lat
cm

Post

Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

wszedłem do środka... sala była dość czysta i przygotowana do remontu i przekształcenia na restaurację.... Zajałem sie przygotowaniami do całego planu... nie miałem zbyt wiele czasu... Jedyne co wiedziałem to to, że chciałem by to zadziałało...
Tu miał być finał całego planu... Gdy wszystko tutaj przygotowałem zająłem się obmyślaniem poszczególnych "stacji"... Gdy byłem gotowy pojechałem taksówką w każde miejsce zostawiając wskazówki... wszystko zajmowało mi mnóstwo czasu... Na koniec zostawiłem wskazówkę w ogrodzie Lois i pojechałem do siebie się przebrać...
mów mi:
lat
cm

Post

W środku magazynu było ciemno a Milo był schowany w drugim pomieszczeniu.... Gdy zobaczył otwierające się drzwi i sylwetkę wchodzącej kobiety włączył film na projektorze... były to zmontowane wspólne fotki Mila i Lois oraz fragmenty filmów z imprez na których byli i bawili się razem... (powiedzmy, że takowe były)... Filmik był do piosenki:
http://www.youtube.com/watch?v=DbG2m5lX ... 0F&index=3

Gdy filmik się skończył na ekranie pojawiła się strzałka pokazująca kierunek w który spojrzawszy mogła zobaczyć zbliżający się:

Obrazek

Za nim skrywał się Milo... gdy podszedł do niej opuścił trochę w dół koszyk (bo niósł go wysoko), tak, że pokazała się jej oczom jego twarz... Popatrzył w jej oczy i szepnął - Przepraszam za dziś, za wszystko... - a potem wyciągnął ku niej ten koszyk z kwiatami...
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obejrzałam filmik i spojrzałam w stronę bukietu...gdy zobaczyłam twarz Mila powiedziałam...-oszalałeś
lat
cm

Post

- Chciałem Cię przeprosić za poranek... a zwyczajne przeprosiny... zasługiwałaś na coś więcej...
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przeprosiny przyjęte ale nie musiałeś tego robić-powiedziałam
lat
cm

Post

- Chciałem to zrobić bo zachowałem się jak idiota... nie chciałem Cię skrzywdzić... bo jesteś moim kwiecistym ogrodem.... a ja nie chcę byś roniła przeze mnie kolejne płatki
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-powiedziałeś to co myślałeś-powiedziałam
lat
cm

Post

- nie plotłem trzy po trzy, byłem zły bo sądziłem, że nie będziesz tak uparta... Znowu się przeliczyłem, myślałem, że wrócimy do siebie od tak zwyczajnie... - powiedziałem i dodałem... - pewnie nie wiesz gdzie jesteśmy prawda??
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w jakimś magazynie-powiedziałam
lat
cm

Post

- to niebawem przestanie być zwykły magazyn... Popatrz - zapaliłem stojący pod ściąną neon "Italian LO restaurant"
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-będzie tu Twoja restauracja??-spytałam zaskoczona
lat
cm

Post

- Dokładnie - powiedziałem z uśmiechem... - Tobie pierwszej go pokazuję - powiedziałem...
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ciesze się że się zdecydowałeś-powiedziałam z uśmiechem
lat
cm

Post

- nadal mogę liczyć na Ciebie, że zajmiesz się projektem??
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”