Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Liv też się zaśmiała .
-w zasadzie tonja już bie wiem czy chce - zasmiala się do emmeta jak ja ciagnel gdzieś tam w domu do wolnego pokoju.w sumie to głupio jej się zorbilo trochr że no wszyscy wiedzą że idą się bezykac xd
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-miłej zabawy - pomachał im Jake szczerzac się głupio a potem spojrzał na Soph.
-mówisz? To chyba a da się to załatwić tak sądzę.. - dodał I jak wróciła na taras po kolejne rzeczy to złapał ją za rękę I przyciągnął do siebie do kolana.
-Nie sprzątaj.. jesscze się coś zje..spokojnie..- dodal I pocałował jej usta namiętnie.reka ścisnął jej pierś przez bluzkę/ sukienkę.
-zaczynamy od teraz..mamy trochę czasu...- dodał I cmoknal jej szyję raz i drugi...a rękę przeniósł na jej sukienke/ spódniczkę pieszczac już jej cipke orzez majteczki
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zaśmiała się jak wylądowała na jego kolanach. Spojrzała w jego oczy i pocałowała go czule mega..
-Ahhh, kocham Cię, Jakę...- powiedziała miło do niego.
Zachichotała jeszcze głośniej i spojrzała w jego oczy..
-Tutaj? Zwariowałeś? - zapytala, ale jakoś nie spieszyło się jej by się stamtąd zebrać. Pocałowała jego usta namiętniej jeszcze raz.. Mruknęła cichutko jak zaczął ja piescic..
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-A ja ciebie..wiec sorki ze ostatnio jest jak jest..mniej..szalenie..mniej namietne..ale...wiedz ze cie kocham pocalowal ja czule.
-=-Oj a co?tutaj jest dobre jak kazde inne miejsce - powiedzial.
-A ja mam ochote a deser wiec... - wstali z krzesla a potem posadzil ja na stole skoro sie zorbilo miejse.Pocalowal jej usta namietnie i zsunal z niej majtki a potem siedl ponownie an rkzesle, przysunal sie i zabral sie za minete..
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa. Ona też go kochała i to bardzo.
Zaśmiała się.
-Okej...- wyszczerzyła się.. A gdy się dobrał do jej cipki to zarzuciła jedna nóżkę na jego ramię i wyłożyła się na stole..
-Ooo Boże... - aż przymknęła oczy, tego jej brakowało. Spontanu i porządnego seksu, gdzie o nią porządnie zadba.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Taaa kochala...a bzykala Jasona ;p
ZAmruczal jak tak zareagowala.Sam sie tez nakrtecil.Ale skupial sie na jej przyjemnosci.Lizał i ssal jej łechtaczke szybko, wrecz brutalnie sie w nia wdziwrajac jezykiem.Wyswobodzil swojego kutasa ze spdnio i walil sobie reka
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

No cóż. Nie można mieć wszystkiego xD
Porzadnie ja nakręcił tą minetka, więc doszła w końcu i dość głośno jęknęła jej bioderka poruszały się pod wpływem jego pieszczot..
-Jake.. skarbie...- Mruknęła. Usiadła na stole. Spojrzała na niego jak sobie walił..
-Daj mi go na chwilkę. - zamienili się miejscami, ona sobie siadła na krześle, a on stanął opierając się o stół. Zaczęła mu obciągać, co Uwielbiała. Szybko mu jednak stanął do pionu. Uśmiechnęła się. Dławiła się nim mocno, sliniac się obficie.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Pff..co za małpa! ;p
Oj dobrego lodzika w jej wykonaniu nie odmowi.Wiec patrzyl sobie jak mu obciaga nakrcajac się.
-Wystarczy Mała -powiedzialw koncu bo nie chcial tak dojsc.Jak wstala to pocalowal a namietnie a potem kazał sie wypiac opierjaac o stol.jak to zorbila wszedlw nia swoim twardym chjem od tylu trzymajac ja mocno za biodra i juz sie syzbko w niej poruszajac
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Ahh! - jęknęła, jak w nią wszedł taki twardy i władczy, mocno się zaparła o stół i wypychała biodra w jego stronę..
-Ooch, Jake, tak! uwielbiam to.. - wymruczała nakręcona, uwielbiała taki ostry seks z nim, brakowało jej tego.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Strzelil jej klapsa w tylek.tez sie nakrecil..miejscem i sytuacja z ene byli w domu sami.Brakowalo im faktycznie takiego czegos..uwielbiam twoja cipke...uwielbiam ciebie Soph - powiedziala i trzymal ja mocno.Bral ja ostro wchodzac w nia pos ame jaja w szybkim, energicznym tempie
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Pojękiwała już coraz głośniej i przy każdym jego ostrym pchnięciu..
-Oooch fuckk me.. yes.. Honey, yes...- drżała przy każdym jego mocnym ruchu..
Czuła jak jej bosko, jej ciało płonęło..
-Jeszcze chwilką...- zadrżała..
-Ahhh! Jake!
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Oj tak..z jednej strony powiedzialby jej zeby byla ciszej bo z tarasu to jednak w domu slyszac co nieco ale z rugiej..lubil sluchac jak jej bylo dobrze.a w dmu..sami swoi i tak xD
Sam czul, że tez lada moment skonczy wiec przyspieszyl ruchy i mocno pieprzyl jej cipke az nie poczul boskiego orgazmu.-Acchhh Sophh.......!!!
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Gdy w końcu doszedł to podniosła się do góry, odwróciła twarz w jego stronę i pocałowała namiętnie, z języczkiem jego usta.. uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Kocham Cię takiego.. - powiedziała wesoło.. Oj zaspokoił ją i podobał się jej taki najbardziej.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Odwzajemnił pocałunek.
-Takiego czyli ze co?Rżnącego cie na stole na tarasie niemaże przy gościach? - zasmial sie.Wyszdł z niej, wytarl chuja i poprawil gacie i spodenki.
-Ogarnijmy tu i mozna nie wiem..isc na dol w cos zagrac albo obejrzec? - zaproponowal
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zaśmiała się.
-No w zasadzie niekoniecznie tak bym to ujęła.. ale...- wzięła chusteczkę i wytarła się, po czym poubierzla na siebie ciuchy..
-Brakuje nam spontanu i beztroski...- powiedziała do niego. Cmoknęła go jeszcze raz...
-No to moze bilard.. albo piłkarzyki.. wieki nie grałam.. - powiedziała wesoło.
Wzięła się za sprzątanie że stały itp. Choć większość wcześniej już pozanosila do kuchni..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jake'a Evansa”