Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pocałowałam jego usta kiedy posadził mnie na stoliku. Spojrzałam w jego oczy....-mam na Ciebie ochotę -powiedziałam i czekałam kiedy rozepnie swoje spodnie. Wsunęłam rączki pod jego koszulę i po chwili przyciągnęłam go do siebie i pocałowałam z języczkiem jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i szybko włożyłem rączki pod jej sukienkę i pozbyłem się majtek, po czym rozpiąłem spodnie i zsunąłem lekko bokserki, a potem odchyliłem jej kieckę i wszedłem w nią gwałtownie, poruszając sprawnie biodrami. Kręciło mnie to miejsce i to jaka była na mnie napalona.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

przygryzłam jego dolną wargę kiedy we mnie wszedł. Całowałam jego usta by zagłuszyć swoje jęki , w klubie i tak było głośno więc z pewnością nikt nas by nie usłyszał. Objęłam go nogamiw pasie żeby przyciągnąć go do siebie bliżej.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

OO tak, zdecydowanie mnie kręciła i wchodziłem w nią głęboko, czując jaka jest cieplutka. Poruszałem się w niej, przytrzymując jej bioderka, całowałem jej usta, zszedłem pocałunkami na jej szyję i dekolt i poruszałem się w niej mocno.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odchyliłam się tak , żeby miał lepszy dostęp do mojej szyi, pojękiwałam dość głośno , było mi cudownie i właśnie tego potrzebowałam . Dawno nie byłam z żądnym mężczyzną , a jak dowiem się kim jest chłopak to chyba zawału dostanę xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Całowałem ja zachłannie i wchodziłem w nią głęboko i mocno, czułem jak mi jest z nią dobrze i jak moje ciało na nią reaguje. Pragnąłem jej i chciałem jej dać jak najwięcej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oj dawał mi bardzo dużo , a to miejsce jeszcze bardziej mnie nakręcało. Po dłuższej chwili poczułam jak moje ciało zalewa cudowna fala przyjemności wpiłam się w jego usta by zagłuszyć krzyk rozkoszy. Nogami jeszcze mocniej objęłam go w pasie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Doszedłem prawie w tym samym momencie co ona, zalewając jej cieplutkie wnętrze i westchnąłem lekko, czując rozkosz ogarniającą moje ciało. -Och, byłaś boska..-powiedziałem i pocałowałem zachłannie jej usta, po czym wyszedłem z niej. Ubrałem bokserki i naciągnąłem spodnie, zapinając je. Uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam na niego kiedy się zapinał...-podobało mi się to -powiedziałam do niego i przyciągnęłam go do siebie za koszulke , pocałowałam jego usta.
-zawsze bawisz się tak z nowo poznanym kobietami?-spytałam tuż przy jego ustach, w końcu siedziałam na stoliku.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mi też się podobało..-powiedziałem z uśmiechem i spojrzałem w jej oczka. Odwzajemniłem jej pocałunek..
-Szczerze mówiąc, to zawsze..-zaśmiałem się i pocałowałem ją jeszcze raz, poprawiając jej sukienkę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-już dawno tak dobrze mi nie było , dziękuje -powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczy.
-pokażesz mi się ?-spytałam , chciałam wiedzieć jak wygląda , może jeszcze nie raz byśmy mogli się spotkać i dobrze zabawić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zawsze do usług..-powiedziałem z uśmiechem i pocałowałem namiętnie jej usta, przytrzymując jej podbródek..
-Mam nadzieję, że kiedyś to powtórzymy..-zaśmiałem się i spojrzałem w jej oczka..
-To co? Na trzy ściągamy maski?-zapytałem i spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , bardzo bym chciała zobaczyć z kim tak dobrze się dzisiaj bawiłam -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Więc na powoli zaczęłam ściągać maskę tak samo zrobił Sean , a kiedy pozbyłam się maski spojrzałam na Seana i szczęka mi opadała nie potrafiłam nic z siebie wydusić.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ściągnąłem maskę i ona też. Oniemiałem na chwilę. A potem:
-Chyba sobie kurwa żartujesz?-powiedziałem podniesionym głosem i spojrzałem na nią wściekły.
-Tyle lasek w barze, a ja przeleciałem Ciebie?-zapytałem i nie mogłem w to uwierzyć. -To jest jakaś pieprzona farsa...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-cos Ty narobił-powiedziałam wkurzona na niego , ale oczywiście też na siebie.
-coś Ty sobie myślał Sean-powiedziałam z wyrzutem. Odsunęłam go od siebie i zsunęłam się z tego stolika.
-zapomnij o tym -powiedziałam i w sumie sama nie wiedziałam co mam teraz zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”