Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No tonpewnie dostal zaproszenie... czy Mags tez dostala?? Taki moment niekoniecznie trafiony... no bo jakby miał teraz pannę która niekoniecznie byłaby za taką imprezą, ewentualnie jeśli byliby tam razem

- Czyli Ty też musisz być grzeczna... - puścił jej oczko. Z tonu głosu było słychać ze słowo musisz nie było takim z wykrzyknikiem
- chodź tu do mnie moja seksowna kobietko - no rozpowiadać o tym nie będą ale Ben w stosunku do niej bedzie fair
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Mags chyba właśnie nie dostała.. Ale zawsze Ben może ja zabrać bo Carla nie będzie miała nic przeciwko temu.

-Ehhh. Wolę być jednak niegrzeczna..- powiedziała z rozbawieniem lekkim, puściła mu oczko, a potem przysunęła się do niego. Spojrzała w jego oczy i pocałowała go czule..
-Wiec.. Mr Barnes.. będzie Pan że mną chodził? - zapytała z rozbawieniem.. ale tak miala to na myśli. Skoro tak to trzeba to jakoś zalegalizować. XD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Masz ostatnia okazję być niegrzeczną... pójdziemy razem na seks party do Carly?? - spojrzał jej w oczy
- dostałem taką propozycję... nie wiem kto tam ma być i jak to ma wyglądać- zaśmiał sie
- Nie wyobrażam sobie jednak takiej imprezy bez Ciebie - dodał a potem się zaśmiał
- z Panną... zdecydowanie tak - pocałował ją sobie...
Legalizować miedzy sobą czy też przed wszystkimi?? Pewnie on zobaczy na jaką skalę to będzie po statusie jej fejsa
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uniosła brwi do góry..
-Wow.. macie nawet seks party? - zapytała i spojrzała na niego z rozbawieniem. Co jak co, uważała ich bandę za zabawna.. mieli wszystko co trzeba i jeszcze sporo dodatkowych atutów..
-Hmmm. Brzmi co najmniej.... dobrze...-wyszczerzyła się do niego. Ona kiedyś była bardzo otwarta jeśli chodzi o seks..
-I bardzo dobrze.. ja znam się na dobrej zabawie..- powiedziała I pocałowała jego usta zachłannie..
-yhm. Idealnie..- Mruknęła I dalej go całowała ostro. Uśmiechnęła się..
-Dobra.. koniec.. bo znów będę chciała cie przeleciec.. - zaśmiała się I zeszła z niego w końcu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No jak widać imprezować to umiemy - on od lasek nie stronił ale na seks party nie był jeszcze nigdy
- To co?? Wybieramy się na taką imprezę?? Pytam bo przecież dopiero co zaczęliśmy z sobą chodzić - zaśmiał sie ale wstał tak jak ona
- rezerwujesz siły na imprezę?? - spytał rozbawiony, bo ogólnie to zabawnie im to wychodziło
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokiwała głową z rozbawieniem..
-No widzę właśnie.. ale to.mi jakoś nie przeszkadza szczególnie...- powiedziała.
-szczerze mówiąc.. te seks party.. Też mnie jakoś nie przeraża.. a wręcz przeciwnie.. chętnie się przekonam jak to wygląda..
-I skoro dopiero zaczęliśmy że sobą chodzić to nie może być mowy o jakiś ograniczeniach czy zazdrości.. przynajmniej w teorii.. więc jestem za.. idziemy..
Zaśmiała sie..
-Tak, dokładnie to...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No to dam znać ze dołączamy - uśmiechnął się ale potem na tekst ze się oszczędza na imprezę, wstal I ja porwał na ręce i przeniósł pod prysznic pod którym nie omieszkał jej wykorzystać za obopólna zgodą bo przecież nie jest gwałcicielem...
- oboje wiemy, że energii starczy nam na wiele... - cmoknal ja
- A zazdrość uruchomi po powrocie do domu z imprezy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No jasne. To daj znać co i jak i że będziemy itp . A potem będziemy się bawić.. mam nadzieję że nie będziesz za bardzo zaborczy...- zaśmiała się..
No i prysznic itp.
I poszli spać.. a next day miło spędzili razem.. no i przed wieczorem się zmyła do siebie bo musiała się ogarnąć i mieli się spotkać na miejscu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Bena Barnesa”