Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie, spokojnie, zaraz nam zrobię. Luca też musi zjeść.. -powiedziała.
-I jak zjemy to pójdziemy je wykąpać i one potem butle dostaną.. -powiedziała do Matta. I w sumie poszła zrobić coś im na kolacje, Luca sobie zażyczył parówki xD Więc je zrobiła na szybko i zaraz już siedli i jedli, bliźniaczki też dostały kilka kawałeczków.. ale one to wiadomo, podziobały tylko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jestes kochana - wiec nawet to w sumie wszyscy mogli teparkowi zjesc ale oni jeszcze pewnie jakies kanapki czy cos do tego.Ale w koncu zjedli.Poopowiadali cosie bawili jak J spala.
-Dobra..idziemy wykapac blizniaczki a potem ty Maty..wiec masz z jakies pol godziny jeszcze na baki czy gre - powiedzial Matt do syna.

1.Ej..zakladam ze Justine adoptowala Luce?W sensie by prwnie byla matka?Czy nie?
2.oni jada albo byli gdzies na wkacjach? :)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dokładnie, tylko grzecznie, kochanie.. -powiedziała do Luci, i go cmoknęła w czoło, a potem wyswobodziła dziewczynki z tych krzesełek i poszli na górę je wykąpać..

1. Myślę, że tak.
2. Mogą w sumie jechać, ale ja nie wiem, jak to z taką ferajną xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ok..ja se dychne chwile..wstaw pranie a potem nie wiem..cos zamowimy do ejdzenia?Albo teraz zamowmy i znaim rzyjdzie to zarzymy jeszcze tu poogarniac... - powiezial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To zamów coś od razu, to przywiozą nim ogarniemy.. -powiedziała miło i poszła ogarnąć pranie itp, a potem jeszcze tutaj tak z wierzchu ogarnęła, bo lekki rozgardiasz mimo wszystko..
-Boże, padam na pysk, mogę wziąć urlop od dzieci? -zaśmiała się i padła na kanapę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne..zamawia pizze.. - powiedzial i tak zorbil.jakas wieka z dodakkami.A potem tez ogarnia to i owo i w koncu siadl przy niej na chwile by sie napic.
-Hmm..jasne..jak ogarniemy chate ze nie bede musial sprzatax to mozesz wziac kilka dni.. czyli ne wiem..weeknd wolnego - powiedzial weoslo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się na ten jego plan..
-I co? ty zostaniesz sam z dziećmi, a ja będę mogła spędzić sobie weekend poz domem? -zapytała, bo dobry plan, ale chyba awykonalny póki co jeszcze..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tak..no taka mam dla ciebie propozycje.Dziewczni maja przeciez juz ponad roczek wiec damy rade chyba z Lucą..a ty nabierzesz sil - powiedzial.Mwówil calkiem powaznie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego. Nie miałaby serca go tak zostawić z nimi wszystkimi.
-To slodkie że tak mówisz, ale wolałabym z tobą spędzić ten czas, nawet jeśli bez dzieci.. Ale z drugiej strony.. Nie chcę cię aż tak obarczać.. -powiedziała słodko i pocałowała go.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to chyab to malo mozliwe bysmy wyszkoczyli we dwoje na weekend caly bez dzieci - powiedzial.
-Wiec albo nici z tego albo jak mowie..nie mam nic przeciwko - usmiechnal sie.
-Ewentualnie wiem..moze kokogos poprosimy by zostal na wieczor z dziecmi..albo opiekunka a my sobie skoczymy na randeczke na cala noc, nocka whotelu romantyczna itp?
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

Matt był od kilku miesięcy w trasie po USA i miał wrócić juz do domu za jakies 2 dni.
Udało mu się jednak zorganizowac wszystko szybciej, bo odwołali jeden koncert więc postanowił zrobic rodzince niespodziankę, ne informując ich o swoim wczesniejszym przylocie.
Podjechał taxi do domu, wypakował torby a potem po cichu wszeł do domu. Walizki zostawił przy drzwiach i ruszył w głab domu poszikać familii.
Zastał ich wszystkich akurat w salonie.Luca grał sobie na konsoli, dziewczynki malowały przy stoliku a Justine siedziała z książka w fotelu.Usmiechnal sie na ten cudowny widok...az serce mu urosło tak sie cholernie stęsknił za nimi wszysktimi.
-Surprise!!! Zamawiał ktoś tate z dostawa do domu? - zawołał wesoło robiąc pare kroków w ich strone
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Fuck. Bliźniaczki już maja 3 lata xD Grubo. Oczywiste było, że one pierwsze zerwały się z krzesełek i pobiegły do niego, piszcząc głośno. Obie były zakochane w swoim tatuśku i starszym bracie xD Matt kucnął i złapał je w ramiona, a one się przytuliły mocno, a potem już jedna przez druga opowiadały co u nich, co w przedszkolu, co rysują, że Luca ma nowa grę i im nie daje grać.. itp. Itd.
Luca też podszedł do taty, ale tylko krótko się przytulił i wrócił do gry, widząc że tamta dwójka go nie odstępuje na krok.. Ostatnia podeszła do niego Justine..
-Hej kochanie...- powiedziała miło i uśmiechnęła się szeroko. Podobała się jej ta niespodzianką. Uwielbiała swojego męża i była w nim zakochana na maksa, więc bardzo się cieszyła ze po tak długim czasie w końcu wrócił do nich. Podeszła do niego, pocałowała go czule i zostawiła go na pastwę bliźniaczek..
-Chcesz coś jeść? Albo pić? Albo się odświeżyć, czy coś? Zabrać je na chwilę? - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

No Luca 9.5 a one juz 3.5 w zaokragleniu xD
Oj tak...a on właśnie takiego powitania oczekiwał.Uwielbiał te swoje małe wariatki.Wyprzytuał je mocno i wycałował.A potem no coż...przytakiwał i pjawiały sie jakies: o serio?Ale super.Naprawde?yhy, aha.... Przywital sie tez z synem..no coz...prawie 10 lat wiec..to juz nie ten wiek ze bedzie sie przytual do niego i go obskakiwał.Poza tym to chłopak xD
-Hej Kochanie - odcmoknał ja ale no widziała w jego wzroku jak ja bardzo kocha jak tesknił i najchetniej by ja złapał w ramiona i nie muscil.
-Daj spokoj...nasze powitanie przęłozymy na wieczór...a teraz..cos do picia i no coz...odswieze sie z chwile...na razie chyba nie ma opcji bym stad zwial - zasmial sie bo juz dziewczynki go ciagnely do stolu i pokazywaly co maluja itp itd.Gadała jak najete.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona miała tak samo, ale wiedziała, że skoro wrócił w ciągu dnia to dopiero będą mieli chwilę dla siebie, jak dzieci pójdą spać..
-Okej, skarbie.. już Ci robię picie.. a wy dziewczyny dajcie tacie pięć minut na szybki prysznic co? Zróbcie tacie ładna laurkę na powrót do domu...- uśmiechnęła się do nich i już wróciły do krzesełek i zaczęły zawzięcie rysować..
-Dobra.. spadaj się ogarnąć...- powiedziała do niego, ale nim poszedł to go pocałowała namiętnie jeszcze raz..
-Dobrze ze jesteś..
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Ale sie ciebie słuchaja.... - zaśmial sie Matt ruszając w strone schodów.
-Tez sie ciesze - odparł a potem owszem.Pedem poleciał na góre by wziac szybki przysznic i sie przebrac w jakies wygodne dresy i koszulke.Po jakis max 15 min był na dole znów.
-Jak tam Luca...muszisz mi opowiedziec o tej nowej grze... - zagadal do syna ale jak ten zaczał mu tłumaczyc dziewczyny znów go dopadły dajac mu swoje laurki, na ktorych w zasadzie to byly jaies gryzmołki ale za to abrdzo piekne i kolorowe.
-Ach...ale piekne..rozna nam male artystki....Słyszysc J.musimy to opracic w ramki i kiedys zbijemy na tym amajtek - zasmial sie biorac dziewczynki na kolana bo juz sie do niego tulily i nie chcialy puscic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”