Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Licze na to że jak przywiążesz to w końcu jednak rozwiążesz.. - powiedziała śmiejąc się. Cmoknęła go..
Skrzywiła się..
-No właśnie.. więc po co chcesz to zmienić... jest dobrze jak jest... -przygryzła swoją wargę.. I Odwzajemniła jego pocałunek.
-Ehhh. Nie wiem.. jakoś trudno mi sobie to wyobrazić.. - powiedziała..
- a.graj czym chcesz..- powiedziała. No ciekawe jak on to zrobi xD
Spojrzała w jego oczy, wzruszyła ramionami...
-Nic takiego.. po prostu.. nasz tryb życia.. no nie wyszło.. po dwóch latach nie było czego zbierać ani ze związku.. ani za bardzo z przyjaźni.. więc.. dupa...- powiedziała I westchnęła. Nie lubiła o tym mówić bo od razu miała zjebany humor.. co jak co zawsze mogła na Jaspa liczyć. Mimo ze przyjaźnił się z jej bratem to ona miała w nim również przyjaciela.. opokę.. a teraz nawet do siebie nie dzwonią ani nic.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przytulił ją do siebie...
- Nie musimy nic zmieniać ale nie rwij kolesi na imprezach na które wybierzemy się razem - spojrzał jej w oczy a potem ja delikatnie całował w usta
- kwestia odpowiedniego podejścia- zaśmiał sie
- czas na nowego powiernika - uśmiechnął się patrząc jej w oczy... może być dla niej kimś takim... kto wie moze to ich zaprowadzi tam gdzie nigdy jeszcze nie byli
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-To akurat jest do zrealizowania... -powiedziała wesoło..-A co z imprezami, na które pójdziemy osobno? Mogę sobie kogoś wyrwać, czy nie bardzo? -zapytała i pocałowała jego usta.
-To prawda... -uśmiechnęła się..
-Mówisz? -zapytała i spojrzała w jego oczy. Przewaliła się z nim tak, że to on leżał na plecach i siadła sobie na nim okrakiem.
-A seks? Tylko z Tobą? Będziesz musiał sprostać moim wymaganiom.. -powiedziała i pomachała brwiami..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No to się ogólnie zobaczy bo przecież i tak na imprezach lubisz wyrywać mnie- puścił jej oczko I się uśmiechał
- serio mówię ze możesz mi zaufać ze wszystkim - powiedział a potem go tak przewaliła
- myślę że jestem w stanie podjąć to wyzwanie - moeil patrząc jej w oczy
- A Ty?? Byłabyś w stanie... tylko że mną?? I dać radę zaspokoić i moje potrzeby??
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To że lubię to nie znaczy, że ograniczam się do Ciebie.. -powiedziała śmiejąc się.
-Yhm, wiem.. -powiedziała, co jak co, to przez ten czas już załapali dobrą nić porozumienia i na pewno się dobrze rozumieli.
-Zależy... Jakie masz te wymagania? -zapytała, co jak co.. Ona miała wysokie zawsze, lubiła ostro i dużo.
Pochyliła się nad nim i pocałowała jego usta zaborczo, otarła się cipką o jego chuja..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- niby nie znaczy ale ważniejsze jak jest naprawdę- uśmiechnął się do niej
- wiesz ja nie bywam tak zazdrosny jak Ty bywasz gdy widzisz mnie z inną- wyszczerzyl biale ząbki a następnie ja cmoknał
- naucz się mi ufać, nasza przyjaźń jest dla mnie ważna- dodał a potem się zaśmiał
- wymagania?? Mamy takie ze idealnie do siebie pasujemy... inaczej bym takich układów nie proponował
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Masz po prostu okropny gust do kobiet więc wiesz.. nie podobają mi się te inne..- powiedziała śmiejąc się.
-Ufam ci...- powiedziała bo w sumie nigdy nie dał jej powodu by miała mu nie ufać gdy się przyjaźnili. Mieli prosty układ i obje się jego trzymali..
-Mowisz? - zapytała z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nieprawda, przeciez wybrałem głównie Ciebie - puścił jej oczko
- Ale jeśli tak się upierasz to może sama mi wybierzesz inne kochanki?? - ciekawe jaka wtedy byłaby wymówka ze jest zazdrosna :p
- A żebyś wiedziała- powiedział I niewiele myśląc juz byl nad nią I wbijał się ostro w jej usta a fiutem odnalazł jej cipę i w nią wszedł
- oboje lubimy się pieprzyc... mam rację- uśmiechnął się I zabrali się do rzeczy... było mocno a czasem szybko... zdecydowanie nie bawili się teraz w delikatność
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego, ona raczej jest odważna w tych sprawach, więc on dobrze trafił, ale ona może coś odjebać zawsze xD
-Yhm, mówisz? -zapytała i jęknęła, gdy w nią wszedł..
-Brutall.. -zaśmiała się i pocałowała jego usta ostro owszem, już się nie bawili tylko on mocno ją posuwał.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Chyba to w niej lubil, że była odważna ale i nieprzewidywalna przy tym. Lubil ten fakt bo to odrzucało nudę
- jestem ciekaw kogo bys mi podesłała- zaśmiał sie a potem fostala klapsy
- lubisz tego brutala najbardziej - stwierdził I ja pieprzył intensywnie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Moje klony.. - powiedziała śmiejąc się...
Całowała się z nim intensywnie podczas cudownego seksu.. w końcu więc oboje doszli i opadli na łóżko mocno zdyszani..
-ooo tak.. tego mi było trzeba...- powiedziała. Co jak co. W łóżku mu niczego nie brakowało.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ale daj im troche wad bym rozpoznał oryginał - uśmiechnął się do niej... potem faktycznie opadli na łóżko zdyszani
- wiem czego Ci trzeba i Ci to daje... jak widzisz jestem najlepszy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się.
-Dobrze.. tak je skonstruuje.. -powiedziala wesoło.
-Yhm to prawda... - dodała.. spojrzała w jego oczy.. uśmiechnęła się.
-Wiec... chyba spróbujemy... -Dodala po chwili milczenia.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwrócił głowę w jej stronę i się uśmiechnął
- Czyli?? Od dziś to ciałko jest uciechą tylko dla mnie czy jak?? - kurcze bo tego wieczoru tyle wersji było ze nie wiedzial co będą próbować
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No tak...- zaśmiała się.. -A o co pytałeś...- wyszczerzyła się do niego.
Uznała ze mogą spróbować bo nic im nie szkodzi..
-Ale masz być grzeczny.. I nie wyrywać lasek po kątach.. xD

A tak btw. To Carla robi seks imprezę niby w weekend i pewnie Ben zaproszony został z całą ekipą.. a seks impreza polega na tym że można wszystko, odbywa się u niej w piwnicy i ogólnie wszystkie ruchy dozwolone xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Bena Barnesa”