Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

<3 <sex> <3
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No co za małpa! Tak go rozpraszać.
-O ja cie...no to juz popracowane - mruknał wstajac za nią..Ach..normlanie mial ochote ja dorwac juz teraz, zaraz..ale szdł grzecznie za nia patrzac na ten sexy tyleczek.
-Mysli Pani ze dmay rade to ogarnac? - zapytał juz podnieconym glosem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Widziała ten jego wzrok i słyszała jego głos, oj tak, na nią też to działało..
-Oczywiście, że jesteśmy w stanie, tylko potrzebujemy chwilowego skupienia.. -powiedziała miło do niego i oblizała swoje wargi..
-Myśli Pan, że uda się Panu na 30 minut zebrać myśli? - zapytała z cwaniackim uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Powiedzmy..ale nie ukrywam, że ebdzie to dośc trudne.. - powiedział zerawszy na jej ładnie wyeksponowany dekot.Siał na krzesle.
-Wiec..od czego zaczniemy? - zapytał.Oj puls mial przyspieszony..ale starął sie..trzymac xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-W sumie te najważniejsze dane już uzupełniłam, Panie prezesie.. -powiedziała do niego z uśmiechem.. Wiadomo, jakieś tam dane osobowe, wszystkie druczki miała wydrukowane, tylko jakieś pierdoły im zostały.
-Została nam nazwa firmy, określenie wielkości udziałów.. I w takim razie na jutro umówię nam notariusza? -zapytała miło i uśmiechnęła się. Widziała jego wzrok błądzący po jej cyckach..
-Patrząc na to jak Pan prezes reaguje na moje piersi, to... Chyba nie pozwolę zatrudnić sekretarki.. -powiedziała z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uu jak zawsze Pani skrupulatnie i rzetelnie wszyskto przygotowała.To sie chwali - powiedział kiwajac gowa z uznaniem.
-Wiec co?Prosze wpisac..udziały 50/50. A nazwa..nie wiem..niech se Pani wpisze co uwaza - powiedzial a potem spojrzał na jej twarz.
-Hmm..coż..skoro tak to sadze ze Pani ebdzie ta sexi sekretarka..wtedy bede podziwiał tyko te piesi - zasmial sie.
-Choc ebdzie sie ani musiala ubierac..bardziej zasłonieta..by nie sozpraszac prezesa - zasmial sie.Gdzie ona wg stala czy siedzial czy jak?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Chyba siedzieli przy biurku..
-Oczywiście Panie prezesie.. Wszystko co najlepsze dla Pana.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
Uśmiechnęła się na jego słowa. I grzecznie wpisała co mówił..
-MarIan Classic Motors - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Nie wiem czy Pana na mnie stać Panie prezesie.. Godzina mojej pracy jest bardzo cenna.. - powiedziała i spojrzała na niego z rozbawieniem.
-Hmm. Lubię prowokować.. I doprowadzać do szału.. - powiedziała ponętnie.. Wstała z krzesła i podeszła do niego. Oparła się tyłkiem o blat i uśmiechnęła się..
-proszę podpisać tutaj.. - pokazała mu na dokumentach, pochylając się nad nim.


https://classicmotors.pl/
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo..cąłkiem nieźle..wiec akceptuje nazwe..wisz i dawaj do podpisu..nie ma co siedziec dluzej nad papierami niz to konieczne - powiedział Ian.
-HMm..no to moz eponegocjujemy?jakies n nie wiem..dodatkowe bonusy..czy cos..i moze mnie bedzie stac - powiedzial.
Powiódł za nia wzrokiem..
-EH.. - wzial dlugopis i podpisał..
-Cała przyjemnosc po mojej stronie..
-Tera zPani podpis - powiedział
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się jak podpisał, a potem wzięła długopis i sama napisała swoje nazwisko.. Podała mu dłoń i potrząsnęła nią..
-Interesy z Panem to czysta przyjemność.. -powiedziała i uśmiechnęła się. Przygryzła wargę..
-Hmm, dodatkowe bonusy? A co pan ma na myśli? -zapytała i siadła sobie na blacie biurka, założyła nogę na nogę.. Oparła się dłońmi z tyłu o blat biurka..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Z Panią równiez - odparł i eh..wstał..przejechal lapka po jej udzie..i pochylil sie do niej blizutko.Dłon dalej jechala po jej ciałku ku górze az w koncu zatrzymala sie na jej policzku i pocalowal ja dlugo i czule.
-Np takie..albo moze dorzucic ejszcze hmm..jakis masaz stóp.dobre winko.. - calowal jej suta miedzy kazdym kolejnym slowem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniła pocałunek namiętnie i uśmiechnęła się do niego.
-Yhmm. Kuszące.. Kuszące.. - mruknęła pomiędzy tymi pocalunkami i uśmiechnęła się..
-W szczególności ten masaż stop.. Może rozwinie Pan bardziej temat.. - dodała i aż ją ciarki przeszły.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No też tak uważam - odparł z uśmechem i cmoknął ja w szyjkę.
-No cos chyba moge zademonstrowac..na zachete - odparła i posadził ja wygodniej na biurku.Wechał rekami pod jej kiecke i chwycil za ta ponczoche...i ja z niej zdjal..A potem od góry..od jej uda zjechał poamlu na dól po jej nóżce pocalunkami klekajac sobie wygodnie na podlodze u jej stóp xD
Przejechal jezyczkiem po jej wierchów stópki a potem zassał jej palca...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oczywiście że mu na to wszystko pozwoliła. Jak się już zbliżał do stopki to aż w niej wrzało. Ciarki biegały po jej ciałku. Przygryzła wargę leciutko i patrzyła na niego..
Jak wziął do ust jej paluszki to jęknęła głucho. Boże! Jak ją to podniecało, czuła jak jej cipka dosłownie zalewa się jej soczkami, gorąco się jej zrobiło.
-Cudowna demonstracja.. - mruknęła. Znow jęknęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie jego bajka ale wiedział, że ja to podnieca wiec sie staral choć do końca i tak nie wiedzial co robi haha
-Wiec co?Myse, że sie dogadamy hmm? - liznał jej stópke po długosci a potem zdjał druga ponczochę i zrobił dokłądnie o samo co z piersza noga/stopa.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nie musiał wiedzieć, co robi. Ważne że obserwował jej reakcje i pod tym kątem dopasowywał swoje działania do niej. Co jak co.. W tym był obłędny.. Patrzyła na niego z nieskrywanym zachwytem. Z resztą jak zawsze jak maltretował jej nóżki. Była już tak mokra..
-Myślę że to dogadywanie się będzie całkiem fajne.. - mruknęła. Boże jak on na nią działał. Cudownie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”