Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Łuuuuhuuu! - krzyknal jake jak juz wparowali do wody i sie wynurzyl.Oj raczej woda byla zimnawa ale po ich wyczynach i w ich stanie upojenia to w sam raz.Podlynal po chwili do Soph i pocalowal ja.
-Chyab nie tlyko my mielismy taki pomysl - zasmial sie wskazujac broda na jkas parke kawale dalej.nie widzial kto to tlyko no sylwetki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się patrząc na tamtych i pokiwała głową..
-Bo to całkiem zajebisty pomysł jest więc.. - zaśmiała się i puściła mu oczko. Objęła go za szyjkę i pocałowała namiętnie.
-Zajebista impreza.. - pomachała brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- A nooo.... kurde serio już dawno nie byłem na takiej fajnej bibie.. trzeba to bedzienjesscze w wakacje powtórzyć.. - dodał obejmując ja w pasie sobie.no się takochlodzil to nieco bardziej już wytrzeźwial.
- to co? Wychodzimy czy co dalej? Idziesz do mnie na chatę czy mam Cię odtransportowwc do Ciebie?-zapytał. Nie to by już mieli iść..
Eh.. No jak był z nią to się bawili..I wcale nie myślał o innych ... nawet zapomniał o Jos..Eh.. gorzej że jak już był z Jos to nie myślał O soph lolo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Pewnie na pewno na zakończenie wakacji też coś takiego się będzie działo.. A jak postawisz alkohol to można zrobić i jakos w środku.. - zaśmiała się.
-A to już w sumie obojętnie.. Gdzie bliżej..-zasmiala sie. Bo wiadomo że pójdą razem.
Hahaha. No cóż. Jego problem ;P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem, wiem..i spoko postawie co tam chcesz..jak t ymi psotawisz tez - zasmial sie puszczajac jej oczko.

-No oey..to co?Plywmay jeszcze czy co teraz? - zapytal.
Bo tma to chyba jednak spotkanie z Mags i benem ich ominie w taki tempie ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się z niego..
-Postawie.. Zawsze ci stawiam.. - powiedziała i pomachała brwiami... - Chodźmy na brzeg.. - powiedziała i wyszli z wody i siedli sobie na piasku i trochę sobie pogadali i powydurniali się trochę. Można uznać ze niedaleko ciuchów Mags i Bena. To się zaraz spotkają! A tamci nago xD
I można poczekać.. Jak chcesz :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To fakt.. nie da sie zaprzeczyc - zasmial sie.
-Okey..ale to..chwila..skocze po piwka - no i tak tez zrobil.Ale syzbko mu poslzo wiec po chwili juz se siedzili i popijali iwka tam sie smiejac i gadajac itp.No i pewnie ne obylo sie tez bez macanek i calowania co jakis czas.I oni to w strojach byli czy tez nago?I tak..czekamy ;p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No oni nago wiec sie spotkają widząc ich w całej okazałości... niemniej Ben teraz sobie plywal gdzies z Mags a nawet w ktoryms momencie podpłynął fo niej i z nienacka ja pocalowal... no co dotąd ich znajomość nie wyewoluowała az tak jak tamtych... oni sobie dawkowali doznania... wiadomo, że Ben liczył na vos szybvirj ale nie zamierzal przestac
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A jej to absolutnie nie przeszkadzało że ja pocałował. Wręcz przeciwnie. Oddala pocałunek żarliwie i objęła go za szyję na chwilę przedłużając go. Ocierała się swoim nagim ciałem o niego.. A potem już pływali sobie dalej..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No i plywali czasem się wydurnisjac a to jej ocieranie tylko go nakrecalo...
- czas wyjsc z wody bo zaraz mi die tu zatrzesiesz z zimna- stwierdzil i ruszyl w strone brzegu a le nie wyszedl tylko spojrzsl na nia
- chyba ktos stwierdzil ze sobie bezkarnie popodziwia nasze nagie ciala
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oj, gorąca ze mnie dziewczyny.. Więc szybko się nie będę trzęsła.. - powiedziała i zaśmiała się.
Spojrzała w stronę ich rzeczy..
-Dobrze ze jest ciemno.. - powiedziała szczerząc się.. Podeszła do niego i objęła go od tyłu w pasie..
-Idę za Tobą.. - Zachichotała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- w to akurat nie wątpię od dnia gdy Cie poznałem- usmiechnął się do niej
- ooo tak blisko... moze powinienem iść tyłem- to dopiero byłaby bliskość
- choc ja się nagości nie wstydzę, wiem ze mam co trzeba tam gdzie trzeba - wzruszył ramionami i ruszyli tak fo brzegu
- wstydzilibyście się tak w strojach sie kapac... trzeba troche wolności dac zażyć pewnym sterczącym częściom ciała- rzucil do kumpla i jego gitl
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No i bardzo dobrze.. - powiedziała.. - Swoją drogą.. Nasz przyjaciel jakoś się nie kwapił żeby nas poznać wcześniej.. - zaśmiała się.
-Ja też nie.. Ale po co pokazywac jakimś niepowołanym osobom.. - wyszczerzyła się.
-Niezły masz tyłek.. - powiedziała do niego z rozbawieniem.
A ona nie zauważyła ze to tamci! Jakby zauważyła to by zwiała i jakims szerokim łukiem ich obeszła chyba bardziej..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nawet pomimo tego ze byla z nim??
- moze misl plany wobec Ciebie i nie chciał rywala... mysle ze to prawdziwa teoria, bo nie sadze by czul ze ze mną moze wygrać- zasmial sie
- wiem wiem... Twoje ciało tez mi się podoba... i nie mowie tylko o tylku... - zerknął na nia z tyłu...
- a teraz juz nie podglądajcie tak bezczelnie bo kompleksów sie nabawicie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się na jego słowa.
-Przecież wiadomo że ty masz większe szanse.. W końcu to Jake.. - powiedziała. Nie wyobrażała sobie tego że ona z nim.
-Wiem. Wiem...-pokiwala głową..
Zaśmiała sie ponownie.. No i co? Poszli po swoje rzeczy i się ubrać? Pewnie tak. Żeby nie było że nadzy paradują. XD
Pewnie przy nim to jakoś i tak z godnością zniosła. Ogólnie to chciała widzieć minę Jakea teraz. Pewnie się tego po niej nie spodziewał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”