Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

A i on po chwili w niej szczytował. Po chwili wyszedł z niej. Pocałował czule jej usta i usiadł sobie na kanapie,
-jak zawsze bosko mi z Tobą -powiedział po chwili wstał
-napijesz się czegoś?-podszedł do barku i nalał sobie whisky
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

[color=#blueviolet]-Yhm..wzajemnie.. - powiedziala Jas chwile ejszcze lezac na kanaie sobie.
-jasne..ale najpierw gdzie łazieka? - zapytala wstajac.Zebrala swoje ciuchy.
-Czyli rozumiem ze kobiety nie masz... - puscila mu oczko[/color]
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pokazał jej łazienkę.
-nie nie mam kobiety -powiedział i zaśmiał się. Nalał im po drinku i klapnął sobie na kanapę. Po chwili dopiero nałożył na tyłek bokserki i spodnie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-OK..tak sie chcialam upewnic - powiedziała.
Poszła do łazienki sie ogarnac i wróciła po niedługiej cwili.Wzila drinka siadajac sobie u niego na kolanach bokiem.Napila sie.
-num er telefonu masz ten sam? - zapytala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak , nic się u mnie poza zamieszkaniem nie zmieniło -powiedział i pogładził ją delikatnie po twarzy
-a co tam u Ciebie słychać Piękna ?-spytał i napił się drinka patrzył sobie na nią lubił ten czas kiedy spędzali go razem nie chodziło tylko o seks , ale o zwiedzanie , rozmawianie wspólne gotowanie to było coś czego nigdy nie robił z żadną kobietą może właśnie dlatego go tak strasznie do niej ciągnęło
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A bo ja wiem..chyba nic takiego..tnz no biznes..wiesz to na pierwszym miejscu..wciaz szukam jeszcze kilku pracowników.Próbuje sie zaklimatyzowac..wiesz.zazwyczaj nie mieszkalam w tak malych miastach - dodala.
-Moj prawnik mi polecil Tree Hill..ale..kurcze..no to akurat wyslzo an dobre..nbo kto by sie spodziewał ze spotkam tu ciebie - cmoknela go z usmiechem.Popijała sobie pomalu drinka.
-No ale..rpzedewszysktim czekam az pznam wiecje ludzi..wiesz..mysle czy nie zorbci wielkiego otwarcia resturacji..wtedy mozna poznac sporo ciekwch ludzi - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- też się cieszę , że tu trafiłaś - powiedział i dał jej czułego buziaka
- jak mogę jakoś pomóc to mow - powiedział z uśmiechem na ustach w sumie przy niej cały czas się uśmiechał
- na pewno poznasz tu sporo ciekawych osób poza tym mieszkają tu gwiazdy więc na pewno można dobrze rozleklamowac twoja restauracje
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No no..pokombinuje..spokojnie..w koncu to moja nie pierwsza restauracja - usmiechnela sie.
-Gwiazdy?Serio?Kto na przykład? - zaptytala zaciekawiona.
Oj tak..przy Duarte cula sie naprawde wyluzowana i dobrze
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Iglesias , Aguilera , z tego co wiem paru aktorów no i modelki myślę że jak otworzysz restaurację , to na pewno się ktoś znany pojawi -powiedział i uśmiechnął się do niej napił się drinka
-chcesz zostać w mieście na dłużej ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O prosz.e.no to calkiem cakiem ciekawie. - powiedziala.
-No jasne..poki co planuje to mieszkac..dopoki mi sie ne znudzi - powiedziala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zawsze możesz zaprosić jakąś gwiazdę na otwarcie na mini koncert czy coś -powiedział rzucając jej pomysł
-czyli mam Cię na dłużej to dobrze -przysunął się do niej i pocałował jej usta
-zostaniesz na noc ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No no..pomysle..ogarne kto co i jak i kto ma czas..a co.bedzie z pompą jak sieda - zaśmiala sie Jas.
-No jasne.. tzn ma zmnie w miescie..by nie bylo nieporozumien - zasmiała sie i odpocałowała go.Bo wiadomo..w zwiazki sie nie bawila na razie.
-Jasne..czemu nie.. - pocałowala go
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spędzili cudowny wieczór razem tak jak by wrócili na Ibizę. Po cudowny namiętnym seksie poszli spać wtuleni w swoje rozpalone ciała .
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spakował się załatwił jeszcze wszystko w klubie i zamówił taksówkę pojechał po Jasmine
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mieszkanie Duarte Silva”