Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nigdy jakoś nie było z tym nikomu źle...-powiedziała I uśmiechnęła się.
-Ale może faktycznie nie trafiłam nigdy na nikogo porzadnego.. - zaśmiała się..
-Yhm, powoli spada to że mnie.. ale jeszcze mogę szaleć...- zaśmiała się. Cmoknęła jego szyję..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No rozumiem..co kto lubi.TYm bardziej, że ejtes młoda wiec..co maz robic jak sie nie bawić - usmiechnal sie.
-Serio?Jestes niewiarygodna - zasmial sie i przyciagnal jej twarz do swojej i pocalowal namietnie jej usta
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-A ty niby jaki jesteś? - zapytała jak stwierdził że to ona młoda.. a on co? Stary dziad?
-Wiem..- dodała z rozbawieniem... -Ale jeśli jesteś zmęczony to się kładziemy...- powiedziała miło. Cmoknęła jeszcze jego.kark i skończyła go masować..
A potem położyli się grzecznie spać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no nie mowie ze ja stary jestem ale coż..nie mowie NIE zwiazkom czy cos..jestem chyab staromodny..albo sie bawie i z nikim nie jestem albo z kims jestem to nie zradzam - dodal. smiejac sie.
-Dobranoc - owszem..dla niech za duzo wrazen jak na pierwszy raz xD wiec no spał mocnym snem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

No i skoro tak to pewnie przespali cała noc, a może nawet i dłużej, a potem obudzili się, wzięli wspólny prysznic.. poszli zjeść śniadanie, które przygotowała służba.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Wróciła od Liama do domu, poszła grzecznie spać, bo następnego dnia serio musiała iść na uczelnie.
Rano wstała, ogarnęła się i pojechała autem do szkoły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Carly Ruiz”