ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

:30:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszli wiec dość pospiesznie do jego pokoju. Zamknął drzwi na zamek i już ja całował popychajac w stronę łóżka. Jego ręce już ja rozbierala sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po chwili byli nadzy, coraz bardziej byłam na niego napalona , nie odrywałam się od jego ust. Ręką pieściłam jego męskość. Miałam ochotę na seks i to strasznie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pchnal ja na lozko w koncu i byl na dnią.Dobral sie ustami do jej piersi.Reka piescil dosc ostro jej cipke.Oj chcial jak najszybiej byc w iej.
-Gumki? - zapytal.Bo mial w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie biorę tabletki -powiedziałam i zaczęłam całować jego usta
-weź mnie Jake -jęknęłam byłam już totalnie na niego napalona.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ZAjebiscie - wymryczal a potem juz nakierowal swojego sztywnego fiuta i wszedl w jej cipke z impetem.westchnal z przyjemnosci.
-Bosko O.. - wydyszal i jz ostro ja pieprzyl calujac sie z nia z jezyczkiem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak!-krzzyczałam z rozkoszy jaką mi dawał. Dawno z nikim nie byłam więc te doznania były na prawdę zajebiste.
-mocniej Jake -wydyszałam i spojrzałam w jego oczy, po moim ciele spływały krople potu , głośno oddychałam , a serce waliło mi jak szalone
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

On mial sexu co nie miara ale wielbial to wiec..Wyszedl z niej i przewrocil ja na brzuch.
-Wypnij tylek - powiedzial i dostala klapsa a potem znow w nia wszedl mocno pieprzac ja ostro wchodzac wnnia po same jaja
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zrobiłam tak jak kazał. Wypielam tyłek i poczułam jak znowu we mnie wszedł. Jęknęłam dość głośno. Zacisnęłam dłonie na pościeli i delektowałam się tym jak mnie ostro posuwał. Nie wiele brakowało mi do spełnienia
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..lubil tak szybko i ostro.bez cackania sie z laską..choc jak trzebabylo to tez umial być..delikatny xD Octavia jednak na jego szczescie lubila sie dobrze zabwic.Poruszal mocno biodrami wcodzac w nia caly.Dyszał i pojekiwal.Pot splywal mu po karku.Sciskal mocno jej biodra czujac jak jego chuj coraz mocniej jz pulsuje w jej cipce
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- o tak! - Jęknęłam po czym doszłam moje ciało drżało było mi cholernie dobrze. Potrzebowałam porządnego rżnięcia a nie delikatnego seksu. Moje ciało płonęło z rozkoszy głośno dyszał AM
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Czujac jej skurcze jeszcze kilka mocnych ruchów mi tez doszedl z dizkim pomrukiem zadowolenia zalewajac jej cipke sperma.
-Och tak Mala... - wydyszał i z niej wyszedl .Padl na lozko dyszac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- tego mi było trzeba - powiedziałam i spojrzałam na chłopaka
- mam nadzieję że to nie tylko jednorazowy seks - puściłam mu oczko. Bardzo podobał jej się seks z nim więc nie chciała tracić kontaktu jak by była w potrzebie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na nią.
-nie bawię się w związku.. Ale jeśli pasuje ci niezobowiqzujaca zabawa to jak najbardziej jestem za -powuedziak i pochylił się nad nią i ja pocalowal.
- jak coś to możesz skorzystać z łazienki-pokazała drzwi.
-chcesz się coś napić czybcos ?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- nie mówię o związku tylko o seksie od czas do czasu - powiedziałam i spojrzałam na niego
- w sumie to chętnie możesz zrobić mi drinka - wstałam z łóżka i poszłam do łazienki się ogarnąć po chwili wróciłam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”