Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- umiesz, nie tylko takimi drobiazgami - uśmiechnął się I napił die wina a potem ja pocałował
- jest sporo rzeczy które w nas do siebie pasują... ale nic nie przebija tego co sprawia że jesteśmy jednością- od zawsze seksualnie fo siebie pasowali
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To dobrze..- powiedziała do niego I uśmiechnęła się.
-Yhm to prawda.. ale chyba po powrocie trzeba będzie odkurzyć trochę w naszym pokoju.. dawno mnie tam nie zaciągnąłeś.. ani...- przygryzła wargę. Ona lubiła te ich zabawy, a ostatnio tego było mniej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- myślę że po powrocie przez kilka dni w nim zamieszkamy - puścił jej oczko... faktycznie dawno tam nie byli wiec nadrobią stracony czas
- Ale wiesz,że niektóre rzeczy można wykombinować improwizując... kajdankami i opaska z krawata itd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj to prawda...- powiedziała i uśmiechnęła się..
-A mam już ochotę być znowu twoja niewolnica.. -powiedziala z uśmiechem I wpila się w jego usta..
-Coz.. ja nie będę oponować jak coś zaimprowizujesz.. - Mruknęła i całowała go już. Siadła na nim okrakiem w tym jacuzzi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- miło mi to słyszeć bo to znaczy, że możemy działać i trochę uprzykrzyć życie sąsiadów których mamy sporo za oknami - wyszczezył się i ją pocałował zachlannie gdy już usiadła okrakiem
- zwykłej kąpieli koniec - szepnął I po chwili juz całował i ssał jej sutki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zachichotała i pokiwała ochoczo głową.. Westchnęła i odchyliła głowę w tył, gdy dobrał się do jej sutków.. Jeknęła cichutko, czując wzrastające podniecenie..
-Ahh, Jooo... -mruknęła, zaczęła się ocierać cipką o jego chuja.
lat
cm

Post

- taaak?? - westchnął niby pytająco bo wzdychała jego imie. Dalej pieścił jej piersi I w sobie się uśmiechał bo to ocieranie się też było miłe...
- ah Ty moja zajebista dupo
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- taaak?? - westchnął niby pytająco bo wzdychała jego imie. Dalej pieścił jej piersi I w sobie się uśmiechał bo to ocieranie się też było miłe...
- ah Ty moja zajebista dupo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się na jego słowa.. to się do niej wyraził.. wpiła się w jego usta..
-Co mój zajebisty fiucie? - zapytała udając powagę ale parsknęła śmiechem. Pokręciła głową..

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- fiutem nie jestem - stwierdził.. bo o ile DUPA nie jest obraźliwe to FIUT jest... zwykle gnoi tak się nazywa
- Ale zajebisty i owszem - zaśmiał sie a potem się z nią ostro przelizal i nie wytrzymał... nakierowal ja odpowiednio i na siebie nabił...
- koniec romansu... chcę się pieprzyć - popatrzył jej w oczy...
- dajesz Mała...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Dupa nie jest obraźliwe? Tylko facet mógłby to powiedzieć :P
-Oj. Jesteś fiutem i to sporym...- powiedziała i pomachała brwiami. Przelizala się z nim.
-Yhm w końcu.. -wydyszała jak ja na siebie nabił. Zaczęła się na nim od razu ostro poruszać. Też miała dość romansu. Jak zwykle przy nim zawsze.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ale dupy bywają nieźle srksowne a jak facet jest fiutem lub kutasek to raczej w znaczeniu palanta
Mocno ja złapał za biodra i na siebie nabijał
- przyjmę to jako komplement ale od teraz nie wasz się tak na mnie mówić - troche zakazów musi być...
Miał na nią mega ochotę wiec po dość krótkiej chwili to ona była przy przeciwległej ściance a on ja grzmocil aż mocno chłopaki wodą
- o taaak... uwielbiam Cie brać... jęcz.... Joel... mój Panie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Megan się jakoś szczególnie go nie była.. ale ok. Nie będzie tak do niego mówić..
Jęczała wiec głośno jak ja ostro posuwał..
-Ooo tak! Mocniej, Jo! Fuck! Ochhh Jooo! Sir... fuck me... - krzyczała podniecona.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

I słusznie bo damskim bokserem nie był I pewnie gdy nagle się okazało że ja uderzył to sam by się tego wystraszył...
- o taaak... jęcz Mała... bosko jęczysz- wycedził i dalej ja bral coraz ostrzej i był mega nagrzany... miał dużo energii i pragnął ja całą spożytkować w tej właśnie formie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęczała, bo ją tak ostro posuwał, była cholernie napalona, a on jeszcze bardziej chyba.. Więc była głośna, drapała jego spocone ciało, całowała go ostro z językiem..
-Ooo tak, Joel. Fuck me honey.. Harder! Ochhh! Deeper! Fuck! Yeah!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dubrownik”