Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Miejsce jak miejsce..-powiedziałem i wzruszyłem lekko ramionami, po czym usiadłem przy stoliku.. Spojrzałem na dziewczynę..-No to wypijmy za to spotkanie..-powiedziałem z uśmiechem i spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-więc za spotkanie -powiedziałam i stuknęłam szklaneczką o jego szklankę i napiłam się drinka.
-co mi możesz jeszcze o sobie opowiedzieć , tajemniczy nieznajomy?-spytałam i spojrzałam głęboko w jego oczy, trochę przysunęłam twarz w jego stronę , żeby lepiej go widzieć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Stuknęliśmy się i ja napiłem się piwka..-A to zależy, co chcesz wiedzieć..-powiedziałem i puściłem jej oczko..-Chętnie odpowiem na twoje pytania..-Zaśmiałem się lekko..-Co tylko chcesz.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to może na początek tak bezboleśnie-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Napiłam się drinka.
-masz dziewczynę?-spytałam i spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie mam..-powiedziałem z lekkim uśmiechem i spojrzałem na nią..
-A ty masz faceta?-spojrzałem w jej oczka, nie wiem, czy się już pytał, czy nie. :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie mam faceta....i bardzo podoba mi się Twoja odpowiedź -uśmiechnęłam się do chłopaka. Napiłam się drinka i mierzyłam go wzrokiem , a co tylko to mi pozostało skoro nadal nie widziałam jego twarzy.
-to może powiesz mi jakie dziewczyny Cię kręcą-słodko się do niego uśmiechnęłam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i bardzo dobrze, że Ci się podoba..-zaśmiałem się lekko i puściłem jej oczko..-Twoja też przypadła mi do gustu..-powiedziałem..
-Hmm, jakie lubię dziewczyny.. Ładne..-zaśmiałem się i spojrzałem na nią z uśmiechem..-Mogę powiedzieć, że bez wątpienia jesteś w moim typie..-dodałem, lustrując ją.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-skąd ta pewność...przecież nie wiesz jak wyglądam....ta maska Ci nie przeszkadza?-spytałam z ciekawości i cały czas uśmiechałam się do chłopaka , miałam już trochę w czubie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Widzę nawet przez tą maskę, że jesteś w moim typie..-powiedziałem, no tak: brunetka, długie włosy, zgrabna figura, trochę na pierwszy rzut oka przypominała Blair - laskę, która uciekła ode mnie, jak była w ciąży.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-powiem Ci , że nigdy nie byłam w ciąży i nie miałam chłopaka na poważnie , takiego prawdziwego ....więc na pewno nie jestem nią-powiedziałam i ładnie się do niego uśmiechnęłam. Napiłam się drinka.
-a teraz czas się zabawić , bo niedługo zamkną nam klub -powiedziałam do chłopaka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

On jej tego nie mówił, tylko myślał, bo gdyby powiedział, to by się zorientowała, że to Sean xD Ale spoko. :P
-Hmm, no to idealnie się składa..-zaśmiałem się..
-Jak masz ochotę się zabawić?-zapytałem z uśmiechem i spojrzałem w jej oczka, przejechałem dłonią po jej udzie pod stołem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ona jest pijana więc nawet tego nie powiązała xD
-zdecydowanie zmierzasz w bardzo dobrym kierunku-powiedziałam. Nachyliłam się nad stolikiem i pocałowałam bardzo namiętnie jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i przysunąłem się do niej bliżej, tak że siedziałem obok niej przy tym stoliku i podwinąłem jej kieckę trochę do góry wsuwając pod nią dłoń, gładziłem jej udo i w końcu trafiłem na jej majteczki, po czym zacząłem ją pieścić. Całowałem jej usta cały czas, odwracając jej uwagę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Mocno zacisnęłam dłoń na jego karku kiedy zaczął mnie pieścić. Odwzajemniałam jego pocałunki i powoli się w tym wszystkim zatracała , a że była też pijana to nawet nie przeszkadzało mi , że może ktoś nas zobaczyć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pieściłem ją intensywnie, całując jej usta, czułem jak się rozgrzewa i jak staje się coraz bardziej mokra. Rozejrzałem się dookoła, klub był już prawie pusty było późno, posadziłem ją na stolik, a sam stanąłem na przeciwko niej. Zacząłem rozpinać moje spodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”