ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tylko sternik?-zapytała.. -Myślałam, że to więcej osób trzeba..-powiedziała i uśmiechnęła się.. Ale jak nie to dla niej i lepiej..
-Ooo sweet lord.. -powiedziała jak zobaczyła jakie to wielkie..
-Cofam to o łupinie..-powiedziała z wybałuszonymi gałami i opadniętą szczęką..
-Nieźle..-powiedziała i weszła na pokład..
-Spodziewałam się czegoś z 5 razy mniejszego..-zaśmiała się i rozejrzała się.
-Ale bosko..-powiedziała i uśmiechnęła się szeroko. Wpiła się w jego usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to nie jakis na wegiel czy cos..no chyba ze se on wzial kogos do pomocy to ja nie wiem.Ale to no..generalnie to sami jestemy - powiedzial Jake.
-A widzisz... - zasmial sie z jej reakcji.
Odwzajemnil no pewnie juz jak tam weszli.
-To co? ZAczniemy od oprowadzenia czy co? - zapytal.
No rodzice bogaci to ich stac.NIe tlyko ze wzgledu na fuche ojca ale tz waodmo..jakies majatk rozinne, rodzina od pokolen bogata itp itd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, zdecydowanie mnie oprowadz po tym i opowiedz co będziemy robić..-powiedziała i rzucili gdzieś tutaj te torby,a potem wzięła go za łapkę i poszli zwiedzać jacht..
I btw to mógł wziąć jakiegoś kucharza czy barmana, bo kto im będzie usługiwał? :D
-Super..-powiedziała i pomachała brwiami..
-Takim to można pływać dookoła świata..-zaśmiała się .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no w sumie nie pomyslalam..wiec powiedzmey ze powiedzial tez o kucharzu ;p
--A no mozna.. - zaczeli najpierw obchodzic gorny poklad itp...
-Mozesz sobie awet wybrac sypialnie w ktorej bediemy nocowac - dodał milo.
Oj no przywykl do takich reakcji ludzi ktorzy nie byli milionerami ;)
-A co bedziemy robic? Pieprzyc sie wszedzie gdzie sie da..plywc..pic..jesc.. opalac sie..co zechcesz?Jest tu pare rozrywk - bo jakis bilard, tv itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Wow. Jake.. Tu jest lepsze wyposażenie niż u mnie w domu.. - zaśmiała się. Bo łazienki też były piękne. Z wielkimi wannami.
-Ekstra.. Wybieram więc tą sypialnie.. - powiedziała o którejś tam.. Uśmiechnęła się do niego. I pchnęła go na łóżko na chwilę.. Usiadła na nim okrakiem i wpila się w jego usta.
-To będzie zajebisty weekend.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..i lepiej nawet niz u mnie na chacie - zasmial sie.
Okey - usmiechnal sie apotem bam! padl na lozko.rozesmial sie i po chwili juz odwzajemnial poclaunek.
-No tez tak mysle..ale czekaj..dam znac z emozmey wyplywac - no i siegnal po tel i przedzownil do kapitana ;)
-I co? Od czewgo zaczynamy? glodna jestes? Pspragniona? Albo wbijamy w stroje kapielowe i do jaciuzzi z drinkami?Albo nago - zasmila sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie.. U Ciebie jest lepiej.. - powiedziała z rozbawieniem.
Poczekała aż zadzwonił i zaśmiała się.
-Moglismy się przejść do tego kapitana a nie dzwonić..
-W sumie.. Można do jacuzii.. - uśmiechnęła się do niego i pocałowała go jeszcze raz. Ściągnęła przez głowę sukienkę. Pod spodem miała strój kąpielowy.
-Jestem ready.. - uśmiechnęła się.
-Ale w sumie coś bym zjadła.. Może nam przyniosą do jacuzzi jakieś przekąski?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oo syzbko..tego sie eni spodziewalem - zasmial sie no ale..wyszli z sypialni i poslzi na gore.
-Idz już..chyba umiesz waczyc? - zapytal a on tam zaszedl do kuchni i popsrosil o jakis lunch czy cos by im przyniesli.Potem wstapil do baru i wzial im po jakims drineczk zorbil i w koncu przyszeld do niej .
-Masz - podal jej drinka a potem zrzucil ciuchy i no coz..w bokserkach wlazl do jacuzzi.Co on sie tma bedzie szukal kapielowek itp hehe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego i poszła do jacuzzi, włączyła bombelki i usiadła sobie w cieplutkiej wodzie, rozglądała się i czekała na niego..
-Ehh, Jak ja po weekendzie w takim luksusie wrócę do normalności..-zaśmiała się i wzięła od niego drinka i spojrzała na niego jak wchodził do wody.. Pewnie szybko pozbędzie się tych jego bokserek.. xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tego ja nie wiem..ale spokojnie..zawsze mzoesz wpasc do mnie na chate..tez mam jacuzzi zasmial sie i sie nail i rozsiadl wgodnie.
-jak tma minal tydzien? - zapytal milo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Nieźle.. Skorzystam z zaproszenia na pewno.. - powiedziała. Lubiła Jakea i swobodnie się przy nim czuła i był dobry w łóżku.
-Tydzień? Fajnie.. Na uczelni głównie ale miałam dwie super sesje.. - uśmiechnęła się do niego.. - Wiec jak będę już miała zdjęcia to Ci pokaże..
-A Twój? Co robiłeś ciekawego?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-NO jasne..chetnie zobacze.. - pewnie to jego fotki mu mailem wyslala co se robili wtedy niej.
-Hmm..jak to u mnie..imprezy, nudy..takie tam - wzruszyl ramionami.
-Spotkalem przyjaciólke matki..pewnie skojarzysz z nazwiska..Douglas.. - usmiechnal sie.
-nie poznala mnie wiec bylo troche..smiesznie..no ale zjedlismy lunch pogadlaismy...a tak to nic ciekawego - dodal.Nie powie jej ze fajan dupa z Jos xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Douglas? Jak od tych perfumerii? -zapytała, bo heloł. Co on ma za znajomych. Kij z tym że matka..
-Chodzisz na lunche z przyjaciółkami matki? -zapytała z rozbawieniem, jakby powiedział, że fajna z niej dupa to przynejmniej by się nie dziwiła, ale nie byłaby zadowolona, że ma konkurencję xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-dokladnie ta.. - pokiwal głowa.
-no spotkaliśmy się przypadkiem.. i tak wyszło.. poza tym no kurde.. znamy się od dawna..więc wiesz..Ale no serio wybudowana babka wiec rozmowa prawie jak z koleżanką4-zaamial się.
-poza tym wiesz... mnie taniej ie przeszkadza jak kobitka jest ono.. niczego sobie -puścił jej oczko ale zaraz by nie oderwać czy coś przesunął się do noej i wpil się w jej usta namiętnie i długo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”