Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Yhm..wiem - no i jak on polazl to ona sie rozebrala i polozyla tylko szyubko recznik na lozko by nie zailejkowac poscieli itp a potm sie wygodnie ulozyla na brzuchu.
-Gotowa..działaj.. - powiedziala milo przymykajac oczka
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

Ściągnął swoją koszulkę wlazł na łóżko tak by było mu wygodnie. Usiadł okrakiem na jej nogach, nalał sobie olejki i zaczął masować jej boskie ciało. Wyglądała obłędnie masowało ją najlepiej jak potrafił.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Yhm...milutko - no co jak co mia duze sprawne dlonie to wiedzial jak ja wymasowac.
-Moglabym tak lezec wiecznosc - zasmiala se lekko Jenn
-kocham ce za to..i za wszystko inne - dodala
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

-ciesze się, że Ci się podoba , bo ja uwielbiam dotykać Twoje boskie ciałko Kochanie -powiedział i musnął ustami jej szyję, masował jej barki , plecki , aż doszedł do tyłeczka
-a tyłek masz zajebisty Kochanie -powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Noo ja wiem - zatrzesła tyleczkiem smiejac sie.
-Wiec prosze se nim zajac odpowiednio dobrze - dodala...
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

-jak pani sobie życzy -powiedział masował jej tyłek lał na niego olejek, wsunął palce między jej uda i zaczął masować jej cipkę.
-może być ?-spytał seksownym głosem tuż przy jej uszku.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Ach jak t ymnie dobrz znasz - rozsunela szerzej nogi i wypiela lekko tyleczek w góre.-Masuj...az nie dojde.. - powiedziala przymykajac oczy izatracajac sie w przyjemnosci jaka jej sprawialy jego zwinne palce
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

-nie ma sprawy Kochanie -powiedział masował jej cipkę , całował jej pośladki.
-jęcz -powiedział, chciał słyszeć jak jest jej dobrze, wsuwał głębiej w nią palce masował cipkę od środka. Czuł jak coraz mocniej pulsuje na jego palcach.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

Oj ne musial je o to nawet prosic...zaczeła jeczec jak tlyko zorbilo jej sie dobrze.ozsunela mocniej nogi poruszajac bioderkami.
-Mocniej, plis... - wydyszała bo czula jak juz jest rozpalona i jak jej cipce dobrz.e.
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

Wsunął więcej palców w jej cipkę. Jej jęki go nakręcały i to strasznie
-o tak Kochanie jesteś idealna -strzelił jej klapsa w ten seksowny tyłek chciał w nią wejść i ją posuwać ostro, ale się powstrzymywał , chciał by szczytowała.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Włoz mi palec w tylek... - poprosila..chciala miec pieszczona kazda dizurke.Jecała głosno i z kazdym jego mocnm ruchem czula jak sie mocniej zaciska na jego palcach.
-Och tak...nie rpzestawja...jeszcz cheila..tak..taaakkk!!!!! - zawla glosno szczytujac i spazmatycznei zaciskaac sie na jego palcachjk zabral pace z jej cipki trysnelo a jej cialo drzalo
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

Masował jej drugą dziurkę palce. Czuł jak jest gorąca i jak jej ciało reaguje. Po chwili doszła z wytryskiem. Wpił się ustami w jej pulsującą cipkę zlizywał z niej soczki. Nadal masował jej drugą dziurkę.
-Kochanie mam na Ciebie mega ochotę -powiedział jej do uszka.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

-Achh......norlanie..płone - wyyszała .
-To mnie weź..weź ja tlyko masz ochote Skarbie....chce poczuc twojego wiekiego draga w sobie.... - powiedziala i obrocila glow i wpila sie w jego usta namietnie
Awatar użytkownika
24 lat
191 cm
RAMMER JAMMER
Kucharz/właściciel
singiel
Tree Hill

Post

-ale ja Kocham te Twoje boskie ciało -powiedział odwzajemnił jej pocałunek. Obrócił ją na plecy rozchylił jej nóżki , pozbył się swoich spodni i bokserek. Nakierował swojego chuja i wszedł w nią. Zaczął ostro się w niej poruszać.
Awatar użytkownika
23 lat
175 cm
Rammer Jammer
kelnerka/studentka
w związku
Owen Thompson
Tree Hill

Post

Ulozyla sie wyodnie a potem westchnela cujac jak w nia wszedl.
-Ach Skarbie...bsko.... - powiedziala macajac sobie jego sexy tylek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Owena Thompson i Jennifer Truitt”