ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

<3
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali więc na wzgórze taksówka.. Oczywiście gdzieś tam na dole ich wysadzili więc jeszcze pod górkę szli.
-Na górze ładny widok więc warto iść.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. No i w końcu doszli..
-Ta dam! - powiedziała i uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No dla niego wedrowki to ne problem.Kondycje mial.
-Oo wow! Zajebiscie - powiedzial apatrzac sobie z gory na miasto.
-Choc napis - spojrzla tam - chuja konstrukcja..z daleka wyglada leopiej - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Owszem. Napis to jakby z jakiegoś złomu sprowadzili.. - powiedziała i sobie patrzyli na miasto..
-Wiec co? Fajnie nie? Następnym razem będziemy zwiedzać więcej.. - uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No nastepnym razme jak ebd en adlozej..bo tka to skzoda tego na zwiedzanie - powiedzial i obrocil ja k sobie i pocalowla ja namietnie i dlugo.
-Pieprzylas sie juz tyu? - zasmial sie i cmoknal jej szyjke.Lapka scisnal tylek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła jego pocałunek namiętnie..
-Hmmm. Nie.. A co? - zapytała i rozejrzała się dyskretnie po okolicy czy nikogo nie ma nigdzie.
Uśmiechnęła się do niego. Przejechala dłońmi po jego klacie i zatrzymała się na dole na jego kroczu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wlasnie to.. - zamachal brwiami i scisnal jej tylek.
-W koncu cieplo to dupska nam nie odmarzna - zasmial sie i rozejrzal.
-Wiec gdzie?Przy literce czy jakies drzewo czy jak? - zapytal weoslo i wpil sie w jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Uuu jak romantycznie.. - zaśmiała się z niego..
-Ale cóż.. Skoro tak to przeleć mnie przy jakiejś literce.. - powiedziała i pomachała brwiami.
Podeszli więc tam całując się i macając..
-Ale ty mnie kręcisz.. - westchnęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Oj cicho.. nie marudź. Romantykiem nie jestem. I o tym wiesz. - powiedzial.tzn no jakby chciał to by był i u miał zadbać o nastrój itp ale noo.. to na jakieś specjalnie okazję se zostawi haha
- i dobrze. Przynajmniej inni co nie w głowie-obrócił ja do siebie tyłem i zsunal z niej spodnie z majtksmi nieco.czy tam Kielce podniósł
Wyciągnął swojego chuja i chwilę się o nią poocieral A potem w nią wszedł.
-gumka?-zapytał.bo miał ale używali pewnie tylko na takich akcjach jakiś że nie w domu czy coś.by nie była ubabrana jego sperma poyem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie... Ale nie koncz we mnie jak ci się uda.. - powiedziała i jęknęła jak w nią wszedł. Zacisnęła dłonie mocno na tej metalowej literce i ostro się pieprzyli..
-Mogę polknac..-dodala.. Uśmiechała się pod nosem i nie była cichutka. Wręcz przeciwnie.. Dawno nie była taka głośna!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie ma problemu - powiedzial bo umial sie kontrolowac.W koncu to niego pierwsze "rodeo" xD
Mocno na nia napieral, wchodzil po same jaja ostro i mocno.Calowal jej usta czasem zagluszajac na moment jej jeki i krzyki.Sam dyszal i szybko oddychal.
-och takkk maz.e.boskooo..ochhh!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Było szybko i intensywnie. I chyba ja to miejsce nakrecilo mocno.. Więc szybko doszła.. A jak już jej orgazm osłabł to wyswobodzila się z niego i klęknęła przed nim by mógł spuścic się do jej ust a ona grzecznie wszystko połknęła i wyssała go do czysta..
-Ooch.. Mr Haynes.. - jęknęła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj i jak tu nie kochac takiej cdownej kobiety.Przyciagnal ja do siebie i cmoknał i sie tma popoprawiali.
-Noo..HollyWood zaliczone..mozemy wracac - zasmial sie.
I pewnie pojechali do mieszkania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”