Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wiem, wiem.. - zaśmiała się.. - Ale to i tak fajnie że chcesz mnie w tych sytuacjach podbramkowych.. - powiedziała i przyszli sobie na górę..
-Oo nieźle się tu urządziłeś.. - powiedziała z rozbawieniem. Rozejrzała się po pokoju..
-Więc... Graj, panie muzyku.. - powiedziała i sobie stanęła na środku gdzieś. Miała w końcu tańczyć. 😂
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Usmiechnal sie foniej i siadł za garami... zaczął vos tam wygrywać jakiś fobry rytm i patrzyl jak ładnie się porusza... musial przyznać że z nia się nie nudzić i podlapywala nawet głupie jego pomysly
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Dokładnie.. Tańczyła sobie.. I mimo tego że do perkusji to dość seksownie.. Poruszała bioderkami w rytm jego uderzeń w perkusje.. Uśmiechała się pod nosem. Trochę go kusiła.. Ale ogólnie dobrze się bawiła.. Jak już pograł a ona potańczyła to podeszła do niego.. Objęła go za szyjkę i władowała mu się na kolana..
-Pokaż mi co i jak się robi.. - poprosiła żeby jej pokazał jakieś podstawy, co i jak i gdzie się uderza.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pokazal jej jak did trzyma paleczki i jak uderza...ujął jej dłonie w swoje i razem grali...
- pokaż co potrafisz - szepnął puszczając jej dłonie... wlacz muzykę
- dostosuj tempo - szepnął przy jej uchu
- i nie przestawaj - dod i całował lekko jej szyje a dłońmi przejechał po jej udach i je rozchylił
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

To chwilę jej tam tłumaczył itp.. A potem włączyła muzykę i trochę tam waliła w gary.. Najbardziej się jej podobał dźwięk na talerzach.. Uśmiechała się pod nosem. Jak rozchylił jej uda to przeszedł ją dreszczyk.. Przyjemnie było.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nie przestawaj... wczuj się w muzykę - szeptal... on by nie gral tyle po talerzach co ona ale to byl jej czas... dłonią jedna zaczal ja powoli piescić... robił to stopniowo chcąc wiedzieć ile wytrzyma
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj tak, wczula się i to bardzo i w muzykę i w jego dłonie.. Błądziły po jej ciele i powoli ja rozgrzewały.. Starała się skupiać na graniu ale to nie było łatwe jak ja tam pieścił w ten sposob. Lubiła taka pozycję i ehh. Cały czas grała. Czasem jej się tam gdzieś omsknęła dłoń i perkusja wydała dziwny dźwięk ale wtedy tylko chichotala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Bena Barnesa”