Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy postawiła mu fiuta na baczność to ja przyciągnął i pocalował jej usta zachlannie... zsunął z niej jrj ubrania... majtki nawet trochę naderwał a potem wyszedł że swoich spodni i bokserek... przypadł ją przodem fo wyspy kuchennej i wziął ja ostro od tylu...
Gdy kiedyś byli razem było im cudownie w łóżku, głównie dlatego że łączyło ich się uczucie. Od tamtego czasu Milo się rozwinął i może to dlatego że sypiał z kobietami których nie kochał, bywał silny czasem brutalny... także obecnie w łóżku z nią, choć nie przekraczał granic dobrego dmaku i jej nie krxywdził
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oparłam się na wyspie wypięłam się w jego stronę jeszcze bardziej. Przymknęłam oczy i poddałam się chwili było mi z nim cholernie dobrze , a sex był jeszcze lepszy niż kiedyś jak byli razem. Pojękiwałam z rozkoszy coraz głośnie
-nie przestawaj Milo , jest cudownie!-krzyczałam czułam go każdą komórką swojego ciała. Moje pożądanie wzrastało. Z każdą chwilą byłam w nim coraz bardziej zakochana
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Był intensywny i nie dawal jej śni chwili wytchnienia... gorące ciała, powietrze i to jak było szybko sprawiało, że byli świecący lekko od potu... wyszedł z niej przyd finiszem i ja zsbral do salonu.. rzucił luzno koc na podłogę i tam wylądowali.. Teraz był na nia normalnie przodem... ssał jej piersi I finiszował ostro w jej cipie... niewiele i. Tu zajelo do tego by się spuścił w niej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jego pieszczoty doprowadzały mnie do szaleństwa. Poczułam jak zalewa moją cipkę swoim nasieniem. Głośno oddychałam , serce waliło mi jak szalone. Miałam jeszcze sterczące sutki od jego pieszczot.
-uwielbiam Cię -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
-Kocham Cię Milo -pocałowała z miłością jego usta
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Długą chwilę odwzajemniał ten pocałunek ani na milimetr nie odsuwał się od jej ciała...
- co powiesz na jacuzzi?? Przyda nam się kąpiel, nie musimy się rozbierać- spojrzał w jej oczy
- Może czeka nas tam kolejna runda - uniósł brwi
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jeśli na to masz teraz ochotę to czemu nie -powiedziałam wesoło. Uśmiechnęłam się do niego , po chwili wstaliśmy z tej podłogi i poszliśmy do jacuzzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „archiwum”