Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tez chwile odpoczne, potem chyba mam kilka robót w domach..wiesz..złota raczka itp..a wieczorem nie wiem..sie oakze - powiedzial z usmiechem.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się..
-No tak, praca.. -powiedziała z uśmiechem, jak dobrze, że ona nie musiała nic robić.
-Yhm, może kiedyś Cię zawezwę do mnie, byś mi coś naprawił.. -powiedziała z uśmiechem.. Pomachała brwiami. Oczywiście, nie będzie musiał nic naprawiać, ale chętnie się z nim zabawi xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No od tego to zakladam ze mas zludzi ale jasne..zlecenie to zlecenie - wyszczerzyl sie.Dojadl, dopil kawke.
-Bede siezbieral Mała - powiedzial wstajac zkrzesła.
-Ale..musle, ze zanim pojde mam jeszcze kilka minut..dla ciebie - dodal podchodzac do niej.
-Pocałowłą jej usta i odwrócił ku sobie ja na krzesle.
-Rozkldaj nogi - powiedzial zdjawszy jej majteczki.Strzlei jej niezłe minetk na do widzenia
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jasne, nie zatrzymuję.. -powiedziała z uśmiechem.. A potem ją tak odwrócił, zaśmiała się..
-Yhm, chcesz już całkiem mnie od siebie uzależnić? -zapytała i rozłożyła nogi dość szeroko. Spojrzała w jego oczy i przygryzła wargę.. Myślała, że ją zerżnie, więc od razu dłonią zaczęła masować jego chuja.
-Lubię władczych mężczyzn.. -powiedziała.

Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie nie kchanie..t ymnie juz zostaw - zasmial sie.Lubil sex ale teraz tak chcial..ostatnio ona mu ładnie obciagnela xD
Kleknal miedyz jej udami i strzelil klapsa w jej cipke a potem sie w nia wpil ustami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhm...- Mruknęła niezadowolona i puściła mu oczko. Zdecydowanie nie będzie narzekać, choć ona akurat lubi fiuty.
Spojrzała na niego i zadrżała od jego pieszczot. Aż zła się mocniej krawędzi stołu.
-Ahhh. John... - Mruknęła.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Usmiechnał się bardziej i jeszcze mocniej naparł jezykiem na jej cipke piesczac kazdy zakamrek.W dkoncu dossał sie mocno do jej nabrzmiałej łechtaczki.A do tego dołozył palce juz ja ostro nimi pieprzac
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh! -jęknęła głośno, czując jak jej dobrze. Był niesamowity w te klocki.. Złapała się mocniej stołu i jęknęła przeciągle..
-Oooch, kochanie! Fuck! Ochh yesss! -krzyczała już z rozkoszy..
-Jeszcze moment! Occhhh! Mocniej! Aahhh! Joooooooohn! -zawyła w końcu gdy zacisnęła się na jego paluszkach, jej ciałem wstrząsnęło i to dość mocno.

Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A on jeszce nie przestawał.Dalej ją piprzył palcami i ssał jej łechtaczke by spotegowac jej orgazm.W koncu sie od niej oderwal.Strzleil jej klapsa w cipke jeszcze i sie uniosł.WPil sie w jej usta amietnie.
-Nie ma za co..spadam - puscił jej oczko po czym poszedł
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oddychała spazmatycznie, aż doszła po raz drugi i zawyła głośno. Co za koleś! Spojrzała na niego z błogim uśmiechem na ustach..
-Yhm..-mruknęła tylko. Taki mąż to skarb. Potrzebowała odpoczynku po tylu wrażeniach..
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Przygotowała się na wyjazd z Liamem, zapakowała mała walizkę i czekała na niego. A jak się pojawił to wsiadła do aura i pojechali na lotnisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Carly Ruiz”