lat
cm

Post

Obrazek
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 13:00 - 24:00
Sob: 15:00 - 02:00
Niedz: 12:00 - 20:00
mów mi:
lat
cm

Post

dotarłem tutaj... dopiero co kupiłem ten lokal za sporą część oszczędności... wyjąłem klucze i wszedłem...
mów mi:
lat
cm

Post

Przyjechałem tu spowrotem... podłączyłem laptopa i projektor... gdy wszystko było podłączone wiedziałem, że mam czas na zmontowanie tego co chciałem...
mów mi:
lat
cm

Post

Sznur od fontanny prowadził do drzwi magazynu... w miejscu gdzie była klamka była kolejna kokarda a na niej napis:

"Cel prawie osiągnięty... Kwiat, którego tak pragniesz jest w środku... Płatki gubi róża jak każdy z nas roni łzy, czy zaufasz nieznanemu i uratujesz różany ogród przed utratą kolejnego kwiecia?? Jeśli tak to zapraszam do środka..."
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doszłam do drzwi jakiegoś magazynu przeczytałam napis na kokardce złapałam za klamkę i się wahałam czy wejść ale stwierdziłam że jak już jestem tu po tylu wiadomościach więc nie szkodzi mi zaryzykować ostatni raz weszłam więc do środka
lat
cm

Post

Zamknałem za nami drzwi na klucz i zapakowaliśmy wszystko razem z kwiatami do taksówki... pojechaliśmy do Kentów...
mów mi:
lat
cm

Post

ROK PÓŹNIEJ
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Razem z Chasem dotarliśmy do restauracji. Weszliśmy do środka i zajęliśmy jeden ze stolików.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zamówilismy taksówkę i gdy przyjechała, wsiedliśmy od razu do niej, by pojechac do Scottów...
Chase Adams - lat 21 - student medycyny III rok
Znam: Serena, Brooke, Haley, Nathan, Lucas, Peyton, Chloe, Clark, Micheal, Lois, Milo, Jesse...

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Silver i chłopak doszli do restauracji - A jak masz na imię, bo ja jestem Silver. To znaczy w zasadzie jestem Erin, ale jak tak do mnie powiesz to raczej nie zareaguje.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
lat
cm

Post

Otwieram drzwi czekam aby poznana dziewczyna weszła pierwsza
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Weszła pierwsza - A jak masz na imię, bo ja jestem Silver. To znaczy w zasadzie jestem Erin, ale jak tak do mnie powiesz to raczej nie zareaguje.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
lat
cm

Post

- Przepraszam że się nie przestawiłem mam na imię Poncho
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się do niego i weszli do środka kierując się do jednego z wolnych stoliku.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
lat
cm

Post

Uśmiechnął się i zapytał
- Do którego stolika idziemy?
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”