ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Smacznego - no służba służbą ale z tmy jak on wstawał to gosposia by ociepiala muszacsie dopytywac o ktorj mu sniadnako zorbic hah
-Eh..wybacz to nie dpatrzenie...poprawie sie - zasmial sie.
-Okey..to moze troche ogarne na zajecia sobie na uczelnie - powiedzial.No na prawie to jednak spro nauki.Ok.byl madry i dosc latwo mu wchodzilo w glowe wszyskto ale jednak musial przysiasc bo samo z siebie to sie nie uda..
-Jasne..na ktora?To se tak rozplanuje dzien zeby wpasc - powiedzial
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Tak myślę koło 13.. - powiedziała wesoło do niego i pocałowała jego usta nad stołem..
-Yhm, smakujesz mlekiem.. - zaśmiała się i pocałowała go jeszcze raz..
-Znikam, kochanie, widzimy się potem.. - powiedziała, dopiła kawkę i pojechała do siebie do studia.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Okey, pa - no i se dkoncyzl jesc a potem sie ubral..troche cos tma a uczelnie fakcznie poogarnial a pzed 13 sie zebral i pojechal do sudia Soph
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Soph ostatnio coś gdzieś często gęsto miala jakies spotkania i sporo pracy, dzis wieczor to samo..nie wiedzial o ktorej wroci.Z nudów wyhaczyl ze dzis akurat sa u nich w TH na torze wyscigi wiec bedzie konkretna biba..zgadal się z Emmetem , po czym ok 20 wyszedl z domu.Wsiadl w swoja fure i pojechal po kumpla
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Po rozmowie w kancelarii wrocil w doskonalym humorze do domu. Polazl po jakies dobre wino z piwniczki a potem nawet go naszlo ze cos sam ugotuje skoro Soph jeszcze nie ma.Ocywiscie, że był noga z gotowania ale wzial jakis przepis na YT dla debili i krok po kroku kroku robil jakiegs kurczaka z warzywami w sosie wlasnym ble ble..oczywiscie wczensiej skoczyl jeszcze po zakupy.Wiec generlanie...no mial dobra zabwe ale kuchnia wyglaala jak po wybuchu bomby.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Wróciła do domu, nisoac jakieś też małe zakupy, bo się nie spodziewała ze on zrobi, i czując dziwny zapach przyszła do kuchni..
-Wow.. ten widok wymaga uwiecznienia.. Evans w kuchni.. kto by się spodziewał.. - zaśmiała się. Podeszła do niego i spojrzała przez ramię co robi..
-Bedzie to zjadliwe? - zapytała z rozbawieniem, cmoknęła jego usta.
-Jak poszło w kancelarii? Przyjęli Cię.. czy jednak zmieniasz zawód i wymyśliłeś kucharzenie? - nalała sobie wody i się napila.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Odwrócił sie jak ja uslyszał.Pewnie mial jakis nóż czy łyżke w rece xDI fartuch haha
-Taaa no to czmeu nie robisz zdjecia - wyszczerzyl sie
-nie wiem..okaze sie - powiedzial wzruszajac rmaionami.
-Ale docen ze sie staralem.. - dodal.
-Swietnie..zaczynam od sierpnia wiec jesli wakacje to juz teraz zaraz - powiedzial.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Powinnam, ale chyba oszczędzę Ci tego...- zaśmiała się. Ale już wyciągnęła telefon i strzeliła mu fotkę..
-Doceniam kochanie.. to niecodzienny widok, więc.. na prawdę...- zaśmiała się, pocałowała go czule..
-Uuu no to gratulacje...! - powiedziała wesoło. Spojrzała na to jego gotowanie..
-Dasz mi chwilę na prysznic? Wskoczę w coś ładnego.. I będziemy opijać sukces? - zaproponowała miło. I juz skierowała się do pokoju by się ogarnąć.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-DOcen..nawet jak nic z tego ne wydjzie - zasmial sie.
-N dzieki..i jasne..mi tu troche zajedzie ejszcze - zasmial sie.Wiec jak ona poszla to on dalej tam kocnzycl pichcic..a potem wszyskto ladne na talerze dal..starajac sie to jakos nawt udekorowac ladnie by bylo.No i pozanosil na stół, do tego winko jakies im tam przyniosl.A potem tlyko skoczyl sie przebrac bo byl caly upackany mimo fatucha xD
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

A potem oboje zeszli na dół z powrotem, by zjeść co przygotował..
-Powiem Ci.. wygląda całkiem, całkiem...- uśmiechnęła się, bo wiadomo że wiele mu brakowało.. ale i tak doceniała ze się starał dla niej. Cmoknęła go.
-Jemy? - zapytała miło, siadła sobie przy stole.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-No oby tak ejszcze smakowalo..chociaz to calkiem calkiem to bede zadowlony - zasmial sie Jake.
-Pewnie..a co tam... - wzruszyla rmaionami i skosztowal swojego dziela kulinarnego xD
-Hmm..dla mnie.ok..zjadliwe..choc moglem abrdziej doprawic - zasmial sie.No zwykle danie ale no on se tma poje xD
-A ty co tak późno dzis? - zapytal
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Zaraz się okaże...- zaśmiała się. Siadła sobie i skosztowała tego, co on tam upichcił..
-Smakuje dobrze...- powiedziała, dosypała sobie trochę soli i pieprzu xD
-A jakoś tak wyszło.. miałam sporo roboty i jakoś straciłam poczucie czasu...- powiedziała do niego miło.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-YHm..rozumiem.Choć mysle, e pora odpuscic troche prace i zajac sie wypadem na wkaacje..poki mam wolne.Potem chyba domyslasz sie jak to bedzie..zasypią mnie gówniana, najgorsza robota i tyle bede z tego mial - zasmial sie.
-Jedziemy z Liv i Emmetem czy wolisz sami czy z kim? - zapytal
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Yhmm. Wiem o tym.. ale wiesz też że jest sezon weselny.. więc weekendy mam już praktycznie wszystkie poplanowane...- powiedziała I skrzywiła się..
-Mozemy zrobić tak, że poelcimy z Em i Liv.. a na weekend ja po prostu wrócę do pracy.. no trudno.. ale zawsze to jakaś opcja.. co myślisz? - zapytała wesoło.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Skrzywil sie.
-Serio? i co ja tam mam z nmi sam zostac?Eh..nie mozesz odpuscic jakiegos wesela? - zapytal.Potem wiedzial jak to bedzie wygladalo..serio ebdzie zawalony robta bo jednak zalezalo mu.
-Musimy wiec wyjechac gdzies blisko..w miare.. - westchnal.
Oj ostatnimi czasy mial wrazenie ze nie sedzlai ze soba juz tyle czasu co kiedys.Najierw jgo sesja..teraz jej praca...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”