ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Szturchnęła go dupka w zebra jak tak powiedział. A potem jak już szli to mu wskoczyła na plecy.. Nie będzie iść przecież..
W końcu odeszli od całej reszty trochę i wylądowali na piasku.. Wpila się w jego usta zaborczo..
-Moje koleżanki za bardzo się na ciebie napaliły..-zaśmiała się.. Całowała go już zaborczo wisząc nad nim..
-Szukamy krzaków? - zapytała.. Czy wracają po tamte dwie?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

jak ktore powiedział?Duzo gadal haha
nie spodziewal sie wiec az go zatoczylo jak na nego wskoczyla.
-Ej mała..trzeźwy nie ejstem wiec miej na uwadze ze sie mozmey polamac - powiedzia weoslo.Ale Lekka byla wiec..chwycil ja pod tylek i niech jej bedzie ze miala taki transport.
Gdzie stam w jakijs..zatoczce..w cienosciach w mare po chwili juz sie całowali.
-Eh..srio?coz...no to dzis sie objeda smakiem.. - odpal odwzjameniajac poclauki.Jo reke juz ja niexle macały sobie.
-a co ci to miejsce nie odpowiada..? jest ok.... - powiedzial odwizaujac jej stanik i go z niej zdejmujac.Pochylil sie do jej peirsi calujac je i ssajac juz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie skomentowała tego że dzisiaj! Się obejdą smakiem.. Miała nadzieję że już nigdy ich nie spotka bo serio. Chuj ja strzeli jak go z nimi zobaczy. Ale pewnie zapisał im na cyckach swój numer telefonu.
-Yhm. Może być.. - zaśmiała się i puściła mu oczko, choć w ciemności nic nie było widać..
Ujęła w dłonie jego twarz i całowała się z nim ostro. Czuła jak już ja rozbiera ze stroju.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nie wiem czy na cyckach ale numer im dał xd Choc kto wie czy wgl będzie jutro o tym pamietał haha
-No to good - oj no napali sie choletnie.do teo miejsce, alkohol, dragi...
przewalil sie z nia i tera zbyl nad nią.Pozbyl sie jej majtek..spuscil swoje gaciew dol i cie juz chile ocieral swoim chjujem o jej cipke calujac sie z nia ostro
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mruknęła jak poczuła jego chuja już prawie w pełni sił..
-Yhm. Przyjemnie.. - powiedziała i co jak co to ujęła go w dłoń i trochę mu pomagała..
A potem już nakierowała go na siebie..
-Weź mnie.. - wydyszała podniecona. Aż dziwne że mu stanął xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj az taki nabombiony ne byl by my nie stanal haha
-Tak jest - zasmial sie i wszedl w nia mocno od razu po same jaja.jeknal z przjemnosci i ju azczał ja ostro pieprzyc calujac sie z nia z jezyczkiem namietnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No i dobrze..
Jęknęła głośno czując jak w nią wszedł. To była taka pora że plaża cała była usłana takimi parkami jak oni. Nie przejmowali się więc niczym tylko ostro się całowali i pieprzyli..
-Ooo tak, Jake.. - jęknęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

owszem..ciemno tlyko gdzie niegdzie jakies wlasnie cienie haha
Pieprzyl ja mocno zatracajax sie wtej czynnosci. Napieral a nia mocno wchodzac w nia caly.w koncu kleknal sobie i zarzucil jej nogi na rmaiona i trzymajac ja za uda dalej ja tak rznal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oboje byli bardzo napaleni więc jęknęła tylko jak zmienił pozycje.. Patrzyła na niego bo cóż innego mogła, dyszała głośno i dłońmi ściskała swoje cycki..
-Ooi tak! Mocniej Jake. - wydyszała!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ales wymagajaca.. - wydyszła ale no..piprzyl ja z salych swoich sil czujac jak mu dobrze.wchodzil w nia gladko jak po masle xD
-Jecz...!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przecież jęczała.. XD
Ale skoro tak to była jeszcze głośniejsza, maltretowała swoje cycki i swija lechtaczke..
-Oo kurwa.. Tak! Jake! Ochhh! Jeszcze chwila! - Zawyła! Była już tak blisko!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj cicho..widocznie za cicho..za mało.. :P
Zekrnal na nia i na jej twarz..orozsunal jej nogi na boki i mocniej chwycla za biodra i juz ja ostro rznał wbijajac w piach ostro i sam czujac ze zaraz wytrysnie!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro już był taki mocny to nie umiała już nad sobą zapanować.. Zawyła jeszcze głośniej w totalnej ekstazie i zacisnęła dłonie na swoich cyckach..
-Ooo ja pierdole.. - jęknęła już po chwili jak była w stanie złapać powietrze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post


-Yhm..o tak mała... - wyszedł z niej i walnal sie obok niej na piachu dyszac szybko.
-3minuty i spadmay d wody sie zchłodzic... - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokiwala tylko głową już nic nie mówiąc na razie bo była wykończona.. A po 5 minutach oboje wstali i wbiegli do chłodnej wody.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”