ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiał ich seks , od samego początku było w tym sporo namiętności i jakiejś magii. On tak to czuł. Wbijał się w nią ostro od dołu. Czuł jak nie wiele brakuje mu do spełnienia
-dojdź Kochanie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak..co jak co ale odkad sie poznali jeszcze na wakacjach na Ibizie kilka lat temu meidzy nimi do razu zaiskrzylo.A teraz w koncu byli ze soba a powaznie..uwielbiala tego faceta i czula sie przy nim idealnie.
-Jeszcz chwila..obiecuje - wydyszała dyszac glosno..czula jak jej cipka juz moco pulsuje az w koncu zawula glosno i doszła.jej biodrami wstrzasnelo, cipka zaczsnela sie mocno na jego kutasie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiał kiedy szczytowała na jego kutasie. Poczuł jak mocno się na nim zaciska. Nie zwalniał swoich ruchów aż sam w niej doszedł
-oh tak Kochanie jesteś najlepsza -pocałował czule jej usta. Był napalony na swoją kobietę zawsze , tylko ona tak na niego działała. Po mimo że bzykał wiele lasek to tylko z nią totalnie zatracał się w tej rozkoszy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pocałowała go czule apotem opadła na jego klate wtulajac sie w niego na dluzsza chwile, poki nie unormowala oddechu.\-Z zjkazdym dniem uwielbiam cie coraz bardziej - powiedziala miziajac paluszkami jego klatye sobie.
-Ciesze sie ze sie tu wprowadziles - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-też się cieszę , że mogę budzić się przy Tobie i że udaje nam się spędzać więcej czasu razem -powiedział. Miział ją po pleckach
-dobrze jest mi z Tobą jestem szczęśliwy Jasmin
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja tez Skarbie - powedzial alezac sobie tak milo.
-Moze pojdziemy albo nie wiem..w sumie zrobimy jakie pool party?Zaprosimy zanjomych..bedzie milo..grill, basen, drinki..brakuje mi troche towarzystwa... - powiedziala.No najpierw byli na wkacjach chyba tma gdzies, potem tez praca, przerowadzka..mniej czasu mieli na zanajomych
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jestem jak najbardziej za -powiedział jeśli chodzi o tą imprezę basenowo grllową.
-na kiedy planujemy imprezkę ?-spytał bo musiał sobie ustawić grafik w pracy no i zacząć szykować w domu jakieś atrakcje
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A nie wiem..moze przyszly weekend..by ludzie mili wiesz czas sobie ogarnac wolne - powiedziala Jas.
-Trzeba policzyc mniej wiecje ile osob ebdzie; ode mnie nie wiem..Josephine, Claire, brooke..margot..z ianem..bradley...chyba tyle - wymienila na syzbko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja zaproszę kumpli z klubu -powiedział
-to powysyłajmy smsy dowiemy się ile osób jest chętnych na takie spotkanie -powiedział i uśmiechnął się do swojej kobiety
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne..zaraz sie tmy zajme..ale najpierw sie ubiore - zasmiala sie b przeciez lezeli nadzy po sexie xd
A potem wziela tel jak zalozyla bikini i wyslala kilk sms
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dla mnie możesz zawsze chodzić nago -powiedział kiedy się ubierała. On też założy na siebie bokserki napisał parę wiadomości
-mam nadzieję , że trochę osób się pojawi dawno nie robiłeś takich imprez jak grill-zaśmiał się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..dla siebi tez ale noo...jeszcze by ci sie ten widok znudzil za syzbko i bys mnie rzucil - zasmiala sie puszczac mu oczko.
-Oj tma..bardziej drinki przy absenie a gril...przy okazji - zasmiala sie.
-Ale tak..fajnieebdzie sie spotkac w iekszym gronie o ile ludzie dopiszą - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-można zamówić też jakiś katering z jakimiś przystawkami na szybko -powiedział
-a alkoholem to ja się zajmę i drinkami wezmę barmana z klubu -powiedział
-a my będziemy się bawić z gośćmi , żeby nie myśleć za dużo nad resztą -powiedział
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Kochanie..zapominasz ze mam restauracje..wiec wszelkie przekąski, poza grille jakby cos, to ebda ode mnie..przywioza nam wiec bedzie indyjsko-grillowo - zasmialasie.Bo jak ktos nie lubi kuchni indyjskiej to ebdzie zwykły grill itp.
-jasne..super.normalnie..szykuje sie impreza jak ta lala - usmiechnela sie Jas.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no to w sumie trzeba kupić coś na grilla , bo reszta już jest zapewniona -powiedział
-no pewnie będzie super -powiedział w sumie dla niego to nowość bo nie robił nigdy grilla ze swoją dziewczyną
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jasmin Miller & Duarte Silva”