Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zrobiła sobie kawkę i śniadanie i siadła sobie przy oknie oglądając jakieś wiadomość na tablecie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to skoro go nie budziła to jeszcze z jakiś 40 min spał zanim się obudził i stwierdził że jednak wypadałoby wstać.do tego suszylo to wiec wstał i poszedł po jakieś picie. Po drodze się ubrał w jakiś dres i koszulkę.
-Justine? Honey.. jesteś gdzies?4-zawolal schodząc na dol
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tutaj! - Krzyknęła do niego i siedziała sobie czekając aż przyjdzie do niej.
-Hej kochanie.. - powiedziała i cmoknęła go jak podszedł do niej.
-Coś Ci zrobic do jedzenia? Kawke? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hej Mala - cmoknal ja a potem nalal wody do szklanki i wydyldal.
-NIe no siedź..sam sobie ogarne wszyskto..nie musisz kolo mnie skakac..tym abrdziej teraz - dodał z usmiechem i sobie tam zaparzyl kawe
-Jak tma moje laseczki sie miewaja od rana? -zapytal odchodzac do niej.Kucnal sobie i przytulil sie do jej brzuszka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj, przecież i tak nie mam nic lepszego do roboty..-powiedziała i zaśmiała się, spojrzała na niego jak się tulił do brzuszka i wplotła dłoń w jego włosy, zmierzwiła je..
-Cudownie, jak zawsze z tobą obok..-uśmiechnęła się i cmoknęła jego czoło. xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to super.. - powiedzial z usmiechem i sie od nich odkleil.Poszedl se awe zalac i wrocil do niej do stolu juz.
-Jz sie nie moge doczekac lata..albo choc wiosny..ciepła..bedzimey miec boski widok - powiedzial patrzac w okno.
-Mam nadzieje ze wczoraj nei gadalem jakis glpot? - zapytal.Tzn pamietam wszyskto itp ale no..przynajmniej tak sadzil haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Już i tak mamy cudowny widok.. - powiedziała z uśmiechem i puściła mu oczko.
-Nie.. Czemu..? Aż taki byłeś.. Zmęczony? - wyszczerzyla się do niego i gapiła się na niego chwilę..
-To co? Co zjesz? - zapytała. Bo zrobi mu.. Będzie kochana! W końcu ma kaca. Ewidentnie!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..ale noo..wiesz co mam na mysli - dodal milo i popijal kawe.
-O jak to milo nazwalas - rozesmial sie.
-Nie..no wydaje mi sie wlasnie ze nie ale wole sie upewnic..
-Eh sam nie wiem..omlet..i tyle.. - dodal

/ej a skoro oni maja robic slub z chrzcinami..i skoro ona rodzi kiedy?kwiecien? to oni juz cos tam do tego slubu se ogarneli? xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra to już się robi..-powiedziała i poszła zrobić mu omleta na śniadanko..
-I co tam u Mike'a słychać?-zapytała miło i spojrzała na Matta. Coś tam się krzątała po kuchni i ogarniała mu to śniadanko.

ooo, a mają? :D ja już o tym zapomniałam :P ale skoro tak to pewnie jakoś w lipcu będą robić xD no i pewnie już ona co nieco ogarnęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no w porzadk..dalej nie chce sie przyznac z kim sie umawia..normlanie zaczynam sie obawiac kto to ejst - zasmial sie.
-Ale tak tpo po staremu..troche o dzieciach sie pogadalo itp..o panienkach..o pracy..pierdoly - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobra.. Głupie pytanie.. Ale on nie jest przypadkiem jakimś ukrytym gejem ?-zapytała, bo tak się wzbraniał przed mówieniem o tej lasce..
-Noo to fajnie..-uśmiechnęła się i tam już zrobiła. Podała mu omleta na talerzu i cmoknęła jego usta..
-Po śniadaniu masz przymusowy trening..-pomachała brwiami..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No teraz to Matt tak parsknal smiechem ze aż się popsuł kawa.
- kurwa.. jak ty coś czasem..daj spokój... przecież miał żonę.. I.. hmm..A w sumie? Kurde ej..przyjaźni się z Savana..-pewnie tam kiedyś na jakieś imprezie się poznali itp ale nie znali się jakoś dobrze - laska zajebista..tzn no wiesz... I mówił że nigdy nic ten teges. Teraz kurwa rzekoma łaskę.. więc.. hmm.. - no to teraz będzie się głupio zastanawiał xd
- co?serio? Przeszliśmy na jutro?-zażartował robiąc zbolala mnie że
Zabrał się za jedzenie.
-a co u Iana?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem, że miał.. Ale kurde wydaje się to wszystko dość mocno zagmatwane.. No i wiesz.. Choć.. kurde.. ma syna..Jakoś go zrobić musiał.
Choć.. Może jest bi w takim razie.. Nie dobierał się nigdy do Ciebie?-zapytała i pomachała brwiami.
-Na co? - zapytała, bo ja nie wiem, co on miał na myśli..
-A w sumie.. Chyba samotność mu doskwiera trochę..-powiedziała i tam mu poopowiadała, co gadali.
-I chyba pomyślał, że go podrywam..-parsknęła śmiechem na koniec xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ja pierdole..to by eh..przestan mi jakies dziwne teorie do glowy wkrecac Mala - zasmial sie.
-Nie nie dobieral..wiec. noo..moz.e.no pozyjemy zobacyzmy jeszcze cheile..jak dalej jej nie przedstawi..wtedy mu wyjawie twoja super teorie - zasmial sie.
-Smaczne..dzxieki - powiedzial ejdzac sobie.
haha mialo byc czy przeloza a nie przejda xD wiec no po temacie xd
-Uu serio? Ja m dma cie podrywac choc..a;' propo..kreciliscie cos kiedys? - spojrzla na nia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Justine i Methieu Devoux”