Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Podsunęła koszulkę w górę i całkiem ja z siebie zrzuciła. Wplotla dłoń w jego włosy..
-Yhm. Charlie... - jęknęła jak się zajął jej piersiami. Cudowny był.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on z rana to juz podniecony ale jakos nie mial parcia by ja syzbko przeleciec tlyko noo..
Przyssal sie do jej piersi do jej sutka a potem do drugiego...Dopiero po dluzszej chwili zszedl jezyczkiem i poclanakmi w dol na brzch..a potem na uda i cora znizej przy okajzi zdejmujac z niej mateczki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnęła, było jej tak cudownie i pomogła mu nieco z majteczkami.
-Skarbie.. - Westchnęła znowu głośno i przymknęła oczy.
-Jesteś cholernie... Podniecający..-powiddziala.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I o to chodzi Maleńka - odparł i juz po chwili w koncu dobral sie fdo jej cipki.Przejechal po niej apka i strzleil klapsa a potem rozsunal wargi i wpil sie iw nia ustmai i jezyczkiem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęła na tego klapsa i aż się jej biodra poderwały nieco do góry.
-Yhmm. - przymknęła oczy i zacisnęła wargi. Jej sutki zareagowały i powoli czuła jak się robi mokra.
-Oo tak..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Piescil ja coraz intensywniej.Po chwili dolozyl palce wsuwajac je w jej dziurke.Ssal mocno jej lechtaczke..palcami ja penetrowacl dosc syzbko..czul jaka jest goraca i cdownie mokra.BColernie jej juz pragnal ale ejszcze sie od niej nie odrywal.Wolna reka scisnal jej piers
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jej ciało już szalało. Wygięła się w łuk jak wsunal w nią palce i pojękiwała coraz głośniej już..
-Ooochh. Kochanie.. - przygryzła wargę. Scisnela swoją pierś i wiła się pod wpływem jego pieszczot..
-Ahhh! Charlie. Fuck.. Nie przestawaj.. - jęknęła czując jak już jest blisko. Chciała już tak dojsc!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I o to mu chodzilo.Ne przestawal..mocniej sie w nia wpil ustami i dolozyl jeszcze 3 plauszek i ja jjz poradnie pieprzyl az do skutku spijajac jej sockzi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Doszła! I to mega intensywnie. Aż nią całą zatrzepalo.. I zacisnela się na nim mocno. Spojrzała na niego w końcu taka rozpalona z pożądaniem. Przyciągnęła jego usta do siebie i zlizała z niego swoje soczki..
-Weź mnie.. - rozłożyła nogi..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nic nawet nie mowil tlyko calowal sie z nia i juz sie wbil w jej cipke zsuwajac bokserki z dupy tyle o ile.
-Ochh najlepsza! - wydyszala czujac jak to jej rozpalone wnetrze go oplotlo.Poruszal biodrami od razu mega syzbko i mocno caly sie w niej zaglenbiajac i caujac sie z nia ostro
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zdecydowanie tego potrzebowała. Odwzajemniała jego ostre pocałunki i poruszała biodrami w jego rytmie..
-Oo tak! Tak. Cudownie.. Charlie.. Jesteś boski.. - jęczała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Dyszala i jeczal A jej słowa i jaki strasznie to kręcił. Nie zatrzymał się ani na chwilę.uniosl się tlyko nieco na rękach wypr9stownauch i już tak patrząc na nią pieprzyl ja aż do samego finiszu!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona się ponownie na nim mocno zacisnęła i wpila się w jego usta zaborczo. Poruszała jeszcze nieco bioderkami ale już jej ruchy słabły.. Dyszała i oddychała szybko. Była spocona i szczęśliwa.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wpil sie w jej usta na koniec..dlugo i czule.
-Jezuuu..jak ja ciecholernie kocham..i nie..nie tylko za sex - powiedzial od razu smiejac sie i cmok.wyszed z niej i padl by se dychnac chwile.
-Wiec..jak stoimiy z czasem? O ktorej wycodzimy z domu? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Ja Ciebie też..-powiedziała i pocałowała jego usta namiętnie..
-W sumie nie mamy jakiś ograniczeń czasowych, ale zaraz się zbierzemy, prysznic, śniadanie po drodze i na plan..-uśmiechnęła się do niego. Uspokajała się, leżąc obok niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”