Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja tez mam taka nadzieje... - odesał sie w konuc od jej paluszków i zawedrowal jezyczkiem pzez jej nogi w kncu do jej cipki.Odslonil material jej majtek a ptm wpil sie w jej mokra cipke...
Oj jego chuj juz rozpychal sie w jego spodnich..rozpial je by go wyswobodzic...ale wciac piescil jej szparke
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Iann.. - jęknęła jak dotarł do jej cipki. Wplotła palce w jego włosy i odchyliła głowę do tyłu. Serio już była podniecona więc.. Teraz i on był w jej soczkach.. Stopkami odnalazła jego chuja i delikatnie go pieściła, co też jeszcze ja stymulowało.. Miała tyle bodźców, że płonęła..
-Kocham Cię.. Nad życie.. - jęknęła w końcu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I o to mu chodizlo..kiedy w koncu doszła wyłoznil sie z pomiedzy jej nóg i wstał.otarał usta nieco z jej soczków i wpil sie w jej usta.
-ja ciebie tez malenka.. - powiedzial i juz taki cholernie zniecierpliwiony wszedl w nia swoim napecznialym kutasem poruszajac sie z niej raz po raz..mocno..głebogo..szybko..całujac sie nia pryz okajzi
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zdecydowanie mu w tym pomogła.. Zsunęła całkiem z jego tyłka spodnie i bokserki, tak że je miał teraz w nogach i przysunęła się bioderkami do niego.. Jęknęła kiedy w nią wszedł i przygryzła jego wargę..
-Bosko.. - mocno go objęła nogami w pasie.. Dłońmi też przytrzymywała się za niego..
-Ah! Ah! Ah! - głośny jęk przy każdym z jego mocnych pchniec wydobywał się z jej ust.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No uwielbiał ją! Chyba z zadna kobieta nie było mu tak dobrze..w kazdej dziedzinie zycia.Nie no jasdne..kochal Katherine i bylo im dobrze ale noo..
Poriszał mocno bioderkami..zszełd pocłaunkami na jej deklt i piersi, ktore tak ponetnie wystawały zad stnaika..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Było jej cholernie dobrze, a on tak cudownie się w niej zagłębiał..
-Ooo tak, skarbie..-zawyła w końcu, gdy ponownie zacisnęła się na jego kutasie. Wpiła się zachłannie w jego usta i przygryzła jego wargę..
-Kocham Cię.. -westchnęła, gdy on jeszcze ją pieprzył aż sam nie doszedł..
-Panie prezesie.. -mruknęła tylko jeszcze do jego uszka i liznęła je.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..długo mu to nie zjaeło..
-Pani Prezesowa - wymruczał i oparł sie czołem o jej ramie dyszac jeszczed i normujac oddech. i tak tkwiac w niej..
-Kocham cie... - powiedzial w koncu i pocałował ja czule.A potem z niej wyszedł i sie pszli ogaranac..i end i juz przeskok?:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”