Awatar użytkownika
27 lat
173 cm
TREE HILL NEWS
Dziennikarka śledcza
w związku
Milo
Metropolis

Post

-w sumie brzmi dobrze nigdy tak nie zwiedzałam -powiedziałam wesoło
-to trzeba chyba wynająć jakiegoś kampera czy jak to widzisz Milo?-spytałam i spojrzałam na niego uważnie

Post

- zobaczymy jak to będzie... chyba raczej polecimy sobie gdzieś i tam wynajmiemy auto jeśli będzie nam potrzebne - tak to widział, choć opcją z kamerek fajna ale na wyjazd po kraju
Awatar użytkownika
27 lat
173 cm
TREE HILL NEWS
Dziennikarka śledcza
w związku
Milo
Metropolis

Post

-jasne , taka opcja też jest spoko -powiedziałam i spojrzałam na niego
-najważniejsze , że razem i będziemy mogli spędzić więcej czasu -powiedziałam miło

Post

- To co wybieramy jakas wyprawę last minute i w drogę- uśmiechnął sie do niej ale nim poszli do salonu to jeszcze usiadł blisko niej i pochylił się by ja pocałować
- uważasz że mamy mało czasu dla siebie?? Trzeba zatem vos z tym zrobić - popatrzył jej w oczy
- co powiesz na to by piątkowy dzień w pracy był namtotszym dniem roboczym a wieczór jest przeznaczony tylko dla nas?? No i oczywiście weekend jest wolny
Awatar użytkownika
27 lat
173 cm
TREE HILL NEWS
Dziennikarka śledcza
w związku
Milo
Metropolis

Post

- no czasami mało mamy czasu dla siebie, zwłaszcza jak pracuje nad artykułem wtedy częściej mnie nie ma niż jestem w domu - powiedziałam po pocałunku
- wiesz pasuje mi to jak najbardziej Milo - uśmiechnęłam się do swojego chłopaka

Post

- No i super bo przynajmniej weekendy będą nasze i będziemy mieć czas by nadrobić stracony czas z poprzednich dni - uśmiechnął się
- czas wybrać miejsce... pora sie ruszyć bo nigdzie nie pojedziemy jak tak dalej pójdzie
Awatar użytkownika
27 lat
173 cm
TREE HILL NEWS
Dziennikarka śledcza
w związku
Milo
Metropolis

Post

- no to może, pokażesz mi swoje okolice, chyba że wolisz zostać w stanach -powiedziałam i spojrzałam na Milo
-ale myślę , że mamy trochę czasu , żeby pojeździć więc wybieraj Milo ja się zgadzam na wszystko, ważne , żeby razem spędzić czas -puściłam mu oczko. No i pewnie coś wybrali i po paru dniach wyjechali na te wakacje. Pisz gdzie chcesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „archiwum”