Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

***
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

przyszli wiec sobie do restauracji.Albo przyjechali jakas taxi, bo spacer bedzie potem.
ZAjeli stolik i dostlai menu.
-Fajnie tu..klimatyczni.. - powiedziala Nat rozgladjaac sie a potem spojrzała w menu.
-Ach..sama nie wiem na co sie skucic..polowy tych rzecy ne znam..pomozesz cs czy lodujemy? - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No widać, że wybór restauracji był trafnym strzałem - uśmiechnął sie i nawet mieli na stoliku dla romantyczności zapaloną jakąś świeczuszke...
- No cóż - zerknął w menu
- Może weżmy sobie zestaw degustacyjny na początek a potem może już większą porcje tego co nam zasmakuje - pewnie coś takiego było :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-okey.zdobmy tak.. do tego Dino jakie tam już bam polecam-powiedziała Natalie A jak kelner podszedł to złożyli zamówienie.zestaw ten nie był jakiś duży wiec no to bardziej jak taka przystawka wiec akurat...by wy rac potem coś dobrego.
-milo tak czasem.. misiu to robić częściej-powiedziała Nat i pochylona się by krótko bo cmoknac sobie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Tak właśnie zrobili, zamówi degustacyjny zestaw i jak dostali wino się napi
- Za nas - od zwykły toast
- czemu nie... jak będą okazje to będziemy świętować - uśmiechnął się I nawet, poki nie ma jedzenia, trzymali się za rece
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj okzje..mozna tez bez okazji..po prostu by bylo milo - powiedziala Natalie i napila sie.
-jestesmy mlodzi..w miare to korzystjamy poki sie da i nic nas nie ogranicza - pocalowaa go czule a jak dostlai ten zestawik to zaczeli sobie probowac wszyskto..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To też choc czasem chęć spędzenia czasu razem poza domem juz jest okazją- uśmiechnął się
Jedli te różne rzeczy
- Nie wiem jak ty ale ja sobie domówię więcej tego- nie wiem co wybrał ale pewnie butter chicken z ryżem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj zał jak zwał..chce czasem wyjsc z domu na randke do knajpy na miescie - powiedziaął Nat z usmiechem.
-Okey..to ja wezme..moze to - cokolwiek ale innego by mogli sie wymiebnic troche.
Tak tez wiec zorbili
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiec będziemy czasem tak wychodzić ' powiedział. Dojedli ta degustacyjna porcje i dostali dania wiec jedli
- mmm musze przyznać że dobre... I sycące.... - w końcu to ryż
- A jak Twoje??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no..smaczne.Fajnie doprawine i owszem..nawet nie wem czy całe zjem..a jak zjem to na bank nie biore deseru - zasmiala sie nat
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Jak nie zje to on doje... przecież potem mają spacer...
- jest bardzo dobre, myślę że polubimy te knajpkę - napił sie winka
- A co do wakacji... to gdzie się wybieramy?? - No bo nie wiem czy ustalili
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Też tak sądzę.Wiec zamierzam za kazdym razem probowac czegos innego.Az sobie wyrobie swoje kilka ulubionych - powiedziala Nat i zajadała ze smakiem.
-O albo deser moze na wynos.. - dodala.Bo tez widziala w menu deserki typowo indyjckie jakies.
-Hmm..nie wiem..serio nie mam bladego pomysłu jakoś.Wiesz..przez kilka ostatnich lat to moje wakacje byly w szpitalu albo akies krótkie byle gdzie wiec.. - dodala
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Sorka chwilowo tutaj bo musimy to przyspieszyć by iść fo callahanow

Zjedli wiec posiłki, karmiąc się wzajemnie tymi innymi smakami. Deser wzięli na wynos i poszli spacerkiem w stronę plaży
- No to w tym roku pojedziemy sobie na wakacje... dwa tygodnie... meksyk, Brazylia coś w te klimaty - cmoknal ja i poszli
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ian wiec umowil sie z Jade w LI.Mało tu jeszcze chodzil..w sumie nawet nie pomyslal ze to knajpa przyjacilki Margot ale..co tma..ne mial nic do ukrycia.Wiec zajal im sotlik i czekal na Jade
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W końcu się pojawiła, a w zasadzie była na czas, ale to on wcześniej. Odnalazła go wzrokiem i z szerokim uśmiechem ruszyła w jego stronę..
-Dzień dobry po raz drugi.. -powiedziała wesoło i pocałowała go w policzek, ale tak czule. Spojrzała w jego oczy i usiadła przy stoliku..
-Miło Cię widzieć.. Jak minęła reszta twojego dnia? -zapytała z usmiechem, normalnie miała taki dobry humor przy nim, jak nie ona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Little India”