Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ooo fjanie..sero..i jestesmy sami - usmiechnela sie.Poszli kawalek dalej ale nie jakos daleko od jachtu.
-Tu bedzie dobrze - powiedziala i zaczela rozkladac koc
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- no to się rozkładamy- powiedział i rozłożył koc . Ściągnął koszulkę i podszedł do swojej dziewczyny
- posmarować ci plecy ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zdjela ciuchy i byla w stroju.
-Hmm..słonce w sumie nie ejst jakies mega jeszcze ale spoczko..mozesz troche.. - powiedziala milo
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-niby mega nie , ale najbardziej opala Kochanie więc uważaj -powiedział
-lepiej się zabezpieczyć -powiedział i posmarował jej ramionka no i plecki. Siebie też posmarował wolał dmuchać na zimne
-podoba się wypad za miasto ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No no wiec smaruj - usmiechnela sie a potem daa mu buziaka jak ja wysmarował i sie polozyla.
-całkiem fajnie sie zapowiad..cisza..spokoj..trzeba korzystac bo pewnie w sezonie to nawet tu nei ebdzie miejsca na samotnosc - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to zależy nie wszyscy znają to miejsce no i nie każdy może sobie pozwolić na to żeby przypłynąć tu łódką bo innej drogi nie ma -powiedział
-lubię tu spędzać czas jeśli oczywiście jest pogoda i mam wtedy wolne
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w sumie..moze i masz racje..ja o tej plazy nie wiedzilaam - powiedziala.
-Wiec.poki sie da..korzystamy - pwiedziala i zdjela z siebie stnaik by sie poopalac topless.Lubila miec ladnie opalone cycki jak i reszte ciałka..wiec sie wylozyla wygodne na pleckach
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spojrzał na nią jak ściągnęła stanik i uśmiechnął się pod nosem.
- opalaj się skarbie- puścił jej oczko i też się walnął obok niej . Fajnie było tak spędzić wolny czas
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Co myslisz o plazach nudystów? - zapytala od tak.Byla ciekawa jego opini.Choc tu w w TH chyba nie bylo tkaiej?
-Albo..opalanie topless na zwyklej plazy?Pozwlilbys mi? - zapytala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- nie jestem za plażami nudystów ...jakoś nie wyobrażam sobie żeby leżeć i patrzeć jak chłopy chodzą z kutasami na wierzchu - powiedział szczerze
- to Twoje ciało i nie mogę ci niczego zabronić ale nie bardzo by mi się to podobało na normalnej plaży przy innych
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wybuchnela smiechem.
-Hmm..wiesz..mnie tam patrzenie na kutasy ne przeszkadza..ale t ymozes zpatyrzec na gole babki - pwieidziala chichrajac sie.
-Yhm..okey..zazdosniku - wstla ai zawisła nad nim.Pocałował go namietnie i czule zarazem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no co tak już mam -powiedział po czym odwzajemnił jej pocałunek złapał ją za tyłeczek. Czuł jak jego kutas rośnie w siłę strasznie na niego działała.
-wiesz , że mnie strasznie kręcisz -pocałował z języczkiem jej usta. Rękę wsunął pod materiał jej majteczek i zaczął ją pieścić
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj dobrze..przeciez nie krytykuje.Ale dobrze ze spytalam a nie wyskocylam z golymi cyckami na plazy i bysy sie poklocili - zasmiala sie.
-Wiem.. - dodala z blyskiem woku a potem westchnela.
-Niegrzeczny.. - znow go pocalowala a reka juz ejchaa w jego spodenki masujac go tez
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniał jej pocałunki i sam zaczął ją całować. Czuł jak jego kutas rośnie w siłę. Pieścił jej cipkę wsuwał w nią palce i pieścił jej łechtaczkę. Był nakręcony na swoją laseczkę jak zawsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”