Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A możesz się na podłodze wyłożyć to będę miała dostęp z każdej strony...-.powiedziała do niego miło. Poszla po oliwkę i jak już sobie leżał to usiadł na jego tyłku i zabrała się za masowanie jego plecków, ramion, karku.. lubiła to robić.. Uśmiechnęła się pod nosem..
-Wiec.. mam takie pytanie.m do Ciebie.. - powiedziała jak już go trochę tam wymiziala.
-co sądzisz o tym, bym adoptowała Luce.. - zapytała. Bo jednak on był jego ojcem, ale ona prawnie nie miała do niego żadnego prawa itp.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Okey - polozyl sie wygodnie i juz po chwili jego zonka go milo masowala.Lubil to.Wiec fajne mu sie lezalo relaksujac.
-No mow - powiedzial a potem az obrocil glwe do niej.
-A chcialabys?jak dla mnie to bomba..on tez sie pewnie ucieszy...choc to tlyko papier bo i tak on cie traktuje jak matke - dodal z usmiechem.
-Choc ja sadzilam z eon juz to zrbili lolo ale moz emi sie pomylilo z czyms heh
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem, że traktuje mnie jak matkę.. ale właśnie o ten papier chodzi.. wiesz.m jak Ciebie nie ma na miejscu.. a ja jestem z nimi to zawsze mam jakiś problem, by coś załatwić bo nie jestem prawnym opiekunem. - powiedziała..
-Plus.. jakby nie daj Boże coś Ci się stało, to on ląduje w jakimś domu dziecka.l czy cholera wie...- powiedziała.
/no właśnie nie byłam tego pewna xD
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-No w sumie masz racje..wiec zaatwimy to w tym tygodniu.Pójdziemy do urzedu i sie dowiemy jak wygladaja proceduty i to ogarniemy najszybciej jak to ebdzie mozliwe - powiedzial.
-I wiesz co...chlernie cie za to kocham...ze nie dazjesz na odczuc ze Luca nie jest twoj - powiedzia i sie przekrecil od nia na plecy, przycagnal do siebie i pocalowal jej usta czule bardzo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Super...- uśmiechnęła się do niego i cmoknęła czule jego usta.
-On jest mój.. a przynajmniej już teraz jest.. - powiedziała do niego. Może go nie urodziła, ale traktowała go jak swojego synka..
Odwzajemniła czule jego pocałunek i spojrzała w jego oczy..
-Czas dla mamusi, tatuśku? - liznęła jego szyję, przejechała dłońmi po jego nagiej klacie. Uśmiechnęła się. Uwielbiała swojego męża, ich rodzinę i wszystko z nim związane, była spełniona.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Wiem..i z to cie jeszcze bardziej kocham - powiedzial Matt z usmiechem.No w sumie jak Lica do nich trafil na staleto mia moze z 5 lat wiec w zasadzie to justine go wduzej mierze wchowywala z Mattem.
-Oj zdecydowanie czas dla mamuski - zasmial sie i zlapal jej koszulke po czy siadajac zdjal ja z niej odrzucajac nabok.Pocalowal jej usta a potem pocalunkami zszed na jej szyjke i dekolt, rekami sprawie odpinajac jej stanik ktory zaraz tez na bok odlecial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego.. oni byli jak dwie połówki pomarańczy które się odnalazły po jakimś czasie.
Uśmiechnęła się do niego I pomogła mu się rozebrać. Jej sutki już ładnie sterczały.
-Yhm, skarbie.. - Mruknęła zadowolona. Otarła się kroczem o jego krocze, całowała się z nim i tylko podniecenie pomiędzy nimi narastało.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Ach te twoje bosie cycki...tak szybko na mnie reaguja...podoba mi sie to - pwiedzial z zadowoleniem i juz sie dobral do jej piersi ustami.Jedna ssal, lizał a druga mietosil dlonia, a potem bya zmiana.Czul jak sie o niego ociera wec jego kutas szybko sztywnial nabiejac na nia ochoty
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnęła czując jak pieści jej piersi, Uwielbiała to. Wypychała je w jego stronę, chwilę go jeszcze stymulowała.. po czym w końcu uniosła się do góry i pozbyła się swoich spodenek i majtek, jemu też pomogła z jego się rozebrać i znalazła się znowu nad nim. Nakierowała jego chuja na swoją szparke, po czym delikatnie się na niego nabija..
-Ahhh, Matty...- zadrżała. Uwielbiała to uczucie.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

-Och Malenka... - westchnal jak na niego sie nabila.
Przejechal rekami po jej tali i zatrzymal je na jej bioderkach.
-Uwierlbiam ten widok..te twoje kocie ruchy...jestes najlepsza - powiedzial i pocalowal ja namietnie z jezyczkiem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła jego pocałunek namiętnie, po czym już się coraz szybciej i mocniej na nim poruszała. Lubiła ta pozycje, bi miała mega kontrolę i nad tempem i nad kątem. Pochyliła się bardziej do niego i pocałowała go, dopychała się na niego jeszcze mocniej..
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

A on mial boskie widoki xD.Odwzajemnial kazyd poclaunek, piescil dlonmi i masowal jej ciako oddychajac oraz glosniej z pzyjemnosci.
-Obroc sie tylem.... - poprosil..oj tak..chetnie teraz sobie pooglada i posciska jej tyleczek sexowny ^^
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mruknęła tylko coś niezrozumiałego pod nosem, po czym obróciła się i nabila się na niego tyłem. Zaczęła go znowu ujeżdżać jeszcze mocniej i jeszcze szybciej. Sama już głośno dyszała z wysiłku i podniecenia. Uwielbiała galopować na nim.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

Oj tak..jej posladki cudownie falowaly przy oakzdym jej nabiciu sie na niego.Widzial ja jego chuj z latwoscia wbija sie w jej cipke.Strzleil jej klapsa a potems cisnal jej tyleczek.
-Boska... - mrunal ale jednka po chwili pchnal ja nieco z siebie by kleknela a sam sie zberal, kleknal za ia i zlapal mocno za biodra.ZAczal ja pieprzyc na piedka obierajac konkretne tempo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ahhh brutal...- zaśmiała się jak tak mocno w nią wszedł. Ale Uwielbiała go, a z nim każda pozycja była dobra..
Zaparła się o kanapę i podniosła nieco do góry odwróciła twarz w jego stronę..
-Pocaluj mnie...- poprosiła i poszli w ślinę na chwilę zwalniając ruchy.. ściskał jej piersi, co Uwielbiała.
-Yhm, bosko.. - Jęknęła nakręcona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”