Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-no ja myślę -zaśmiał się pomógł jej z tą koszulką.
-Twoja też nie będzie potrzebna -powiedział i pozbył się jej koszulki.
-uwielbiam Twoje piersi-ścisnął je w swoich dłoniach przez stanik.
-ale jestem szczęściarzem -pocałowała zaborczo jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-No to jest nas dwójka...- powiedziała, przejechała dłońmi po jego klacie, pochyliła się i pocałowała.namietnie jego usta. Zaraz zjechała pocalunkam na jego szyję, klate, masowała dłońmi delikatnie jego ciałko boskie.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Błądził rękoma po jej boskim ciałku był w niej szaleńczo zakochany. Całował ją gdzie tylko mógł. po chwili pozbył się jej dolnej części garderoby. Wsunął w nią paluszki i zaczął masować jej cipkę od środka. Był coraz bardziej nakręcony i spragniony swojej żonki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnęła cichutko, czując jego paluszek, pozbyła się reszty jego ubrań, a gdy już był nagi, to zaczęła stymulować jego członka. Masowała go czując jak coraz twardszy się robi i jak powoli nie mieści się jej w dłoni..
-Ahhh mężu..- uśmiechnęła się blogo, czując.jego paluszek.. uniosła się do góry nieco, nakierowała jego chuja na siebie i wsunęła się na niego delikatnie.. Mruknęła zadowolona i pocałowała go.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-boska-powiedział i po chwili jęknął kiedy wsunęła go w siebie.
-oj tak tego mi trzeba -powiedział, zaczął wypychać biodra zanurzając się swoim sztywnym kutasem w jej gorącej cipce. Ścisnął jej piersi miętosił je i poddał się chwili
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się szeroko do niego i zaczęła sie spokojnie na nim poruszać, przyjmując go coraz głębiej w sobie. Gdy już cały w niej zagościł to wzmocniła nieco swoje ruchy, chciała dać przyjemność swojemu mężowi. Jej ciałko zmysłowo na nim falowało.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Patrzył na jej boskie ciało to jak zmysłowo się na nim poruszała. Czuł jak oplata go swoim gorącem.
-ale Ty jesteś boska -powiedział napalony na nią. Strzelił jej klapsa w tyłek, uniósł się do siadu i ssał jej sutki, lizał jej piersi.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ałć.. brutal... - Mruknęła na tego klapsa i zaśmiała się lekko. Poruszała się na nim nadal, odchylała się w tyl, wypychając piersi w jego stronę, Uwielbiała takie pieszczoty.. sięgnęła dłonią na jego jajka i zaczęła je ściskać i masować.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-nie lubisz mnie takiego ?-spytał i podgryzł jej sutek. Złapał mocniej za jej boskie pośladki. Czuł jak ona nabija się na jego kutasa. Było bardzo przyjemnie. Jęknął kiedy zaczęła pieścić jego jajka. Oj było bosko z nią zawsze.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Lubie Cię w każdej wersji...- powiedziała I jak się podniósł to zwolniła na chwilę i pocałowała jego usta namiętnie, skupiając się na tym chwilowo.. potem znów przyspieszyła tempo..
-Yhm.. bosko...- wplotla dłoń w jego włosy jak pieścił jej piersi, patrzyła na to z góry.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-mi również Kochanie -powiedział i nie przestawał pieścić jej piersi. Czuł jak nabija się na jego sztywnego kutasa.
-brakowało mi tego -powiedział i spojrzał w jej oczy. Pocałował jej usta z miłością.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniła jego pocałunek z uśmiechem..
-Mj też.. - powiedziała I dalej się mocni na nim poruszała, wbijając go w siebie mocno..
-Oo tak, kochanie, idealnie..
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-Ty jesteś idealna -powiedział i dobrał się do jej piersi. Ssał i podgryzał jej twarde sutki. Wsunął rękę między ich ciała i zaczął masować jej łechtaczkę. Czuł jak coraz bliżej zbliżają się do finiszu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ahhh, skarbie, jeszcze chwila...- Jęknęła jak poczula jego dłoń. Mocno go ujeżdżała, co sprawiało jej wielka przyjemność, nie przestawała ani na chwilę.. sięgnęła dłonią na jego jądra i zaczęła je piescic..
-ooochhh.. jeszcze sekunda...- wydyszała.. ale była nakręcona.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Oboje doszli w tym samym czasie.
-Kocham Cię Ems-powiedział i pocałował jej usta.
-stęskniłem się za naszą bliskością -powiedział patrząc w jej oczy. Wysunął się z niej i położyli się razem na kanapie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Emily Anderson i Sebastiana Johnsona”