ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


Obrazek

wydarzenie: Ognisko na plaży
data: 03.07.2020
organizator: Sophia Vergara
uczestnicy: wszyscy studenci i zaproszone osoby, czyli kto chce xD

Na środku wielkie ognisko, dookoła studenci świętują koniec sesji. Na jakiś stole rozłożony dj i wielkie głośniki. Są kegi z piwem, kolorowe kubki i kiełbaski do pieczenia!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Sophia i Jake spędzili miły dzień na plaży a pod wieczór już się zaczęło zbierać towarzystwo więc Sophia tam trochę latała i załatwiała. A jak już ogień płonął, dj grał a ludzie pili piwko to przyleciała do Jake. Zarzuciła mu ręce na szyję!
-Impreza gra! Chodź potańczyć? - i pociągnęła go w stronę głośników.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on w tym czasie pewnie juz ram ze swoja paczką siedzial i urzedował itp itd.
--ee..no coz..narka - machnal do chlopakow bo juz ta go ciagnla.Zasmial sie.
-Jestes nieuprzejma - powiedzia weoslo i doil piwko.Rzucl gdzies tma kubek pusty i juz ja wzial w obroty
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Co najwyżej lekko wstawiona a nie nieuprzejma..-zaśmiała się. Co jak co ona już kilka piwek i kielonków w siebie wlała.
-Hmmm potem z nimi posiedzisz.. Albo i nie.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wlasnie widze..z kim ty tam pilas?Bo nie ze mna - zasmial sie z niej i ja okrecil.
-No tak..tez tka mysle, ze jak mam wybierac oni czy ty..szczegolne potem to zdecydowanie jestes na ierwszym miejscu - powiedzial i wpil sie w jej usta namietnie dlugo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Że wszystkimi po trochu.. - zaśmiała się. W końcu sporo jej znajomych było tutaj na imprezie...
-Idealny układ.. - uśmiechnęła się do niego, przejechała dłonią po jego klacie i puściła mu oczko. Odwzajemniła pocałunek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..choc..na dobra sprawe to do rana daleko i nie wiem gdzie z kim iw jakm stanie skoncze - zasmial sie.Oj no coz.nie zamierzal sie ogarniczac a balowac do upadlego.
-Skolowac nam cos poza iwkiem? - zaproponowal.
-cokolwiek?- uniosl brwi.Oj.nie koniecnzietlyko ziolo mial na mysli hehe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się z niego.
-To w takim razie.. Jeszcze chwila tańców.. I idziemy się bzyknąć.. - pomachała brwiami.
-Na razie nie.. - powiedziała. Ona nie z narkotykowych dziewczyn.. Ale może ja namówi.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Co ale ze czmeu? - zdziwl sie.
-tzn nei no mnie pasuje ale..hmm... - no ne mogl z niej.
-No ok..to po bzykanku..cos ci zaproponuje powiedzial.
-A potem to moze sie skusisz na jakis trojkacik..na pewno ne ejdna sie tu fajan znadziej co?A moe masz jakas kolezaneczke fajna? - zamachal brwiami..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Więc w końcu i na ognisku pojawiła się Mags. Umówiła się z Benkiem.. Więc przyszli chyba razem. W końcu od niej to rzut beretem było.
-Wygląda caslkiem dobrze ta imprezka.. - powiedziała z uśmiechem.
-Co? Idziemy po piwko? Czy przywitać się z kumplami? - Bo siedziała ich ekipa więc powinni choć odrobinę dobrych manier wykazać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- przywitamy sie i pogadamy z nimi podczas picia piwka a potem die dobaczy vo dalej - poeiedzisl i się usmiechndl do niej... pewnie wzisl sobie pieko i fla niej to co chciala i juz z kubkami podeszli fo kumpli i się tam przyeitali i pewnie troche pogadali, pośmiali itp jak to na imprezie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Posiedzieli więc chwilę sobie z tymi znajomymi, wypili po dwa piwka..
-Hmmm. To co? Idziemy potańczyć? - zapytała ekipę.. Ale chyba nie bardzo byli z tanecznych bo coś po marudzili. Spojrzała więc na Bena xzy chociaż on z nią pójdzie.. A jak już podniósł tyłek to podeszli sobie tam bliżej ogniska i zaczęli tańczyć.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się z niego..
-Skoro chcesz poznać moje ładne koleżanki to jednak nie możemy się bzykać teraz bo nie będziesz w stanie później nas zaspokoić.. - powiedziała i pomachała brwiami.. Ale skoro tak to przelizala się z nim ostro i pociągnęła go w stronę jakiś tam swoich znajomych..
-Hej dziewczynki, to jest Jake.. Jakę to są Jenn i Agnes.. - wskazała na blondynkę i brunetke.. Stanęła sobie tak przed Jakiem ze jego dłoń jedna smyrala jej brzuch i czasem zahaczała o piersi.
-Dziewczyny lubią czasem się lepiej zabawić.. Więc może im coś zaoferujesz.. - powiedziała. Miała na myśli jakieś dragi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..watpisz we mnie..w moje moce - zasmial sie no ale wozme..poszeld i sie poznal zlaskami.Eh..zyc nie umierac..blondi, brunetka i ruda!
-O jasne...zaraz cos skoluje..dajcie mi chwile - powiedzial i klepnal w tylek Soph a potem na chwile poszedl do kolegów..w sumie to do jednego.Oczywiscie zaplacil za wszyskto..ne ebdzie od lasek bral kasy no i po jais ok 10 min wrocil z tabsami.Pomachal im woreczkiem.wyjal jedna
-Ktora pierwsza? - zapytal i polozyl sobie na jezyk tabletke xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Czyli jednak czworokacik? Hahaha. No dobra! Na razie niech je nakarmi tabletkami. Pierwszy zgłosiła się blondi i jak tak położył tabletkę to podeszła do niego krok, przywarła do niego swoimi cyckami w bikini i wzięła tableteczke idąc w nim ślinę na kolejne sekundy.. Ahhh. Sophi nie podobał się ten widok, więc tylko łyknęła piwa i nie dała tego po sobie poznać.. Zaraz ochoczo do Jakea podeszła i brunetka i teraz jej podał tabletkę lizać się z nią ostro.. Laski już obie zmacały Jakea i były bardzo zadowolone z takiego obrotu sprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”