Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Co ja sobie myślałem?-spojrzałem na nią wściekły..-Co TY sobie myślisz? Zawsze się tak zabawiasz z kolesiami w klubach?-zapytałem ze złością, no bo co , w końcu się przyjaźnimy, a takie zachowanie nie jest do niej podobne, przynajmniej ja jej nie znam z tej strony, więc ją opieprzyłem jeszcze za seks z nieznajomym xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nie wytrzymałam i uderzyłam go z liścia w twarz.
-to moja wina , sam mnie wyrwałeś i przeleciałeś !-krzyknęłam do niego. Zależalo mi na nim , był moim przyjacielem i nie chciałam tego stracić mało kogo tu znałam ,a teraz wszystko się sypało.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy mnie uderzyła złapałem jej dłoń i potrząsnąłem ją gdy się chciała wyrwać.
-Zawsze tak robię i zawsze o tym wiedziałaś.-powiedziałem ze złością.
-Nie spodziewałem się po Tobie takiego zachowania, jeszcze zwalasz wszystko na mnie, jakbym Cię co najmniej zmusił do tego. To Ty rozchyliłaś przede mną nogi!-powiedziałem już wściekły, bo jeszcze mi niesłusznie przywaliła xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś dupkiem -powiedziałam do niego ze złością . Wyrwałam mu się i pobiegłam do wyjścia ,a później pobiegłam do domu. Nie wiedziałam co mam zrobić , nie chciałam stracić Seana , ale nie wiedziałam czy teraz mogę się z nim przyjaźnić po tym co między nami zaszło.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wkurwiłem się na maksa na nią, w sumie na siebie też byłem zły.
Zabrałem się stąd i poszedłem do domu, odechciało mi się wszystkiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”