ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obudziła się skoro budzik zadzwonił i spojrzała na friend..
-No hello, hello.. - powiedziała j walnęła ją poduszka..
-gotowa na zwiedzanie? - zapytała z uśmiechem.. I pewnie każda pod prysznic i się ogarnąć itp. I im godzina zeszła.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej no kurde...budzik wystarczy nie musis zmnie walic poduszka - oddała jej tak smao xd
-Tak jest - no i jak sie goarnely, zjadly cos an szybko to polecialy na miasto..zwiedzac
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No całkiem dobrz.e.a awet cakiem bardzo dobrze - zasmiala sie.
-Ale..egzemplarz na jedna noc - zasmiala sie i owszem.wrocily do domu i pewne sie troche ogarnely..pogadlay eszcze i do spania
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-TO cieszę się.. - wyszczerzyła się jak kretynka, no i pewnie w łóżku też se jeszcze pogadały trochę i w końcu poszły spać.. Bo rano trzeba było wstawać i znowu iść coś zwiedzać..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..nastengo dnia tez snadnako a potem juz znow spacery, zwiedzanie zakupy..lacznie zobiadem na miescie przez wiekszosc dnia.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Fajnie spędziły cały dzień, a wieczorkiem poszły sobie na drinka do tej fajnej knajpki w sąsiedztwie.. No i znowu do łóżka, bo Ami leciała chwilę przed tym, jak Jake wracał. xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wiec z rana se wysyzkowlay i co?Pojechaly razme na lotnisko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali więc do mieszkania prosto z lotniska. Potem zjedzą jakiś obiad ale na razie.. Musiała się nim nacieszyć..
-Też nie sądziłam że przez dwa dni tak można..
-Jak u rodziców? - zapytała miło jak jechali jeszcze..
A potem już weszli do domu. Rzucila klucze na komodę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-W porzadku..mowilem im o Tobie..tzn no ogolnie ale normlanie jak uslyszlei ze mam dziewcyzne to normlanie radosc jakbym nie wiem co..juz slub zaczeli panowac.. - puscil jej oczko zartujac troszke.Odlozyl torbe.
-Ale nie chce teraz mowic o moch starych..chce ciebie.. - powiedzial i wpil sie w jej usta.Pociagnal ja do sypialni po drodze juz ja i siebie rozbierajac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się.
-Zbieraj na ten diament i nie ma sprawy.. - powiedziała śmiejąc się. A potem już faktycznie przestała o tym myśleć tylko całowała jego usta zaborczo i rozbierała go. Nim doszli do łóżka to oboje byli w samej bieliznie.. Więc zrzucili ją z siebie i wylądowali w pościeli..
-Tęskniłam.. - mruknęła i pocałowała go czule, dłonią masując jego chuja.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Maleńka..jak chcesz to w kazdej cheili..mowie ojcu i sypnie kasąby miec hmm.jak to sie mowi?synowa? - zasmial sie.
-Ach...czujesz..wystarcza skeundy - bo juz sie szybko prezyl w jej raczce.Zjechal dlonia na jej cipke i doslowne chwile ja piescil..czujac ze syzbko jest mokra w koncu w nia wszedl.
-Achhhhh - westchnal glosno i zacal poruszac biodrkami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Czuła ta.. Faktycznie tylko sekundy i on był gotowy i ona..
-Oo tak.. - jęknęła, była tak go spragniona.. Poruszała już biodrami w jego rytmie mocno i całowała się z nim zachłannie i chciała jeszcze i jeszcze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..tez jej cholerne pragnalporusza sie syzbko..wbija sie gleboko..mocno..szybko.Całował jej usta ostro.NIe mogl sie nia nasycic.Krew szybko krazyla jego zylach
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro byli oboje tacy napaleni, to szybko i prawie jednocześnie doszli, dysząc głośno i wzdychając, opadli na łóżko..
-Uwielbiam Cie..-wymruczała i wtuliła się w jego bok.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..nie dało sie tym razem długo xD
lezał i dyszał.Objął ją ramieniem tuląc do siebie.
-YHm..wow..tesknilem..a tam..wynudzilem sie..tzn wiesz..spotkałem paru starych zajomych itp ale..to juz ne to smao jak sie cżłowiek z kims widzi raz do roku czy rzadziej - dodal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”