ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Sophia przyjechała do mieszkania.. Potem miała się spotkać z laska która we wszystko ja wprowadzi.. A póki co otworzyła okno balkonowe.. I wyszła na balkon.. Było cudownie. Miała widok na całe miasto..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nc nie dał jej wcesniej znac..wiec mial nadzieje, że o takiej porze, owiedzmy wczesny wieczór, bedzie w domu.Po drodz ekupil bukiet ładnych czerownych róż i w koncu znalazł sie pod jej drzwiami.ZAdzownil do drzwi czekajac.Torbe tma gdzies polozyl za sciana, a twarz zakryl kwaitkami xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie spodziewała się nikogo o tej porze.. W szczególności że była w Paryżu.. Jakoś tak automatycznie otworzyła drzwi. W sumie potem się za to zbesztala bo mógł to być jakiś psychol.. Zobaczyła te kwiaty i uśmiechnęła się.. Choć myślała bardziej że to kurier niż Jake..
-Bonsoir.. - powiedziała. I ehhh. Odsłonił twarz.. Szczęka jej opadła..
-Jake? - uśmiechnęła się..
-Co ty tu...? - zapytała ale od razu zarzuciła mu ręce na szyję i pocałowała namiętnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-bonjour mademoiselle - powiedzial i eh..serio uciesyzła go jej reakcja.Odwzajmenil poclaunek abrdzo namitnie ale no..oderwal sie od niej w koncu.
-Dla Ciebie.. - dał jej kwiatki.
-I noo..surprise.. - zasmial sie.
-Moge wejsc? - bo nie ebdzie stal w progu.Siegnal po wlaizke.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Dziękuję.. - powiedziała i wzięła kwiatki i odsunęła się żeby wszedł..
-Jasne że możesz. - powiedziała i jak już to zrobił to zamknęła za nim drzwi na siedem spustów..
-Co ty tu robisz? - zapytała miło i ehh. Stęskniła się. Serio. Pewnie już było kilak dni później. Już tu trochę była.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jak co? Mamy sobie co nieco do wyjaśnienia po ostatniej rozmowie.A ze nie dawalas znaku kiedy mam wpasc to wzialem sprawy w swoje rece i ejstem - powiedzial zdejmujac kurtke i buty.
-Wiesz, że dla mnie to zaden problem.Przyjechał prosto z lotniska..wiec no..potem spadam do hotelu..ale..zostane tutaj ile ebdziesz chciala.. - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Dobrze cie widzieć.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Choć nie byłam pewna tego czy chce się z tobą spotkać.. - powiedziała spokojnie i przygryzła wargę.
-Ale no cóż.. Skoro chcesz rozmawiać.. To.. Coś do picia? Jakies alko? Coś ciepłego?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..zdaje sobie z tego sprawe.Wiec w kazdej cheili mozesz mnie wykopac - powiezial z lekkim usmiechem.
-Wtedy wroce nastepnego dnia.. tak w kółko az w koncu mnei nie wykopiesz - zasmial sie.
Poszli do slaonu i se klapnał na kanapie.-Obojetne..rto co ty - powiedzial.
-I wolalbym nie gadac a co innego robic ale noo..bede grzeczny..na razie - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poszła im zrobić herbatkę i wróciła z kubkami do pokoju.. Spojrzała na niego. Podała mu jeden kubek a sama z drugim Usiadła na kanapie i wcisnęła mu stopy pod udo, no tak bokiem siadła, patrząc na niego.
-Nie wykopie cię skoro już cie wpuściłam.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego..
Uniosła brew do góry i zaśmiała się lekko..
-Nooo ja też.. Ale chyba wypada pogadać.. Żeby sobie wyjaśnić co nieco..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzieki - usmiechnal sie biorac herbate.Napil sie lyczek i odstawil bo goraca.Polozyl sobie reke na jej kolanach a palcami mizial jej nózki.
-Wiesz..z moim szczesciem i tym jaki ze mnie palant to kto wie czy zaraz mnie nie wykopiwesz - zasmial sie.
-Ok..wiec..no..wtedtyy przed wyjazdem mowilem serio..tez cie kocham..i ze debl ze mnie za tamta reakcje i wgl - dodal.
-Po prostu..sam wiesz z w zyciu nie mialem panny..takiej noo..prawidziwej..wiesz..z zakochnaiem itp.I znajac mnie to noo..pewnie i tak wszystko spieprzez na calej lini..wiec nawet nie wiem czy mnie w zasadzie zechcesz.. - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Jest na to szansa.. Ale liczę że skoro przeleciałeś nad oceanem żeby że mną porozmawiać to jednak.. No nie będzie tak źle.. - zaśmiała się.
-Yhm.. Ok.. Przeprosiny przyjęte.. Chyba.. - powiedziała i spojrzała na niego.. Gniewała się wcześniej, potem jej serduszko zmiękło.
-Ale na przyszłość.. To nie odrzucaj mnie nagiej sprzed siebie.. Bo moje ego może tego nie znieść.. - powiedziała spokojnie.
-iii.. No.. Ja nie chce Cię zmieniać.. Lubię cię takiego jakim jesteś.. Wiem jaki jesteś.. - powiedziała. - co prawda może mi umknął maly szczegół ze sypiasz z moją szefowa.. Ale poza tym.. To nie chce niczego innego..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo..pewnie jesli sie zamne w odpowiednim momencie to nie ebdzie - zasmial sie.
-Ach..to..przeproaszam.Sparalizowlao mnie i sma nie wiem..ale..juz nigdy wiecej spokojnie - zasmial sie.
-Eh..tak..wyszło nie fajnie.. - powiedzial.
-Wiec noo jak tma praca? Co wgl robimy?mam tu siedziec z toba czy jak?Tzn no w hotelu bede bo w koncu lepiej by twoja szefowa sie nie dowiedziala o mojej obecnosci ale noo jak ty to widzisz? - zapytał
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokiwała tylko głową na jego słowa. Co jak ck wtedy się jej przykro zrobiło..
Uniosła brew do góry i spojrzała na niego..
-Czyli.. W zasadzie na czym stoimy? - zapytała i westchnęła.. Nie chciała go do niczego zmuszać..
-Na długo w ogóle przyleciałeś? - zapytała. Bo może na tydzień a potem wróci i będzie bzykać inne w TH.
-Praca ok.. - powiedziała. Co jak co to się jej podobało. Ale nie teraz był temat na pracę.. Tylko o nich mieli gadać..
-Myślisz że moglabym mieć przekichane? - zapytała.. Pokręciła głową..
-To jest głupie.. W ogóle nie powinno mnie tu być ani nie powinnam dla niej pracować.. - powiedziała i spojrzała na niego. Znow psychoza.. A wcześniej już jej nie miała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No nie wiem..chyba na tym, że jestes moja dziewczyna?Czy jednak nie? - zapyta.Bo moze mimo wszyskto sie zrazila i nie chciala juz tego.Wolala ukladwczesniejszy czy cos..
-Wiesz, że w TH nic mnie nie trzyma..ani praca ani kzola wiec przylecialem na tyle na ile zechce..sz - dodal z sumiechem.-Wracajac jednak chyba jeszcze podlece do rodziców..skoro juz jestem w Europie - no do madrytu rzut beretem ;)
-Nie wiem..od tamtego dnia z nia nie gadalem.I nie zamierzam..nie sadzilem ze jest taka..eh..chiore to - westcynal.
-Wiesz..ja jej nigdy niczego nie obiecywałem..spotykalismy sie na sex i tyle..i tak..te niektore wyjazdy to wlasnie bylem z nia..ale kurde..nie bylo mowy o zadnej zazdrosci, zwiazku czy czymkolwiek wiec..nie wiem czmeu tak zaczela wydziwiac..ale coz.. - wzruszyl ramionami.
-mam to gdzies.. - dodal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”