to jak tam już chcesz :) Twoj wybór heh Bo ona teraz to który miesiac juz?5? 6? Ja nie ogarniam haha
=Hmm..ksieżniczko nasza..jak chcesz mieć na imie? - zapytal weoslo.
-Kop jak cos ci sie spodoba..a mamusia bedzie tlumaczyla - powiedxial wesolo i zaczal pomalu wyieniac imiona z tej 4 xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justine zaśmiała się.
-Wiem. Ale serio.. Ja chce.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy.. - Chce być tylko twoja już na zawsze.. Więc.. Myślę że to trochę chociaż pokazuje że jestem.. - dodała i pocałowała go.
A potem gadała do brzucha.. No i najpier był kop na Charlotte z jednej strony brzucha.. Potqrem na Maddie z drugiej strony..
-Przysięgam.. Czasem mam wrażenie że jej jest tam dwie.. - zaśmiała się.. - Albo od małego robi szpagaty.. - puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ciesze sie... naprawde i doceniam..to bardzo mile - pocalowal ja czule sobie.
Rzesmial sie.
-No to wiesz..zawsze mozna jej dac Madeleine na pierwsza a CHarlotte na drugie.. - powiedial
-Niemniej... sparawazalatwiona..a ona..moze bedzie bokserka.. - zasmial sie.On to se ogarnial ze z jednej str kopala nogami z drugiej rekami haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego i pogładziła jego policzek. Dopila kawkę.
-Będzie nam się cudownie żyło..
Zaśmiała się i spojrzała na brzuch..
-Ehhh no może i bokserka.. Wujek Clive ja wszystkiego nauczy.. - zaśmiała się.
-Ale w sumie.. Może być ze to pierwsze i drugie imię.. - powiedziała i pokiwała głową..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- No pewnie.. z takim domem..taka cudowna mama.nie ma innej opcji -powiedział z uśmiechem.
-no ja ci dam..nie zrobisz z niej małej gangsterki - zasmial się.
-no więc się pomyśli na spokojnie..to co?zbiermaysie do domu?robi się coraz zimniej..- zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Gangsterki? - zapytała śmiejąc się i spojrzała na niego..
-Czemu nie? Byłaby taka jak ja.. - powiedziała i chwilę się na niego gapila. Bo co on? Będzie miał żonę gangsterkę xD to córki mieć nie może?
-Masz coś do gangsterów? - zapytala i ehh. Wstali i poszli sobie do domku już bo zimno faktycznie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No okey...ognisko..ale masz wymagania - zasmial sie z niej no ale to wiec sobie poslzi tma na tarasik.Wzieli cos do podchrupania sobie albo moze juz nawet i kolacje jakas itp.I on sie zajal w tym czasie rozalaniem ogniska jak ona robila jesc.
-No wiem ale musisz ie dobrze czuc wiec..zbacze grafik kiedy mam wolne i ich zaprsze..jakos sie tamz gadamy kiedy im tez bedzie pasowac - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Upieczemy sobie kiełbaski na kolację.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. No i ona przygotowała jakaś kolacyjkę.. W sensie sałatkę.. A on rozpalił i już siedzieli i sobie pielkli.
-Fajnie.. - uśmiechnęła się do niego. Oparła głowę o jego ramię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”