ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

:30:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zszedł z góry do salonu.poprosil gosposia o śniadanie.. A raczej śniadanko obiad już. I kawę.a jak zjadł to popisał z Magnolia omawiając się z nią a potem już się opiwrdalala grając se na konsoli
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Mags pojawiła się u niego o określonej porze.. Więc wpusciła ją gosposia i przyprowadziła ja do salonu gdzie Jake grał na konsoli..
-Hej.. - powiedziała z lekkim uśmiechem i spojrzała na przyjaciela..
-Coś do Picia dla panienki? - zapytała gosposia
-Herbatę miętową.. - powiedziała i ściągnęła z siebie płaszczyk więc ofc gosposia go zabrała od razu..
-Eh. Nigdy się do tego nie przyzwyczaję.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo hejka - usmiechnal sie pausujac gre i ja cmoknal.
-Dla mnie coleee...dzieki! - zawolal za gosposia.
-No coz..to dobrze ze nie musisz na codzien - zasmial sie.
-Daj mi 5 min..skoncze i zapisze -p owiedzial szczerzac sie i wznowil gre.
-I ej..seiro?herbate mietowa? - bleh!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No jasne.. - powiedziała j uśmiechnęła się do niego. Siadła sobie o ok niego na kanapie i chwilę obserwowała co tam robił i jak zapisywał gre..
-Boli mnie żołądek z tych nerwów już.. - westchnęła i eh. Miała smutna minkę. Martwiła się swoim bratem strasznie!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Skonczyl i rzycil pada gdzies na bok.Wlacyzl jaka muze w tv i spojrzla na nia.
-Denerwujesz?Ale ze co?Ej..co sie stlao? - zapytal marszczac czolo.Gosposia przyniosla im napije i do tego jakies przkeaski slodkie i slone i poszla sie zajac robotą.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokręciła głową i westchnęła..
-Mój brat jest w szpitalu w śpiączce klinicznej od jakiś dwóch? Miesięcy.. - powiedziała.
-Miał wypadek i teraz ehhhh.. Nie wiem co mogłabym zrobić żeby było z nim lepiej.. - westchnęła. Spojrzała na Jakea. Musiała się w końcu komuś wyglądać chyba..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Co kurwa?>! - no tego sie nie spodziewal.I tam jest ze od miesiaca..i ze wybudzony juz..lol..ale zapomnialam jej sms napisac buhaha
-Ej..no dja spokoj..bedzie dobrz.e.ne mozes.zs.eh..ne mozesz wgl myslec negatywnie.. - przyciagnal ja do siebie i objal.
-Czemu nie mowilas wczesniej?Kurde..co lekarz emowia?wyjdzie z tego? - zapytal z troska.
-Kurde..zadzownie do starych czy nie znaja kogos..nie wiem..jakies super lekarza to by go tam noo..dopatrzyl..konkretniej z priorytetem sie zjaal..czy cos.. - dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Staram się myśleć pozytywnie.. Ale serio ciężkie to jest..-powiedziała i westchnęła..
-No niby wprowadzili go do tej śpiączki, więc chyba będą go w stanie wybudzić..-pokręciła głową i ehhh..
-A jakoś nie było nawet jak i kiedy, cały czas kursowałam pomiędzy uczelnią i szpitalem, żeby przy nim być, kiedy jego laska nie mogła..-powiedziała. Martwiła się. I nawet jej dupki znać nie dali xD
-Mógłbyś?-zapytała z nadzieją i spojrzała na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ej t yzmienilas twarz tenjj Josephine an Logorie czy ja mam jakies zwidy? xD
-Oj no skoro to specjalnia ze tak powiem spiaczka to na pewno.W tkaim stanie sie prwnie szybciej zregenruje - powiedzial...no czekaj..nmapisze do ojca czy kogos tma zna itp - powiedzial i w sumie mial napisac ale zadzownil
No i chwile porozmawial powiedzia co i jak itp.
-Ok..da mi znac co i jak niebawem - powiedzial do Mags.Ale nie wiem kogo on tma zna itp wiec i tak pewnie w domysle ebdzie eeh
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Tak, zmieniłam :P
-Mam nadzieję..-powiedziała a jak dzwonił to wzięła swoją herbatkę i popijała i jak tam mieli jakieś pytania, to im mówiła co i jak itp.
-Dzięki Jake..-powiedziała i uśmiechnęła się w końcu do niego. Nie był to taki uśmiech jak zwykle, ale zawsze jakiś taki lepszy niż żaden.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie mz sparawy.Nic nie obiecuje jednak wiesz..ale zobacysz..wszyskto bedzie dobrze - powiedzial milo.
-A tak poza tym..to co tam? Jak studia? - zapytal.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Studia ok..-powiedziała i pokiwała głową. - Wszystko pozaliczane.. Teraz piszę pracę magisterską.. - uśmiechnęła się do niego.
-A co u ciebie? Jakieś zmiany? - zapytała i spojrzała na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..no to dobrze.. - usmiechnal sie iwajac glowa.
-Nope.Na studia wciaz mnie nie ciagnie.. wiec..korzystam z cycia jak zawsze..swoja droga..planujemy maly wypad niebawem na wekekendzik czy kilka dni w gory na anrty..pisalabys sie? - zapytal.
-Bedzie Ben i Dani i nie wiem.. - powiedzial
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ehhh nie wiem.. Jak z Noahem nie będzie lepiej to chyba zostanę w mieście.. - powiedziała i spojrzała na Jakea. W sumie chętnie by pojechała xD
-Twoja kuzynka Dani? A Ben to ten twój kumpel? - zapytała kojarząc mniej więcej ta jego ekipę..
-Nie wiem czy pasowała bym do waszego.. Hm.. Towarzystwa.. - powiedziała. Bo oni wszyscy tacy nadziani. XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”