Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiec teraz juz i wy go znace ja znam jego rodzine..kazdy jest happy..mozna sie syzkowac do wesela - zasmiala sie zartujac Savanah.Puscila Markowi oczo.Choc na te slowa to jej mama az oczy rozszerzyla.
-Wesele?Ale..to po t tu przyjechaliscie? Zareczyliscie sie?tak syzbko? - zaczełą pytac .

-NIe...! Mamo nie. ZArtowalam sbie..Boże..uspokoj sie bo wstyd mi przynoscisz..i zaraz go stad zabiore i nie wroicmy - no nieee..tego to sie nei spodziwala.Całą rodzina wybuchnela smiechem.
-Danny dzis idzie teaz do pracy?Bo moze jak nie to jakis grill wieczorem na tarasie itp? - zpaoponowala.
-Nie..dzis mia ostatnia nocke wiec ak odespi to jasne.. - powiedziala Maggie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zrobił na nich wszystkich oczy bo tego się nie spodziewał..
Spojrzał na Savi.. Złapał jej dłoń.
-Ale coz.. Skoro już jesteśmy w tym temacie.. To... - no i zniknął na chwilę w swoim pokoju, wrócił do kuchni.. Puścił jej oczko..
-Chciałem najpierw z Panem porozmawiać.. - powiedział i spojrzał na ojca Sav..
-I poprosić o rękę Pana córki.. - powiedział i wystawił pudełeczko z pierścionkiem na stół.. - Planowałem to już od jakiegoś czasu.. A teraz to już mleko się rozlało.. - zaśmiał sie.
-A potem zapytać ciebie.. - No i klęknął obok niej i ujął jej dłonie..
-Zrobisz to dla mnie, Savanno Bloom? Wyjdziesz za mnie? - zapytał i gapił się na nią.
Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wybacz..serio... - ścisnęła jego łapkę patrząc na niego w sumie i przepraszająco ale i tak no rozbawiona byla.
-CO?Gdzie idziesz? -no zdziwiła sie bo w sumie..moze musial isc ochłonąć czy cos.Eh..
A potem wrocil i chyba sama nie wiedziała co sie dzieje bo wszystko dla niej bylo jak w jakimś zwolnionym tempie.
-Noooo i to jest prawdziwy mężczyzna! - powiedzial ojciec i zaklaskał w dlonie z uśmiechem.
Matka to tam zalala sie lzami.Siostra z Jess "piszczały" z radosci
a Sav..Siedziala i sie gapila zszokowana wgl tm co tu sie dzieje.Serce to tak jej zaczelo bic ze myslala ze jej wyskoczy zaraz z piersi..doslownie.Dosc dlugo nic nie mowila, rozejrzala sie po wszystkich i na koniec znow spojrzała na Marka.
-Noo NIe daj mu czekać Savi..jak ty tego chcesz to masz moje błogosławieństwo - wtracil ojciec.
-Tak.Matko jedyna..tak! Jasne, że tak..! - i chyba jeszcze z milion razy to powtórzyła.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej i puścił jej oczko. A potem sięgnął po pierścionek i wsunął jej go na palec..
-Bardzo mnie to cieszy.. - powiedział i pocałował ją namiętnie. Może nawet za bardzo skoro to było przy rodzicach. Ale w dupie to miał..
A Potem wszyscy pewnie po kolei im składali gratulacje więc była mała przerwa w śniadaniu.. A potem to już wrócili do jedzenia. .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Kto wrócił to wrócił.Ona juz nie mogla nic przełknać xD
Malej oczywiscie pryz pocąłunku siosrka zalonila oczy chco mala protestowala wiec bylo duzo smiechu tez.
-Jezu..czmeu mnie nie uprzedziles?Przeciez wgl o tmy nie rozmawiaismy i Boze... - powiedziala gapiac sie tma an ten piersionek.
-Ale wam powiem..chyba serio nigdy az tak szczesliwa nie bylam.nawet z,..noo - powiedziala i złąpałą za łąpke Marka sobie toche.
-Noo to zdecydowanie popoludniu bedzie jakis grill..imprezka..w koncu mamy co swietowac - powiedxial ojciec.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie byłoby niespodzianki jakbym cie uprzedził.. - powiedział z rozbawieniem i patrzył na nią chwilę.
-Rozmawialiśmy... - powiedział.. - bodajże na drugiej czy trzeciej randce powiedziałem że niedługo dostaniesz pierścionek.. Nie moja wina że nie wzięłaś mnie na poważnie.. - zaśmiał się i cmoknął jej policzek jeszcze.
-to dobrze.. Mam zamiar go pobić w każdej możliwej dziedzinie.. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozesmiala sie.
-Oj..to byly zarty wiec..no jasne, ze cie nie bralam na owaznie - no udany byl.Cmoknela go.
-Juz pobiles..spokojnie/.. - no i tma sjedli to snaidanie w koncu wiec pomogli pewnie wszyscy sprzatac ze sotlu.
-Hmm..jesli nie macie nic przeciwko to moze wezme Marka gdzies na miasto czy cos na 2-3 goiznki..pozwiedza sobie Miami i woricmy na obiad czy np mini oiad ksoro ma byc grill itp? - zapytala.No chciala byc choc chwile teraz sama na sam z nm.
-Jaasne.. nacieszcie sie chwila i ch..n cudownie... - zatrzebiotla amamuska cala rozpromieniona a potem kazdy tma wrocil do swoich zajec jakis a oni soie wyszli z domu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc sie zebrali i wrocili po jakis 2h z hakiem do domu.
-Noo jestesciew koncu.jak spacer? - zapytala milo mama juz tma sie krzatajac po ckuchni.
-A w porzakdu..musilismy sie necieszyc cieplem bo u nas zimno - powiedziala Sav i nalala im jakiejs lemoniadki i dala tez markowi.
-Wiec nie wiem..pomoc cos czy..gdzie reszta? - zapytala.
-W salonie..wszyscy..wiec nie trzeba..idzcie sobie do nich - powiedziala milo
No to poslzi do salonu a tma sobie juz siedzial ojciec,, siorka i szwagier..mala gdzies tam sie bawila..
-Nooo slyszalem z emnie ominelo cos spektakularnego..chodź no tu..gratuluje Sav - powiedzial Danny i usciskal ja mocno a potem tez pogratulowal markowi.
-PA ty co?lemoniada..piwko m daj kobieto a nie.. - zasmial sie i pofal mu butelke.
-To mowisz,, ze sie tma da wyzyc z tych taksowek..spoko..nienormowany cza spracy..nie to co ja - powiedzial do Marka.A siostra od razu zgarnela do siebie Sav..
-Zaraz wracmay - i polecialy na taras sobie by no poplotkowac o wszysktim xD A raczje o Marku buhaha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dzięki Danny..-powiedział na gratulacje i to piwko i sobie już tam siadł gdzieś..
-Da się wyżyć, da..-powiedział i uśmiechnął się.
-A ty czym się zajmujesz?-zapytał miło, bo ogólnie to pewnie Sav mu mówiła, ale nie pamiętał czy coś..
-I ominęło cie, ale czy coś spektakularnego to nie wiem..-zaśmiał się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jestem onkologiem..wiec no niezbyt radosna ta praca..chyba ze ludzie zdrowieja..to podwojna radosc.. - powiedzial.
-Oj jednak wiesz..kurde..ja sie tescia ne pytalem o reke Maggie - zasmial sie a teesciu pokrecil glowa.
-Przynajmniej jedne porzadny facet..a nie.. - zazartowal weoslo.
-To..ile to juz jestescie ze soba? - zapytal.

A Sav tam plotkowala ze szczegolami z siostra.Oczywiscie z eja wypytala gfzie byli na tmy spacerze itp xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-W sumie razem to... Ponad pół roku... -powiedział i spojrzał na facetów.. Pewnie uznają, że za krótko, ale nie było sensu kłamać.
-Ale cieszę się że ją poznałem.. I w sumie to była chyba miłość od pierwszego wejrzenia..-powiedział i puścił im oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

]Owszem..Spojrzała na niego..
-hmm..no oby... bo Cię dorwiemy i nogi z dupy wyrwiemy..- zasmial się Danny.
-bo no wiesz..że była już zareczona.wiec oby tym razem wyszło.. -dodał ojciec.
-a ty? Jakieś poważniejsze związki? I..mieszkacie rozumiem u ciebie tak?-bo pewnie coś tam wspomniała.przez tel Sav.
No i pewnie jeszcze chwilę jakaś gadka aż przyszły dziewczyny.Sav siadla Markowi na kolanach.

-i jak?nie zameczli Cię za bardzo? Dalej chcesz mnie poślubić czy już zwiewasz?-zasmiala się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak wiem wiem.. Ale staram się sprostać jej wymaganiom.. Także.. - uśmiechnął się - Mamy już swoje lata.. Dlatego nie ma co czekać.. - puścił im oczko.
-Miałem żonę.. Ale.. Niezbyt dobrze się nam układało i w efekcie się rozwiedliśmy.. Jednak bardzo pokojowo to wyszło.. Bez jakiś kłótni..
-Tak. Mieszkamy u mnie.. Mam dość spory dom na plaży.. Brakuje nam tylko tego słońca.. - uśmiechnął się. I jak wróciła to ja cmoknął.
-Ja nie mam wątpliwości co do tego.. Więc o ile ty się nie rozmyśliłas to ok.. - wyszczerzyl się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-o żonę?no proszę.. to miejmy nadzieję że Savanah będzie jednak już ta ostatnia i na zawsze- powiedzisl ojciec jeszcze i przyszły laksi.
-no cos Ty.. teraz to już wiesz..prawie pozamiatsnr- puściła mu oczko.
A po cheili przyszła mama i zawołała ojca by tam poszedł jej pomóc z tym grillem.. tzn noo..ona jedzenie on niech tam rozpala A inni no ponakrywaja do stołu ble ble
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Taka mam nadzieję.. - powiedział Mark ijuz spojrzał na swoją girl..
-I bardzo mnie to cieszy.. - powiedział..
-Może my coś pomożemy? - zaproponował i poszedł do mamy do kuchni... A Sav do ojca..?
-Nie wiedziałem że to rozwodnik.. Jesteś pewna, że te całe zaręczyny nie za szybko? - zapytał kochany tatuś xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miami”